Preseed kullananlar

evet geç çünkü yumurtlama olduğu zaman ateş düşüyor.. ama yine ölçüm yap sen. çünkü gebelik olursa ateş sabitleniyor canım.. yükseliyor ve sabit kalıyor.
Dediğin gibi yaptım canım bugün 15.günüm ölçmeye başladım
36.5 çıktı hergün yazsam takiplerimde yardımcı olur musun
yerimseniben

sabırsız canım sen ovülosyon testite yapıyordun.. onların sonuçları ne oldu..eğer yumurtlaman gerçerkleşti ise ve gebelik oluştuysa ateş yükseliyor ve sabit kalıyor..

sabırsız canım sen ovülosyon testite yapıyordun.. onların sonuçları ne oldu..eğer yumurtlaman gerçerkleşti ise ve gebelik oluştuysa ateş yükseliyor ve sabit kalıyor..

canım 13.gün yaptığım test iki çizgiydi ama biraz silikti
14.gün yaptığım test düne göre biraz daha koyuydu
bugün 15.günüm 1saat sonra testi yapıcam bakalım ne çıkıcak
buraya yazarım mutlaka
ateş ölçmeyede bugün başladım sabah 36.5 ti
adetlerim düzenli değil pcos var ama 35i geçmez
bide ben bu ay incir kürü yapıyorum hani şu zeytinyağına batırılanlardan
erken yumurtlayabilirim oyüzden erken başladım

Kızlar slm çok moralim bozuk yaa..Geçen ay ovulasyon kitleriyle preseed kullandım üç gün önce silik(o gün preseed kullanmadım daha koyulaşması lazım diye)sonraki gün normal,bi sonraki gün koyu 2.çizgiyi gördüm ve bu iki günü preseed'le değerlendirdik sonraki gün çizgi yoktu dedim herhalde silik de olsa değerlendirmek gerekiyodu o ilk günü.Neyse gelelim bu aya:SAT 28 Mayıs buna göre ayın 7'sinde yaptım testi çizgi falan yok,gün aşırı yapiym bari dedim 9'unda belirgin çizgiyi gördüm o gün kullandık dün yaptım testi normalde daha da koyulaşmasını beklerken çizginin Ç'si bile yoktu :sinifsinif: Yani bu ay tek deneme oldu preseed'le onun dışında da çalışmamıştık zaten...ıhtimal düştükçe düştü anlıycağınız ben bu işi beceremiycem galiba mafoldumben Yorumları bekliyorum kızlar tabii olcak olduktan sonra o seferde de tutmuş olabilir diyorum kendime ama canım sıkıldı işte bissürü soru dolanıyo kafamda acaba menopoza mı girdim,niye tek 1 gün çıktı çizgi vs. vs...

İrem canım ben bugünkü testimde yaptım ama dünkündende silik çıktı şimdi ben dünmü yumurtlamış oluyorum :sm_confused:
yalnız bugünkü testimin markası değişik ilk iki gün yaptıklarım başka markaydı
ondan kaynaklanıyor olabilir mi acaba CADIARZU en iyisi iki günde bir preseedli ilişki yapmak ve testlere devam etmek turkbayragi yarın tekrar ateş ölçeyim bakalım ne çıkıcak
turkbayragi

canım yumurtlamadan sonra çigi giderek silikleşiyor.. incir kürünün de etkisiyle erken yumurtlamış olabilirsin..bende incir kürü uyguluyorum bu arada...belki markalar ayrı ya canım oda farkettirrir.. ama sen yinede dediğin gibi testlere devam et tabi presedle ilşkiyede...bende bu ay iki kere yumurtlama oldu sanırım.. incir kürünün etkisi olduğunu düşünüyorum..iki defa ateşim düştü ve koyu çizgi gördüm dün yine...valla elimizden derece test düşmez oldu ..inşallah emeklerimizin karşılığını alırız...

canım moralini bozma.. belki 8 inde koyu çizgi vardı.. 9 unda silikleşti.. aynı yanılgıya bende düştüm..9. günü değerlendirdiysen problem yok..bende 10, günü koyuya baya yakın çizgiyi gördüm. dedim iyice koyu olsun.. o günü değerlendirmedim.. ve 11. günü sabah ateşin düşütüğünü görünce 11, günü değerlendirdim akşam. çizgi yine koyuya yakındı.yani çok silik değil.. ve 12, günü uzayan akıntım oldu.. ve ben o gün yanlışlıkla ovülosyon testi yerine gebelik testi yapmışım..13,günü çizgi silikti.. ve 16, güne kadar yok denecek kadar silkti. ama 16. günü yine koyyuya yakın ve yine ateşim düştü..diyeceğim teste devam et canım moralinide bozma.. ve teste bağlı kalma. ateş akıntı bunlara gözlemle.. ne olur olaz iki güne bir ilişkiye devam et...

canim yanlis anlama ama ovulasyon testlerinde sikintiya mi dustun? yani zaten o gunun gelmesi icin 30 gun bekliyoruz. 2-3 testten tasarruf edecegiz diye bu ayi kacirmanin manasi var mi? askolsun diyorum. aslinda kacirmamissin ama sansini azaltmissin.

o yakaladigin tek gune gelince, insallah kacirmamissindir ama ben hep diyorum. o gune birakmayin yumurtlama yaklasinca 2 gunde bire, cizgiyi gorun gormeyin dusurun iliski sayisini diyorum. bir de diyorum koyu cizgi cikmadan bir gun once hafif koyu oluyor o gun calisin- sen onu kacirmissin yanlis anlamadiysam, gun asiri test yaptigin icin-, koyu oldugu gun calisin diyorum, o gun calismissin, bir de ertesi gunu calisin diyorum yumurta halen yasiyor olabilir. ama bosuna diyorum galiba cidden o gune odaklanip insan strese giriyor. ama iki gunde bir olunca stres olmadigin onceki gunelrin spermleri bile bekleyip yumurtayi doleyebilir. kendi sansimizi kendi ellerimizle dusuruyoruz.

biraz sana kizmisim gibi oldu, insallah hamile kalirsin ama ltf arkadaslar bir dahaki aya kalsin dusuncesi tasimayalim. ben hamile kalamamisim elimde 40 tane daha test var, ne isime yarar.

ben gunde 2 emin olamzsam 3 tane yaptigim oldu.

insallah canim o gun tutmustur.

günaydın,hayırlı cumalar,
bende tükürükle yapılan bir ovulasyon testi almıştım hiç memnun kalmadım,yumurtladığım günleri testte anlayamadım ama yumurtlama belirtilerim fiziki olarak vardı,bende ona göre preseed kullandım bu ay ,6 gün sonra regli günüm ama sanırım hamiş değilim belirtiler hep regli zamanımla aynı göğüslerim şişti ve acıyor,belim ağrıyor bunlar regli belirtilerim,sanırım diğer ay daha iyi çalışmak lazım,bu ay ilk kez kullandık preseedi acemiliğime geldi ,inşallah daha sonraki aylarda olur,bu arada Kibele preseed ürününü senin sayende öğrendim,bu bilgiyi bizimle paylaştığın için çok sağol,Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin,kızın sağlıkla gelsin inşallah :Saruboceq:

kızlar dün akşam çift çizgiyi gördüm ovülosyon testte preseed i denedim ilk defa bakalım hayırlısı allahtan dua edin bu akşamda çalışmaya devam...:kedi:

inşallah ayrederya tutar bu ay,
ben valla ovulasyon testleri kullanmadım göz kararı erkenden başladım 9 unda ilk kullandım ve dünde bugünde çok akıntım ve kasık ağrım var her gün kullandım 9,10,11 bakalım bugünde kullancam iki günde bir deniliyor ama napim aylardır öyle deniyoz olmuyor bu sefer dedim hergün deniycem inşallah hayırlısı olur:))

kızlar dün akşam çift çizgiyi gördüm ovülosyon testte preseed i denedim ilk defa bakalım hayırlısı allahtan dua edin bu akşamda çalışmaya devam...:kedi:

hayırlısı olsun arkadaşlar,inşallah hamile kalırsınız opuyorumnanaktan

inş. canım denemediğimiz şey kalmadı zaten... allah beterinden saklasın.... hepimizin gönlüne göre versin..

canım hayırlısı olsun inşallah bu ay tutturursun :Saruboceq:

ırem74

canım bugünkü ateşim 36.2 (16.günüm )
dünkü ateşim 36.5ti

sabirsiz ateş tablosu

15.gün 36,5
16.gün 36,2
17.gün

bu şekilde yazarsan daha güzel takip edilebilir canım. birde tablodu ateş ölçme yöntemi sayfasına da koyarsan ordanda sana yadımcı olurlar...kaydirigubbakcemile2 umarım gelir bebişlerimiz bunca uğraştan sonra..

Aynen böle evet :kedi:

inş. canım denemediğimiz şey kalmadı zaten... allah beterinden saklasın.... hepimizin gönlüne göre versin..

amin canım ya amin
ben ayrıca incir kürü yapıyorum bakalım sonuçları öğrenmeyede çok var ya insan iyice sinir oluyor. keşke anında öğrenebilme gibi bir fırsatımız olsaydı

amin canım ya amin
ben ayrıca incir kürü yapıyorum bakalım sonuçları öğrenmeyede çok var ya insan iyice sinir oluyor. keşke anında öğrenebilme gibi bir fırsatımız olsaydı

allah bizim sabrımızı deniyor. bu kadar ay beklemişiz günlerimi sayamayacağız...
umutlu olalım ama herşeyede hazırlıklı olalım.. bende heyecanlıyım ama olamzsada allahın takdiri.. benimde regl tarihim 23 haziran...... kısmet bakalım. allah emeklerimizi boşa çıkarmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…