Preseed kullananlar

canim siyah kan neden olabilir acaba? hic arastirdin mi ya da bir doktora gorun istersen, ufak bir sey olabilir.

Arkadaşlar allah herkesin gönlüne göre versin, inşaallah en yakın zamanda bebeklerinize kavuşursunuz, bugece rüyamda bana çakşır otu kulanmamı söylediler, böyle bir bitkinin varlığından haberim yoktu sabah kalkar kalkmaz netten araştırdım böyle bir bitki varmış ve afrodizyak etkisi varmış, acaba aranızda kullanan var mı?

Arkadaşlar allah herkesin gönlüne göre versin, inşaallah en yakın zamanda bebeklerinize kavuşursunuz, bugece rüyamda bana çakşır otu kulanmamı söylediler, böyle bir bitkinin varlığından haberim yoktu sabah kalkar kalkmaz netten araştırdım böyle bir bitki varmış ve afrodizyak etkisi varmış, acaba aranızda kullanan var mı?

Merhaba.
Çakşır otunu duydum ben.
Fakat erkek infertilitesi topiğindeki kızlar eşlerine içiryolar bunu.
Sizde sorun kimde?
Sende mi eşinde mi?

selam arkadaşlar
valla yazdıklarınızı okuyunca kendimi tutamadım ve amazondan sipariş verdim 10 güne kadar elimde olacak umarım bir işe yarar eşimde ve bende herhangi bir sorun olmamasına rağmen 1 kere dış gebelik 1 kerede biyo kimyasal gebelik yaşadım umarım bu ürününde faydası olurda 3de bebişime kavuşurum

selam arkadaşlar
valla yazdıklarınızı okuyunca kendimi tutamadım ve amazondan sipariş verdim 10 güne kadar elimde olacak umarım bir işe yarar eşimde ve bende herhangi bir sorun olmamasına rağmen 1 kere dış gebelik 1 kerede biyo kimyasal gebelik yaşadım umarım bu ürününde faydası olurda 3de bebişime kavuşurum

Hayırlısı olsun canım.
Belki ilk denemende hamile kalırsın.
Sana yurt dışından mı gelicek.
Çünkü kızların dediğine göre yut dışından Türkiye'ye göndermiyomuş firma.

amazon.com'dan siparişimi verdim şu ana kadar bir sorun yok teslimatla ilgili
evet bazı şeyleri yollamıyorlar ama bu ürünü istediğimde coğrafi bir sorun çıkmadı olumlu olumsuz cevap gelirse paylaşırım sizinle :))

canim bir de ne kadara aldigini ve posta ucretini de yazar misin? almak isteyen arkadaslar acisindan bir fikir olur.

arkadaslar preseed kullanan varmı.sperm dostu bir kayganlastırıcı.varsa nerden aldıınızı bana yazarmısınız

Merhaba, hala arıyormusun bilmiyorum ama sahibinden.com'da gördüm bugün bende alıp deneyeceğim 6'lı fiyatı 50 TL. inşALLAH işe yarar...:CüvCüv:

tabii ki de 2 tane 6 lı pakette 29.50$ .
3 adet kargo seçeneği var istanbula yollarken ne kadar kısa sürede yollanmasını isterseniz kargo ücreti o kadar fazlalaşıyor maalesef ups le yolluyolar ve söyledikleri tarihte mutlaka teslim ediyorlar zaten verdiğiniz siparişin durumunu adım adım izleyebiliyorsunuz.

Amazon.com: 2 Boxes of Pre~Seed Intimate Moisturizer (12 applications) + 5 Early Pregnancy Tests: Health & Personal Care buradan da bakabilir isteyenler

Canım, ABD amazon'dan İstanbul'a yollamadılar. Ben İngiltere'den getirdim.Fakat sahinbinden.com'da buldum daha ucuza ve garanti (yurtiçi olduğu için).http://www.sahibinden.com/preseed_kisisel_nemlendirici_sperm_dostu_dogal_urun_-95WQQaXQQ12909476WQQpXQQdisplayitem&keyword=preseed

selam kızlaaar,öncelikler size çok teşekkür ederim desteğiniz için..o gün çok kötüydüüm o yüzden moralim de kötüydüüü..bu ay kesin hamileyim diye beklerkeen bidaha hayal kırıklığına uğradım..kibelee, adetimin siyah olması normalmiş,bu ay incir kürü kullanmıştım,rahmim temizlenmiş olabilir doktoruma göre 1-2 ay içinde hamile kalabilirmişim dedi..hayırlısı bakalıım,sen nasılsıın bebişin nasıl hissediyormusun onu??beni halen pre-seed için aramadılaar:KK43:(bekliyoruuum..sağlıcakla kalıın..

Kızlar nasılsınız? Benim ovulasyon testlerine ve ateşe göre bugün ovulasyon gerçekleşti ve bitti, 21. günde ovulasyon olur mu ender de olsa bende oluyormuş anladım, maalesef geçen hafta sandığım için sürekli bir çalışma halindeyiz ve bir sürü preseed kullanmış oldum, ben bugünden itibaren geri saymaya başlıyorum, en erken 17-18 mart gibi öğrenirim herhalde, tabi daha önce hasta olmazsam, dua edin bana preseed kardeşlerim:Saruboceq:

Merhaba, hala arıyormusun bilmiyorum ama sahibinden.com'da gördüm bugün bende alıp deneyeceğim 6'lı fiyatı 50 TL. inşALLAH işe yarar...:CüvCüv:

Canim ya sahibinden mi? 50 tl mi arkadasim konuyu bastan okuduysan 6lisinin 25 tl civari. ayrica son kullanma tarihi diye buradan ozellikle dikkat edin diyorum uyari yapiyoruz, umarim dikkat etmissindir. cunku skt si gecmis urunleri satiyorlar genelde.

Son düzenleme:
tabii ki de 2 tane 6 lı pakette 29.50$ .
3 adet kargo seçeneği var istanbula yollarken ne kadar kısa sürede yollanmasını isterseniz kargo ücreti o kadar fazlalaşıyor maalesef ups le yolluyolar ve söyledikleri tarihte mutlaka teslim ediyorlar zaten verdiğiniz siparişin durumunu adım adım izleyebiliyorsunuz.

Amazon.com: 2 Boxes of Pre~Seed Intimate Moisturizer (12 applications) + 5 Early Pregnancy Tests: Health & Personal Care buradan da bakabilir isteyenler

canim iki paketi evet 29.50 ama onemli olan zaten kargo ucreti idi. sen ne kadar verdigini payl;asir misin bizimle? arkadaslar da alabilirler bu sayede.

Kızlar nasılsınız? Benim ovulasyon testlerine ve ateşe göre bugün ovulasyon gerçekleşti ve bitti, 21. günde ovulasyon olur mu ender de olsa bende oluyormuş anladım, maalesef geçen hafta sandığım için sürekli bir çalışma halindeyiz ve bir sürü preseed kullanmış oldum, ben bugünden itibaren geri saymaya başlıyorum, en erken 17-18 mart gibi öğrenirim herhalde, tabi daha önce hasta olmazsam, dua edin bana preseed kardeşlerim:Saruboceq:

Canim benim ovulasyonum hep 22. gun falan olur.

Selam kızlar,

Bende 2 senedir hamile kalmak için uğraşıyorum, aşılama denedik olmadı :KK43:
Bende ve eşimde hiç bir problem bulunamadı. ALLAH nasip etmiyor diye düşünmekten kendimizi alamıyoruz.

Bende internet üzerinde doğal yolla halime kalmak için bir kür, ilaç v.s. araştırıken preseed denen şeyi buldum bu forumda duydum, yazılanları okudum,

bazıları bu ürün yardımı ile hemile kalabilmiş. Bende denemek istiyorum ama, acabe işe yarar mı ki? Türkiyed anadolu yakasında bir firmada varmış, ama internet üzerinde okuduklarımda bu firmanın verdiği ürünlerin son kullanma tarihi geçmiş ürünlermiş. bu neden o firmaya güvenim yok gibi. :KK43:

Yurtdışı online satış sitelerinde buldum ama kargo ücreti ile nerdeyse 6'lı paketi 40-50 liraya geliyor. Kargo bedeli nerdeyse ürün fiyatı ile aynı.

Malum açık arttırma sitesinden alsam mı acaba.? Son kullanma tarihi 2011 diyoo
Sevgiyle kalın...:bbo:

anjelic güzel haberlerini bekliyoruz canım.
İnşallah en yakın zamanda bize müjdeli haberi verirsin.
Boşu boşuna gitti cânııım pre seedler desene.
Olsun boşver tutsun yeterki.
PRE SEED KARDEŞLİĞİkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:lepi:

kızlar, tr'den alınan bu günü geçmiş preseedle hamile kalan tek kişiyim herhalde. bu hafta öğrendim. Rabbim bu sefer sağlıcakla tamamına erdirip, vakti zamanında kucağımızada almayı nasip eder inşallah.:çok üzgünüm:

X