procsin sivilce ürünleri

bilmishatun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2014
2
0
24
Bir tek temizleme köpüğünü aldım ve her kafadan bir ses çıkıyor internette kullananlar var mı memnunsanız diğerlerini alacağım malum toplamda pahalıya gelen ürünler

ben temizleme köpüğü ve tonik almıştım köpük fena değil ama toniğini hiç beğenmedim ederi kadar iyi değil bence.tonik yağlı bir his bırakıyor

Merhaba benim cildim hem karma hemde hassas yüzümde hemde sırtımda çok fena sivilce ve siyah nokta lekeler çiller ne ararsan vardı ve özellikle böyle ağrılı sivilceler çene kenarında ve burnumun kenarında sıksamda sıkmasamda orda öyle kalıyordu ve onu bile söndürdü inanamadım 1 haftada söndü LR WORLD cilt ürünleriyle kuruttu resmen ürünler Almanyadan gelior ve gerçekten 26 yaşıma kadar sivilce ile cebelleştim en sonunda kurtuldum.

resimlerdende görebilirsiniz cnm farkı bendeki hem sivilceleri kuruttu hemde lekelerin rengi açıldı 15 günlük kullanımda...Eki Görüntüle 1404156Eki Görüntüle 1404157Eki Görüntüle 1404158

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar bem tonıgını ve acneli yuzler ıcın tedavı destek kremını aldım. Tonıgı cok kullandıgım soylenemez ama kremı her aksam ve sabah surdum zaten anında kuruyor yaglı degıl hıc bır rahatszlık vermıyor ustune makyaj bıle yaptım dısarı cıkarken şuan regl olmama ragmen yuzumde tek bır sıvılce yok ve de cok sıkı tesadufmudur bılmıyorum ama degılse bu krem bi mucıze

X