Prof Ahmet Cem Batukan

Doktorunuzdan memnun musunuz?

• Hayır

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    2

Misssweetpln

Mutluyum mutlusun mutlular
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2017
1
6
36
Kızlar merhaba. Bende bir konu başlığı açmak fikirlerimi paylaşmak tavsiye vermek ve fikirlerinizi almak adına bu başlığı açmak istedim. Çok değil 2 hafta öncesine kadar belirgin bir problem yaşamayan 26 Haftalık hamişim. 20. Haftaya dek başka bir doktora gidiyordum. Memnun muydum yani diyelim. Sorularıma cevap alamamış. Eksik bilgilerimin olduğunu düşündüğüm ve en önemlisi ara sıra da olsa kasık ağrısı yaşadığımdan panik yapıp doktorumu aradığımda telefonu açmayan dönüş yapmayan bir doktor düşünün. Benim ise ilk hamileliğim...Doktor değiştirmeyi düşündüğüm anda 23. Haftamda ç Prof. Ahmet Cem Batukan'a randevu almaya karar verdim ve eyleme geçtim. 24. Haftada tamda 14 şubat gecesi kasığıma inanılmaz bir sancı girdi ve o geceyi nasıl geçirdim anlatamam. 15 şubat günü ise Prof. Ahmet Cem Batukan'a randevum vardı. Doktorum beni gördü yüzümdeki acıyı anlatan ifadeye baktı ve hiç birşey sormadan beni kontrole aldı. Muayene ederken birkaç soru sordu ve doktorumun net kararı Hastaneye yatacaktım. Doğum riskim vardı. Bundan çekmişim ben o sancıyı gece boyu. Sorduğu sorudan biri de seni hiç böyle detaylı muayene etmedi mi doktorun...? Cevabım hayır Dı...
O geceyi hastanede nts'ye bağlı serumlara bağlı olarak doktor kontrolünde neredeyse her 15 dakikada bir hemşire ziyaretleri ve gözlemleri ile geçirdim. Ertesi gün Cem Bey muayenesi ve gözlemleri sonucu hala riskim devam ediyordu ancak bu riski en aza indirmek için tedavi olacaktım. Bir önceki güne göre daha iyiydim. Ağrım yoktu. Eve çıktım. Ancak sıkı kontrol altında olmam gerektiğinden 2 haftadır kendisine görünüyorum. Tavsiyelerine harfiyen uyuyorum. Kendisini aramaktan çekinmeyeceğimin bana garantisini veren bir doktor olması dışında, her soruma cevap aldığım samimi işini seven en önemlisi insan seven, normal doğumu sonuna kadar destekleyen mutlu hamilelere mutlu annelere vesile olan doktor(um). Kendimi ve bebeğimi emanet ettim Cem Bey'e. İnşallah herşey yolunda gidicek ve ben bebeğimi en sağlıklı ve zamanlı şekilde kucağıma alacağım☺️

Son düzenleme:
X