Prof. Dr. Ahmet Karacalar hakkında bilgi paylaşım

bende sitesine falan girdim ne bileyim bana çok güvenilir geldi ve onunda kendi geliştirdiği teknikler varmış canım kullandığı bide prof.kolay olunmuyor ama kendisine operasyon olana pek rastlamadım açıkçası

merak ediyorum yaptığı bi burnu veya revizyonu görmek isterdim aaçıkcası

Arkadaşlar yokmuu ahmet karacalar a burun estetiği olmuş biriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK43:((((((((((((( yardım plssssssssss

Ahmet Bey iyi bir doktor diyeceğim de neye göre? Benim burnum gayet güzel oldu ama kontrole gittigimde bir hastasını gördüm kötüydü..Belki de o kişi oyle bir burun istemişti bilemiyorum. Yani tecrübeli bir doktor bulduktan sonra (burda tecrübe derken ün şan şöhret değil kastım) en ince ayrıntısına kadar her şeyi konuşmak çok önemli. o sana nasıl bir burun yapmayı düşündüğünü anlatacak sen de ona nasıl bir şey istediğini anlatacaksın. Ortak bir sonuca varacaksınız. Sonra zaten ortaya güzel bir şey çıkıyo. ama sizi dinlemeyen bir doktora asla gitmeyin. Çünkü baştan sabırsız olan bir doktor sonrasında sizinle hiç ilgilenmiyor. En sabırlı doktorun tutumu bile ameliyattan sonra değişiyor zaten.. Neyse bir de biraz şans işi gerçekten. Ameliyat sonrası burunda ufak sorunlar olabiliyor. Mesela; kemik kaynarken daha geniş kaynıyormuş buda asimetrilere sebep olabiliyormuş. ama bu sorunu da 15 dk da dolgu maddesiyle çözebiliyor. Yani tavsiyem iyi bir hastanede iyi bir doktora , ki bu profesor olmalı bence, her şeyi konuştuktan sonra estetik yaptırın. Paraya da kıyın biraz. Gidin görüşün. Maille olmaz.

özel mesaj yollayamıyorum. daha detaylı anlatabilirdim ama. gördüğüm kişi onun hastası olmayabilir ve o burnu kendi de istemiş olabilir. doğal durmuyordu ve sırtı çok oyulmuştu. uzun duruyordu. sadece ucu varmış gibiydi.

özel mesaj yollayamıyorum. daha detaylı anlatabilirdim ama. gördüğüm kişi onun hastası olmayabilir ve o burnu kendi de istemiş olabilir. doğal durmuyordu ve sırtı çok oyulmuştu. uzun duruyordu. sadece ucu varmış gibiydi.

Ayyyyyyyy çok sevindim bi hastasını daha buldum ahmet beyin bende farkına varmadan özel msg attım inşallh 50 olurda özelinde açık olurrr :))) bende ahmet beyle görüşücem sen nezaman olmuştun ameliyatını

benim iki yıl olmak üzere =).. memnun gibiyim ama "gibi" olmam benden kaynaklanıyor sanırım.. yani başka estetik yaptırmışlara bakınca iiki ahmet bey i seçmişim diyorum.. onur erol la da görüşmüştüm. en güvendiğim ahmet bey oldu. önemli olan doktorun ne istediğinizi anlaması...

benim iki yıl olmak üzere =).. memnun gibiyim ama "gibi" olmam benden kaynaklanıyor sanırım.. yani başka estetik yaptırmışlara bakınca iiki ahmet bey i seçmişim diyorum.. onur erol la da görüşmüştüm. en güvendiğim ahmet bey oldu. önemli olan doktorun ne istediğinizi anlaması...

haklısınnn canım doktor ne istediğini iyice anlamalı süpriz bişey çıkarmamalı her doktor bunu yapmıyorr

peki arkadaşlar ahmet bey bizim ne istediğimizi anladığında aynısını yapabiliyomu??
burun konusunda çok başarılımı?? yardımcı olursanız sevinirim çünkü normalde bukadar tanınmış bir doktorun burun estetiği yaptıran hastalarına doğru düzgün rastlamadık çok az war..

peki arkadaşlar ahmet bey bizim ne istediğimizi anladığında aynısını yapabiliyomu??
burun konusunda çok başarılımı?? yardımcı olursanız sevinirim çünkü normalde bukadar tanınmış bir doktorun burun estetiği yaptıran hastalarına doğru düzgün rastlamadık çok az war..

istediğin burnu yapıyor, diyorum benimkinden yola çıkarak ama bunu soyleyebilmek için bu kadar bilgi yetersiz =) sadece kendiminkinden yola çıkarak genelleyemiyorum yani..
ama bende de soru işaretleri var.. sanırım burunda çökme olayı olasılığı hep var.. yani barış çakır a ve teoman dogan dı sanırım ona sordugumda da buna doktor hatası olarak bakmamıştı.. demem o ki burun direğinin sol tarafında hafif bir çökme var gbi.. oraya dolgu enjekte ederiz geçer diyor bu 3 doktor da.. önemli bir şey degil demekki..ama yine de solemek istedim..bir de asistanı soylemişti oyle bir doktormuş ki bi dikiş atıp inceliyomuş oldu mu diye içine sinmediyse söküp baştan dikiyomuş.:) o yuzden ameliyatları da uzun suruyomuş.. bu kadar titiz sabırlı bi doktor görmemiştim diyodu asistanı..

En sabırlı doktorun tutumu bile ameliyattan sonra değişiyor zaten.. weirdo bu cümle senin..

ve o kadar doğru söylemişsin ki tebrik ederim..evet en sabırlı ilgilenen doktor ameliyattan sonra .......... öyle işte....

Nasıl ya bu cümleyi ahmet bey içinmi söledin weirdo iyice korkuyorum artık

En sabırlı doktorun tutumu bile ameliyattan sonra değişiyor zaten.. weirdo bu cümle senin..

ve o kadar doğru söylemişsin ki tebrik ederim..evet en sabırlı ilgilenen doktor ameliyattan sonra .......... öyle işte....

Canım sendemi ameliyatlısın ?

e arkadaşlar ahmet karacalar zaten barış çakırla teoman doğandan daha iyi bir doktor diilmi?? ben tam anlayamadım ahmet beyi baya iyi olarak biliyordum yanlışmı biliyomuşum??

ben ahmet bey gamze estetiği yapıyor diye duymuştun bir bilgisi olan varmı bu konuda ???? lütfen cevap verin bana gamze estetiği yapan sadece 2 kişi bulabildim ben istanbulda :KK43:

ahmet beyin sitesinde yazıyordur muhakkak ,ama insan, olan kim bilmek istiyor tabii ben sizden duydum ilk defa kolay bisey mi acaba merak ettim

X