Prof.Dr.Berfu DEMİR Bahçeci-ANKARA

gizem2607

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2020
89
38
34
herkese merhaba,

Arkadaşlar 2 olumsuz denemden sonra Ankara Bahçeci Berfu DEMİR'e başlamaya karar verdim ekim ayına randevu aldım,
Merkez ve doktor hakkında tecrübeleriniz nelerdir merak ediyorum ,yorum yazarsanız çok sevinirim.

herkese merhaba,

Arkadaşlar 2 olumsuz denemden sonra Ankara Bahçeci Berfu DEMİR'e başlamaya karar verdim ekim ayına randevu aldım,
Merkez ve doktor hakkında tecrübeleriniz nelerdir merak ediyorum ,yorum yazarsanız çok sevinirim.
merhaba öncelikle bu yolda başarılar dilerim ben zamanında iki kere gittim ilkinde ön görüşme için kendim gittim diğerinde ise eşimle gittim berfu hocam çok net,dürüst,kişiye özel tedavili bir klinik ve hocam kaliteli bir doktordur ancak o dönemde annem vefat ettiği için ben bir süre ara verdim tedaviye henüz başlayamadım gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz

merhaba öncelikle bu yolda başarılar dilerim ben zamanında iki kere gittim ilkinde ön görüşme için kendim gittim diğerinde ise eşimle gittim berfu hocam çok net,dürüst,kişiye özel tedavili bir klinik ve hocam kaliteli bir doktordur ancak o dönemde annem vefat ettiği için ben bir süre ara verdim tedaviye henüz başlayamadım gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz
yorumunuz için çok teşekkür ederim.Bu arada başınız saolsun Allah rahmet eylesin .şuan devam etmiyorsunuz o zaman

yorumunuz için çok teşekkür ederim.Bu arada başınız saolsun Allah rahmet eylesin .şuan devam etmiyorsunuz o zaman
çok teşekkür ederim yani ani ölümü çok yıktı hepimizi o moralle başlayamadım şuan çalışıyorum yeni yeni toparlanıyorum nasipse bir iki seneye kadar başlarım şuan istemiyorum ama sadece başka bir doktorda pcos olduğum için adetlerim ve hormonlarım konusunda kontrol altındayım 3 maksimum 4 ayda bir gidiyorum

herkese merhaba,

merhabalar,bende Berfu Hoca ıle Hazıran ayında görüşmeye başladım Allah nasip ederse Ekim ayında transferımız olacak çok memnunum,alanında çok iyi kesınlıkle tavsıye edebılırım

merhabalar,bende Berfu Hoca ıle Hazıran ayında görüşmeye başladım Allah nasip ederse Ekim ayında transferımız olacak çok memnunum,alanında çok iyi kesınlıkle tavsıye edebılırım
Aaaa çok güzel mutlu sona az kalmış desenize, inşallah Rabbım hakkınızda hayırlısını versin ve çok mutlu olun,inşallah berfu hocayla bende çok iyi anlaşırım ve sürecimiz güzel ilerler çok merak ediyorum

Aaaa çok güzel mutlu sona az kalmış desenize, inşallah Rabbım hakkınızda hayırlısını versin ve çok mutlu olun,inşallah berfu hocayla bende çok iyi anlaşırım ve sürecimiz güzel ilerler çok merak ediyorum
sızın ıcınde hayırlı olur ınsallah guzel sonuclar alırız hep bırlıkte:))

ben ocak ayında görüşme yapmıştım berfu hocayla. 1 saat kadar bekledik görüşme için yoğun bir klinik.
rahim filmini yeni çekindiğim için tedavimi başlatmadı 3 ay sonrasına aşılama planlamıştık.
şubat ayında hamile olduğumu öğrenince tedavi planını iptal ettik.
1 arkadaşım berfu hocanın hastasıydı hamile kaldı. 1 arkadaşım da tedaviye başladı memnunlar.

bende bugün randevuya gidicem arkadaşlar düşüncelerimi yazarım burdan muayene ücreti 1150 tl bilginize

bende bugün randevuya gidicem arkadaşlar düşüncelerimi yazarım burdan muayene ücreti 1150 tl bilginize
merhaba berfu hocaya muayene gittiniz mi görüşlerinizi paylaşır mısınız bende Bahçeci Ankaraya gideceğim iki gün sonra Yusuf Aytaç Beye izlenimleriniz neler paylaşabilir misiniz

merhaba berfu hocaya muayene gittiniz mi görüşlerinizi paylaşır mısınız bende Bahçeci Ankaraya gideceğim iki gün sonra Yusuf Aytaç Beye izlenimleriniz neler paylaşabilir misiniz
merhaba,ben berfu hocayla yaptığım görüşmede gayet memnun kaldım,dedikleri gibi çok net ve açık bi kadın herşeyi olduğu gibi net bi şekilde söylüyor önce eski tahllere göre sorunu inceliyor sonra yapılması gereken şeyler ve yapılmaması gereken şeylerden bahsediyor,benim sorularıma gayet net ve açık cevap verdi o konuda beğendim ayrıca hastanenin kordinasyonu çok iyi herşeyden memnun olup olmadığınızı öğrenmeye çalışıyorlar fiyat olarakta 40-50 bin arası üstü vardır altı yok şeklinde ilaçlar falan ,ilaç dışında hastanenin paket fiyatları var zaten

X