Gebeliğe Hazırlık Progestan kullananlar !!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

nurhan2734

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2020
63
70
30
Merhaba Arkadaşlar, gebe kalmak istediğim için doktorum klomenden sonra çatlatma iğnesi yaptı ve 36 saat sonra ilişki önerdi. Aynı zamanda iğneden 1 hafta sonra progestanı 15 gün boyunca fitil olarak kullanmam gerektiğini söyledi. Progestan kullanırken ilişki olur mu ? Olabiliyorsa fitilden önce mi sonra mı olmalı ilişki?

Merhaba Arkadaşlar, gebe kalmak istediğim için doktorum klomenden sonra çatlatma iğnesi yaptı ve 36 saat sonra ilişki önerdi. Aynı zamanda iğneden 1 hafta sonra progestanı 15 gün boyunca fitil olarak kullanmam gerektiğini söyledi. Progestan kullanırken ilişki olur mu ? Olabiliyorsa fitilden önce mi sonra mı olmalı ilişki?
Bende aynı tedaviyi görüyorum bugün progestana başladım. Siz test yaptınız mı

Dünden beri pembe akıntıdan sonra kahverengi lekelenmeler devam ediyor. Bilmiyorum biraz daha bekleyeceğim adet başlangıcı sanırım.

Merhaba doktorum 2 ay önceki tedavimde banada progrstan vermişti hem adet olmamı sağlarmış hemde çocuk olursa tutunmasını sağlarmış bu ay çatlatma iğnesi vurundum ama progestanı iç yada içme diye birşey demedi sizce içmelimiyim ? Çocuk olursa daha iyimi tutunurki ?

Merhaba doktorum 2 ay önceki tedavimde banada progrstan vermişti hem adet olmamı sağlarmış hemde çocuk olursa tutunmasını sağlarmış bu ay çatlatma iğnesi vurundum ama progestanı iç yada içme diye birşey demedi sizce içmelimiyim ? Çocuk olursa daha iyimi tutunurki ?
Bu iğnenin fiyatı nedir

Kac tane verıolar bende gıdıorum ıkı aydır daha kloment ıcıorum 2 mm vermedı yumurtalarım sımdı ipneye baslıcaz onumuzdekı ay onun ıcın soruorum
Klimandan sonra gelişen 1 yumurtam vardı 1 tane iğne verdi ama bazı kişilere 2 tane de verebiliyor diye okumuştum yumurtaya bağlı sanırım

Merhaba arkadaşlar bende bu ay famera kullandım hatta bugün de ovitrella vuruldum dr um rahimde biraz incelik var dedi 21. Günü yani iğneden 1 hafta sonra progestana başla dedi siz ne zaman başladınız

X