progestan pko dış gebelik ve gebelik testindeki t çizgisi

simyaci64

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2016
22
11
arkadaşlar selam, 6 yıllık evliyim pko hastasıyım ve evliliğim boyunca kendiliğinden 3 hamilelik geçirdim. ilki Düşüktü, diğer ikisi dış gebelik. son 2 yıldır da hiç hamile kalmadım. Geçtğimiz ay adet olamadığım için dr a gittim ve bhcg yapamadığı için, progestan verdi. kistlerin görünmüyor dedi kan da gebeliğe bakamadığım için, progestan veriyorum erken gebelik varsa tutunmasına , gebelik yoksa da adet olmana yardımcı olacak dedi. İlacı kullanmaya başladım. Kafam leyla gibi oluyor. Sabah öğle akşam birer tane alıyorum. Toplamda 18 tane ilaç aldım ancak kanamam başladı. Şimdi biraz bakıyorum ara kanama olabilirmiş. Ama yerleşme kanaması da olabilirmiş. kafam karıştı ve test aldım. testin t çizgisi çok ince bir şekilde görünüyor. Test negatif olduğunda o çizgi görünür mü? yoksa orası bomboş mu görünür. kafam karman çorman bi akıl verin bana (

Testin fotosunu at bi bakayım. Cnm görünüyorsa gebesindir. Niye Dr beta hcg yaptıramıyormuş????

eğer test bozuk değilse yüzde 90 hamilesin. inşallah sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın. dış gebelik geçirmiş biri olarak seni çok iyi anlıyorum Allah yardımcın olsun.

ARKADAŞLAR RESİM BU. BEN BİŞEY ANLAMADIM. YOK GİBİ SANKİ DİMİ.?

Eklentiler

• abc.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 204
Aa canım bariz belli hemen bi kan ver bence kanamamda oluyo diyosun hem

Aa canım bariz belli hemen bi kan ver bence kanamamda oluyo diyosun hem
Gerçektenmi ya? bana sanki bana öyle geliyo gibi gelmişti. eşime de gösterdim o da bence bu testin kendi çizgisidir diyo. akşama vereyim bi kan olmazsa. acaba progestana devam etmem sorun yaratırmıki? prospektüste sorun olmaz idiyo ama bilemedim.

Progestani zaten dusuk tehlikesi olanlar kullaniyo cogunlukla bi problem olmaz bence

Bence hamilesin ilk gebeliğimde benimde öyleydi şimdi yine hamileyim ve progestan kullanıyorum düşük tehlikem olduğu icin

Ama şuan progestana devam ediyorum nerdeyse 5 gündür kanamam var. Çok fazla olmasa da geliyo yine de. Kan tahlili henüz yaptıramadım. Progestan kullanırken ara kanama olur diyo prospektüste ama doktor ilaç bittikten sonra adet olacaksın demişti. Acaba adet mi oluyorum diyorum kendi kendime. Bilmiyorum kızlar kafam çok karışık. Biraz daha bekleyeyim diyorum en azından ilaç bugün bitecek 10 gün daha bekleyeyim, eğer olmazsam adet gidip yaptırcam tahlil, ama şimdi biraz bekleyeyim diyorum.

Niye doktora gitmiyorsun
Belki düşük tehditin vardır
İğne verir doktor

birde progestan kasık bölgende batma acıma ağrı yapıyo mu? Benim bildiğin sancım ve ağrım var. İlaç zaten sersem ediyo beni mide bulantısı baş dönmesi uyku hepsi var yan etkilerin. Sende deoluyormu

Niye doktora gitmiyorsun
Belki düşük tehditin vardır
İğne verir doktor
aldım yarına randevu, gidicem ya doğru diyorsun. Anneme gösterdim eşime gösterdim testi ama ikisi de testin kendi çizgisi gibi duruyo bence değil dediler. Kendimi ümitlendirmek istemedim. ama 3.kişi olarak sende boyle soyluyorsun , ümidim yok ama yarın gidicem.Burdan heber veririm sizede

eğer testi yaptığın ilk 10 dk içinde çizgi çıkıyorsa pozitiftir
bence birkaç tane daha test yap
hakkında hayırlısı olsun

vallah baktıgımız testın görüntüsü gebelık var diyor ama genede sen bilirsin

10 gun nasıl sabredip bekleyeceksın

birde progestan kasık bölgende batma acıma ağrı yapıyo mu? Benim bildiğin sancım ve ağrım var. İlaç zaten sersem ediyo beni mide bulantısı baş dönmesi uyku hepsi var yan etkilerin. Sende deoluyormu
Benim kasık ve bel ağrım olduğu için verdi dr yumuşak kapsül ve vajina ya fiil olarak kullanıyorum onu yaptıktan sonra azaldı ağrıları sanki kanama yada leke de olmadı bence dr git

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…