progesteron kapsülleri nasıl kullandınız

E

EU3

Ziyaretçi
arkadaşlar transfer öncesi ve sonrası vajinal uygulanan progesteron kapsülleri uygulamakta zorluk çektinizmi.uygulamadan bir süre sonra tamamını çamaşırda görüyorum.anlayamadımmm.....sanırım yanlış uyguluyorum.

arkadaşım doktor kaç tane uygulamanı söylediyse yatar pozistonda içeri yollayıp bir süre en az 20dakika yatacaksın.dışarı çıkması çok normal hepsi içeride kalsa nereye sığar okadar ilaç.vucut ihtiyacı olanı alıyor sen içini ferah tut.

arkadaşlar transfer öncesi ve sonrası vajinal uygulanan progesteron kapsülleri uygulamakta zorluk çektinizmi.uygulamadan bir süre sonra tamamını çamaşırda görüyorum.anlayamadımmm.....sanırım yanlış uyguluyorum.

kullandıktan sonra normal hareketlerıne devam et yatma. dısarı cıkması normal. bende rahatsız oldum boşa gidiyo dıe dusundum. hemsıreye sordum. emılen kısımdan kalanlar cıkarmıs. daha farklı kıvamda cıkmasıda normalmıs

güzelim hazneye koyduktan sonra biraz dinlen sonra kalk fazlasını dışarı atıyor 3 adet mi kullanıyorsun eğer öyle ise kalan içerde kalıyor zaten takılma buna:içelim:

kızlar bılmıyorum aynı seydenmı bahsedıyoruz ama ben crınone jel kullanıyorum. prospektusundede yatmayın dıyor. ben yatmıyorum. hemen dısarı cıkmıyor zaten

teşekkür ederim arkadaşlar verdiğiniz bilgiler içinn....

slm canim benimde öyle bende günde 3 defa ikiser kapsül kullaniyorum ve camasirim sürekli beyaz ve islaklikta oluyo o normal yeteri kadar aliyo gerisi cikiyo icin rahat olsun.

kızlar bılmıyorum aynı seydenmı bahsedıyoruz ama ben crınone jel kullanıyorum. prospektusundede yatmayın dıyor. ben yatmıyorum. hemen dısarı cıkmıyor zaten

hayatım pregesteron nohut büyüklüğünde yumuşak kapsüller yani fitil olarak hazneye koyuyorsun kalkıncada hareket edince dışarı çıkıyor o yüzden biraz uzanman gerekiyor seninki jel miş sür içeri kalan kalıyor zaten krem gibi anlatabildimmi???sositososito

teşekkür ederim arkadaşlar verdiğiniz bilgiler içinn....

canım bende progestan kapsül kullanıyorum ama hiç yatmıyorum zaten çalışıyorum 2 kere iş yerinde uyguluyorum bi problem yok içeri doğru ittimi o eriyo zaten vücut ihtiyacı olanı kullanıyo kalanı dışarı atıyor anormal bi durum yok yani zaten hepsi değil az bi miktarı atılıyor için rahat olsun

ben kapsülleri fitil olarak kullanıyorum sabah işe gitmeden 3 tane akşamda yatarken 3 tane atıyorum.

ben agızdan alıyorum doktor yanetkı olursa fıtıl olaak kullan dedı...cok rahatım

X