Progesteron ve beta değerlerim acil yardım ?

zeyneparyabuse

Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2021
42
12
28
Ben geçen ay hamile olduğumu öğrendim şans eseri daha geçmemişti regl günüm az bir değerdi 24 le öğrendim 63 ve sonrasında 115 oldu doktorum düzenli yükseliyor 2 hafta bakmayalım 2 hafta sonra gel herşeyi belli olur dedi. 15 gün sonra gittim kese gördü kan istedi birşey demedi kan verdim önceki verdiğimde progesteron 11.67 falandı bugün verdiğimde çok düşmüş 4.54 olmuş. Beta hcg de 10.000 lerde olması gerek hesaplara göre 2.000 küsür çıktı . Doktor yüzde 95 sağlıksız gebelik dedi ya düşecek ya kürtaj dedi iki gün sonra bir daha bakalım her ihtimale karşı dedi eşimle yıkıldık. 1 senedir uğraşıyorduk şaşkınlıktan sevinemiyorduk bile korkuyorduk çok kötü şeyler söyledi doktorumuz . Böyle birşeyler yaşayan var mı yardımcı olsanız ilk gebeliğimdi çok üzgünüm ve korkuyorum .

Ben geçen ay hamile olduğumu öğrendim şans eseri daha geçmemişti regl günüm az bir değerdi 24 le öğrendim 63 ve sonrasında 115 oldu doktorum düzenli yükseliyor 2 hafta bakmayalım 2 hafta sonra gel herşeyi belli olur dedi. 15 gün sonra gittim kese gördü kan istedi birşey demedi kan verdim önceki verdiğimde progesteron 11.67 falandı bugün verdiğimde çok düşmüş 4.54 olmuş. Beta hcg de 10.000 lerde olması gerek hesaplara göre 2.000 küsür çıktı . Doktor yüzde 95 sağlıksız gebelik dedi ya düşecek ya kürtaj dedi iki gün sonra bir daha bakalım her ihtimale karşı dedi eşimle yıkıldık. 1 senedir uğraşıyorduk şaşkınlıktan sevinemiyorduk bile korkuyorduk çok kötü şeyler söyledi doktorumuz . Böyle birşeyler yaşayan var mı yardımcı olsanız ilk gebeliğimdi çok üzgünüm ve korkuyorum .
Sabir kuzum kolay değil anlıyorum Rabbim yar ve yardımcın olsun.

Canım benimmm hiç korkma ama doktorun doğru söylüyor. İnşallah hakkınızda hayırlısı olsun bi yıldır bizimde olmuyor yazın beni çok üzdü 🥺

Çatlatma igneside vuruldum ama
Benimde değerim 2.85 çıktı ama doktorum kaliteli bir yumurtlama olmamış dedi 5 kadar olmamış gözüyle bakıyoruz dedi 5 ve 10 a kadar idare eder 10 ve yukarısı kaliteli döllenme için uygun dedi devamında yükselmesi de gebeliğe işaret dedi ama çatlama iğnesi vurulup yanında ilaç kullanmama rağmen bende de olmadı yani vurulunca olacak diye bişey yok maalesef kardescazim 🥺 Allah nelere kadir kendine iyi bak iyi beslen güzel sonuçlar gelir inşallah. Muanen ne zaman şu tatih gel diye bişey dedi mi doktorun

X