Prolaktin değeri 47 civarı olup

Tam hatırlamıyorum ama o doktordan sonra başka bir doktora gittim aynı hastanede sanırım dostinex diye bir ilaç vermişti evet evet hatırladım şimdi 😀 onun ardına hamile kalmıştım .üstünden baya zaman geçtiği için hatırlayamadım kusura bakmayın 😊
Estağfurullah :) bi taraftan diyorum ki en azından bir sebep var onu düzeltiriz gebe kalırım . Bi taraftanfa diyorum ki bu nerden çıktı ya düzelmezse

Estağfurullah :) bi taraftan diyorum ki en azından bir sebep var onu düzeltiriz gebe kalırım . Bi taraftanfa diyorum ki bu nerden çıktı ya düzelmezse
Kadın bedeni o kadar farklı ki , her hormonu düzgün çalışanlar bile istedikleri ay gebe kalamıyorlar maalesef . Herşey kafada bitiyor ama. Biz o kafaya hiç giremiyoruz 😀

Arkadaşlar prolaktin değerim 47 çıktı doktor ilaca gerek olmadığını söyledi . 5 aydır gebelik denemelerimiz başarısız. Diğer değerlerimiz iyi ikimizinde z. Prolaktini böyle olup ilaç kullanmayan var mı?
Benim 37 çıktı prolaktin doktor bir ay kullanımlık ilaç verdi bu gebe kalmani da kolaylaştırır dedi

Kadın bedeni o kadar farklı ki , her hormonu düzgün çalışanlar bile istedikleri ay gebe kalamıyorlar maalesef . Herşey kafada bitiyor ama. Biz o kafaya hiç giremiyoruz 😀
Haklısınız . Ama bu hormon ççin çok konu var düştükçe geri yükseliyor o yüzden hamile kalamkyoruz yıllardır uğrşaıyoruz vs yazmışlwr bi korktum ya. Hiçbir sorunumuz yok bu sebepten çpcuk olmazsa üzülürüm valla. Kimi basit bi gormon demiş kimi gebe kalınmıyor demiş kafam yandı

Arkadaşlar prolaktin değerim 47 çıktı doktor ilaca gerek olmadığını söyledi . 5 aydır gebelik denemelerimiz başarısız. Diğer değerlerimiz iyi ikimizinde z. Prolaktini böyle olup ilaç kullanmayan var mı?
Merhaba benimde 2 ay önce 47 çıkmıştı stresi hayatımdan çıkartmaya çalıştım hiç bir şeyi kafama takmadım gecen ay kendiliğinden 17 ye düştü 1 yıldır bebek istiyorum ama olmadı daha yarın tekrar hormon testi yapacağım bakalım nasıl gelecek sende stresi azaltırsan düzelir diye düşünüyorum

Merhaba benimde 2 ay önce 47 çıkmıştı stresi hayatımdan çıkartmaya çalıştım hiç bir şeyi kafama takmadım gecen ay kendiliğinden 17 ye düştü 1 yıldır bebek istiyorum ama olmadı daha yarın tekrar hormon testi yapacağım bakalım nasıl gelecek sende stresi azaltırsan düzelir diye düşünüyorum
İnşallah . Peki doktor sizden emae istemedi mi ya da ilaç

Peki emar çektiniz mi? Doktorum istedi benden ilaçlı emar ama kararsızım hiçbir belierim regl gecikmem yok
Merhaba canım benim 80 çıkmıştı geçen ay doktorum benden emar istedi çok şükür birşey çıkmadı dostinex verdi onu kullandım şimdi regli olursam 3. Gün tekrar gidip prolaktinime bakacak bakalım sende çekil muhakkak ama ilaç kullanmam lazım bildiğin süt koruyor derler

23 için mi ilaç kullandınız. Yani acelemiz şöyle 5 aydıe bebek istioruz olmayınca gidip tüm değerlerimize baktıralım dedik iyiki de öyle yapmışız . Ama doktor ilaç gerektirmiyor dedi. Regl gecikmesi yok süt yok . Yumurtlamam normal. O yüzden o değer anlık dönemsel yükselmiştir ilaca gerek yok dedi.
Dönemsel olabilir 70 ti benim değerim de.düşmeyince ilaç kullandım ama prolaktin yüksekliğinin esas nedeni polikistik over oluyor bir adet dönemi atlattıktan sonra tekrar baktırın gebelik için aceleniz varsa da başka doktora muayene olabilirsiniz.

Merhaba canım benim 80 çıkmıştı geçen ay doktorum benden emar istedi çok şükür birşey çıkmadı dostinex verdi onu kullandım şimdi regli olursam 3. Gün tekrar gidip prolaktinime bakacak bakalım sende çekil muhakkak ama ilaç kullanmam lazım bildiğin süt koruyor derler
Maalesef önce emar dedi doktor . Akşam çekilcem . Emar sonucu bi haftada çıkar dedi çıkmadan ilaç veremem dedi . Mıhtemelen emardan sonra yekrar kana bakalım dicek bu ay ım da gitti yani . 40 tı değerim keşke ilaç verseydi . Zaman kaynediyorum boş yere bu değere kimse emar çektirmiyor çektirse birl ilaçta veriyor

Dönemsel olabilir 70 ti benim değerim de.düşmeyince ilaç kullandım ama prolaktin yüksekliğinin esas nedeni polikistik over oluyor bir adet dönemi atlattıktan sonra tekrar baktırın gebelik için aceleniz varsa da başka doktora muayene olabilirsiniz.
Polistikover belirtim yok her değerime baktırdım yok bende pco. Muhtemeşen stresten yükselmiştir günlerdir doktora gidip geliyorum bunun için ama bir arpa yol alamadım. Bari ilaç verseydi düşmeyince başka tetkikler yapaaydı

Peki emar çektiniz mi? Doktorum istedi benden ilaçlı emar ama kararsızım hiçbir belierim regl gecikmem yok
Hayır cekilmedim benden de istedi ilaçlı emar ama kararsızım çünkü reglerim düzenli hormonlarim normal prolaktin harinc bende pcos olmasına rağmen hiç bir belirtisi yok bu ay bu prolaktin ilacını kullancam

Hayır cekilmedim benden de istedi ilaçlı emar ama kararsızım çünkü reglerim düzenli hormonlarim normal prolaktin harinc bende pcos olmasına rağmen hiç bir belirtisi yok bu ay bu prolaktin ilacını kullancam
Bende emarı çektiremedim kapalı alan fobim var . Peki doktora söylediğinizde ilaç verdi mi ?

Doktprunuza emar çektirmek istemediğinizi söyleyince mi ilaç verdi?

Merhaba ben dostinex kullandım ama değerim 600 civarıydı çok yüksekti , böyle 28,47 düşük değerlere pek vermiyorlar ilaç tek yapmanız gereken şey süt ürünleri ve süt yapan şeylerden bir ay uzak durmak çikolata felan peynir böyle şeyler yemeyin hurma incir kendiliğinden düşebiliyor geçmiş olsun

X