Prolaktin değeri 47 civarı olup

Doktprunuza emar çektirmek istemediğinizi söyleyince mi ilaç verdi?
Hayır ilacı drek kendi verdi bu ilaç da gebeliğini kolaylaştırır dedi benimde aynı kapalı alan da kalamiyorum asla ağrı eşiğinde düşük çok korkuyorum hsg den o yüzden ben bu ay bu prolaktin ilacına devam edip bide jel ve ovalasyon la denicem

Hayır ilacı drek kendi verdi bu ilaç da gebeliğini kolaylaştırır dedi benimde aynı kapalı alan da kalamiyorum asla ağrı eşiğinde düşük çok korkuyorum hsg den o yüzden ben bu ay bu prolaktin ilacına devam edip bide jel ve ovalasyon la denicem
:KK43: ya bana ilaç vermedi önce emar dedi . Dün emar için gittim uzandım . Sonra terlemeye titremeye başladım kalktım yapamicam dedim . Napcam bilmiyorum ya ilaç verseydi en azından düşmeyince emar çekilirdim ya da ne bilim kafam o kadar karışık canım o kadar sıkkınki. Değerim yüksek ilaçla hemen düşebilir ama ilaç alamıyorum. Neyse emar çekeyim dedim ama yok çektirenedim mahvoldum tüm gece boğulcak gibi oldum uykumda .

Bende yumurtlama da var reglim de düzenli iyice kafam karıştı. Gebeliği engelleme nedeni yumurtaların gelişmemesi değil mi. Bende çyle hi sorun dw yok. Allahım ya bi şu ilacı alsam🤦 nasıl kimden alcam bilmiyoeum

Bende yumurtlama da var reglim de düzenli iyice kafam karıştı. Gebeliği engelleme nedeni yumurtaların gelişmemesi değil mi. Bende çyle hi sorun dw yok. Allahım ya bi şu ilacı alsam🤦 nasıl kimden alcam bilmiyoeum
Senin değerin kaçtı canım benim durumda çok garip pcos var reglerim düzenli yumurtlama görüyorum üstelik herhangi bir kötü belirtisi bile yok değerlerim gayet normal prolaktin harinc bide eşin test versin o sırada sende hsg çektir dedi doktor ama ben şuan erteledim ovalasyon la takip edip jelle degerlendircem bide o ilaç var umudum var ama oda bir yere kadar oluyor tabi

Çok iyi anlıyorum seni bende yapamadım yapamam de senin prolaktin kaç

37 değerle bana ilaç verdi sana neden vermedi acaba
Bilmiyorum ki bir şikayetim de yok halbuki. Şimdi doktorun aramasını bekliyorum. Emar çektiremediğimi panik atak geçirdiğimi söylicem . Başka bir yok var ise emar çektirmeyelim dciem. Yine yol yok ilaç vermeme derse başka foktora giderim. Israrla ilaç vermeme nedenini anlayamıyorum sadece . İlaç ver tekrar yükselirse bu kez ilaç değil emar çekelim

Bilmiyorum ki bir şikayetim de yok halbuki. Şimdi doktorun aramasını bekliyorum. Emar çektiremediğimi panik atak geçirdiğimi söylicem . Başka bir yok var ise emar çektirmeyelim dciem. Yine yol yok ilaç vermeme derse başka foktora giderim. Israrla ilaç vermeme nedenini anlayamıyorum sadece . İlaç ver tekrar yükselirse bu kez ilaç değil emar çekelim
Evet bencede verse verilir yani

Şöyle benim 23 çıkınca ben korkmuştum yüksek mi diye araştırınca yüksek olmadıgını fark ettim ama doktor 3 günde bir dostinex yazmıştı. Ben de düşününce stresim hiç bitmiyor ki, sürekli stres içindeyim işte. O yüzden ilaç kullanayım dedim. Mantıklı geldi.
Ben en son hormon testi yatırdığımda 4.85 yazıyor doktorum sonuçların normal demişti, yeni evliyim ve kaç değerler de olması gerekiyor bazı konular da çok bilgim yok sürekli araştırma içerisindeyim

Ben en son hormon testi yatırdığımda 4.85 yazıyor doktorum sonuçların normal demişti, yeni evliyim ve kaç değerler de olması gerekiyor bazı konular da çok bilgim yok sürekli araştırma içerisindeyim
kimi kaynaklar 25 in altı olması gerekiyor diyor kimi kaynaklar 15 in altı diyor. 4.85 gayet iyi sanki

Yani doktorumda sonuçların gayet olduğunu söyledi bende e nabızdan tek tek baktığımda olması gereken değerler de olarak gördüm batıma 10 günüm var sol tarafımda ara ara baskı hissediyorum bacak özellikle dizden yukarısında damarlar atıyor gibi ara ara da karın ağrım var batma şeklinde heveslenmekte istemiyorum ama bekliyorum hayırlısı ile

Yani doktorumda sonuçların gayet olduğunu söyledi bende e nabızdan tek tek baktığımda olması gereken değerler de olarak gördüm batıma 10 günüm var sol tarafımda ara ara baskı hissediyorum bacak özellikle dizden yukarısında damarlar atıyor gibi ara ara da karın ağrım var batma şeklinde heveslenmekte istemiyorum ama bekliyorum hayırlısı ile
Merhaba sizin ilaçla mı düştü değerini ? Kaç iken düştü ve öncesinde emar istendi mi

Hayır benden emar da istenemedi ilaçta kullanmadım ben direk normal kontrolle gittiğimde tedbir amaçlı hormon kontrolleri için test yaptı öyle çıktı
Benim 49 idi 3 gün sonra gittim 40 a inmişti. Doktor emar istedi ama fobim olduğu için çektirmeedim. Çekersem anestezili çektircem. Sizce çektireyim mi yoksa başka doktora gidip ilaç mı isteyeyim? İlaç kullwnmwyı çok istiyırum ama kime yazdırcam bilmiyorum sanki başka doktora da gitsem emar çekelim sonra ilaç dicek diye lorkuyorum

Benim 49 idi 3 gün sonra gittim 40 a inmişti. Doktor emar istedi ama fobim olduğu için çektirmeedim. Çekersem anestezili çektircem. Sizce çektireyim mi yoksa başka doktora gidip ilaç mı isteyeyim? İlaç kullwnmwyı çok istiyırum ama kime yazdırcam bilmiyorum sanki başka doktora da gitsem emar çekelim sonra ilaç dicek diye lorkuyorum
Ben o konuda hiç bilmiyorum yanlış bilgi vermek istemem dediğim gibi direk hormon testlerime baktı doktor ve genel olarak temiz dedi ben kendim açıp test sonuçlarına tek tek bakıp araştırdım

X