Protez tirnak faciam :( acil yardim

Maria_pudera

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2020
4
0
27
Acil yardım istiyorum :KK43:

Merhaba millet. Uzun suredir herhangi bi sorunum olduğunda burada sizleri okuyorum. Birbirine yardımcı olan kadınları gördükten sonra benimde senelerdir suren kurtulamadigim derdime ne care olur diye dusunurken neden kadınlar kulübü olmasın ki? Dedim ve uye olmaya karar verdim.

Gelelim benim sorunuma. Aile hayati biraz sıkıntılı olan bir cocuktum. Bu beni hep strese soktu ve çocukluğumdan beri bırakmadığım bi alışkanlıga donustu tirnak yemek. Burada ki önerileri okudum hepsini denedim aci oje vs vs. Olmadi. Daha sonra üniversitede hep takma tırnak kullandım. Protez tirnaga basladim. Sonunda bi faciayla karsilastim paramla rezil oldum. Hem igrenc bi protez yapti hem de Zaten ince olan tirnaklarimi kivranicak sekilde makineyle incelltti ve gece sizisindan uyuyamadıktan sonra çıkarttirdim. Bu sefer karar verdim tirnak yemeyecegim. Ancak seneler boyu surdugu icin tırnaklarımin ellerimin sekli bozuldu. Bu konuda yardima ihtiyacim var. Hangi ürünleri kullanmaliyim? Neler sonuc verir? Tirnak şeklim duzelir mi? Ne kadar surede sonuc alirim? Benim gibi olup tırnaklarını iyileştirenler var mi? Meram ediyorum. Yeni oldugum icin gorsel paylasmayi bilmiyorum ama yardim ederseniz ekleyebilirim.

ben de dönem dönem tırnaklarımı stres kaynaklı olarak yerim. Rahatlıkla söyleyebilirim ki 1 hafta gibi bir süre yemeden durabilirseni tırnaklarınızın güçlendiğini görürsünüz, sürekli ağızda olduğundan inceliyor, yemeye daha meyilli oluyor insan. ancak güçlü kalın tırnağı yemek istemeyeceksiniz.

Protez tırnağı ben de denemiştim, ancak normale dönmek çok zor oluyor diye devam etmedim.
Bence 1 2 hafta yememeye çalışın ve güçlenmesini bekleyin.
Ürün olarak Dax - Mixup Shulphu kullanabilirsiniz. Gratislerde var.

tırnak yeme alışkanlığı olan bir arkadaşım parmaklarını bantlıyordu bildiğin , daha sonra kurtuldu alışkanlığından. Limonla tırnakları ovmak ve tırnak güçlendiricileri , tırnak besleyicileri ,tırnak sertleştiricileri kullanmıştı. Şimdi çok güzel upuzun tırnakları var :)

tırnak yeme alışkanlığı olan bir arkadaşım parmaklarını bantlıyordu bildiğin , daha sonra kurtuldu alışkanlığından. Limonla tırnakları ovmak ve tırnak güçlendiricileri , tırnak besleyicileri ,tırnak sertleştiricileri kullanmıştı. Şimdi çok güzel upuzun tırnakları var :)
Teşekkürler, bildiginiz memnun kaldiginiz ürünlerin isimlerini verebilirseniz cok memnun olurum🤗

ben de dönem dönem tırnaklarımı stres kaynaklı olarak yerim. Rahatlıkla söyleyebilirim ki 1 hafta gibi bir süre yemeden durabilirseni tırnaklarınızın güçlendiğini görürsünüz, sürekli ağızda olduğundan inceliyor, yemeye daha meyilli oluyor insan. ancak güçlü kalın tırnağı yemek istemeyeceksiniz.

Protez tırnağı ben de denemiştim, ancak normale dönmek çok zor oluyor diye devam etmedim.
Cok sagolun hemen gratise kosucam daha once de duymuştum. 🙂 Ben dayaniyorum bakimda yapicam insallah guzel tirnaklara kavuşurum sagolun 😘

Teşekkürler, bildiginiz memnun kaldiginiz ürünlerin isimlerini verebilirseniz cok memnun olurum🤗
tatlım isimlerini bilmiyorum gerçekten , ablası hostesti yurt dışından set halinde alıp getirmişti arkadaşıma . ben flormar + farmasi + yves rocher ürünlerini kullanıp memnun kalmıştım. Benimde b12 eksikliği yüzünden çabuk kırılıp uzamıyordu.

Mixup sulphur bende işe yaramadı arkadaşımda yaradı. Tırnaklarıma uzamasında azıcık katkı sağlıyor ama ince çıktığı için 3 gün sürüyor en fazla. Güçlendirmiyor benimkini

Protezntırnak yaparsan, yeme alışkanlın gider. Kıza yaptırcan. Öneri istiyorsan bu işi yapan bir arkadaşım var. İnstegramdan ona soru sora bilirsin @neslihansonmeznailart

X