Protezler soguk havada agrı yaparmı

simlaces

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2024
34
12
37
Herkese merhaba meme büyütme ameliyatının 3.haftasındayım bugün dısardaydım ve hava cok soguktu ben titresikce memelrde kasılmalar basladı ve suan ikisinde de cok agrı var soguktamı böyle oluyor yoksa baska bi sebepmi acaba basına gelen varmı

Herkese merhaba meme büyütme ameliyatının 3.haftasındayım bugün dısardaydım ve hava cok soguktu ben titresikce memelrde kasılmalar basladı ve suan ikisinde de cok agrı var soguktamı böyle oluyor yoksa baska bi sebepmi acaba basına gelen varmı
Benimde oldu.Üşüdükce daha sertlesti,top gibi hissettim bi acayipti.Şimdi o şekilde degil 43.gunum agrım sıfır olmasada cok ilerleme var.Baya bi yumusagı.Haftaya gore cok degisicek.Gecen haftaya gore bu hafta daha farklı

Merhaba, benim de 3. Haftam bitmek üzere ve bugün tam olarak aynı şeyi yaşadım😅 soğuğa çıktığım anda tüm memede kasılma ve batmalar oluyor ama sonra devamı gelmiyor benim için. Kalıcı mı oldu seninki?

Ya işallah bende agrılarım gecti diyebileceğim bi döneme gelicem cok korkuyorum bi sıkıntı olucak diye.evet dün akşamki gibi değil ama sızlama devam şuanda da cıkmam lazım korkuyorum:KK66: en azından sizin geçmiş bu benim bi nevze umıtlandırdı:)

X