Protezliyim ve hamileyim!

sevindikce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
103
4
43
Merhaba arkadaşlar; yaklaşık 20 ay önce meme protezi koydurdum. Dün adet gecikmesi üzerine eczaneden test aldım pozitif, bugün kan testimde yüksek çıktı.Kızlar ben hamileyim.1,5 aylık tam.:sm_cool: Bu forumda hep okurdum, protezli hamile kalıp doğuran var mı aranızda??? Yoksa da artık ay ay benle takip edeceksiniz artık. Yorumlarınızı bekliyorum.hihoyyyt

aaa hayırlı olsun cnm çok sevindim. protezle nasıl olucak emzirme vs durumu

sevindikçe çok sevindim tatlım. inşallah sorunsuz bir hamilelik ve doğum yaşarsın.. gelişmeleri paylaşırsın artık bizimle. en tecrübeli protezlilerden biriydin, şimdi hamilelik, doğum ve emzirme tecrübelerinden de faydalanıcaz ne güzel :) konuştun mu doktorla?

Valla aramadım henüz Aylin hanımı bayramdan sonra arıyayım zaten. Herkese çok teşekkürler güzel dilekleriniz için. Şuanda hafif adet dönemi gibi hassasiyet var, zaten küçüktüler bakalım ne zaman büyüyecekler:))))))) Samantha Fox kimin olmayayım da

tatlım hamilelikte pek fazla büyümüyor zaten memeler.. biraz dolgunlaşıyor.. tabi protezi olmayanlar için söylüyorum :) yalnız çocuk doğup da memeler sütle dolunca benim A cuplar neredeyse D cup olmuştu :)) .. o kadar büyüklüğe rağmen de çatlamadılar valla.. :)

tatlım hamilelikte pek fazla büyümüyor zaten memeler.. biraz dolgunlaşıyor.. tabi protezi olmayanlar için söylüyorum :) yalnız çocuk doğup da memeler sütle dolunca benim A cuplar neredeyse D cup olmuştu :)) .. o kadar büyüklüğe rağmen de çatlamadılar valla.. :)

Anaammmmmmmmm benimkilerde E cup mı olacak yani. Meme taşımaya adam tutmam lazım sanırım :)))))). Meme yok diye yıllarca süründükten sonra al bana meme bol bol. Naapalım artık katlanıcaz.:hulya:

tebrik ederim bebiş için... bnde protez istiyorumm..bekarım ewlenince cocuk olduktan sora yaptır diyo cewremdekiler..olumsuz bi etkisi yok degil mi?

emzirirken ilk 3-4 ay çok büyük oluyorlar tatlım. bol bol badem yağı sür sen de çatlamasın diye, sonra küçülüyorlar yeniden ve sadece bebek emerken sütün aktığı zamanlarda büyüyor.. aman canım bebeğin anne sütünden mahrum kalmasın yeter ki.. katlanılır :)

arkadasım hıc merak etme.Bende protezlıyım 2 yılı gectı 2 yıl ıcınde bızde bebek dusunuyoruz yanı hıc bır problem yok guzelce bebegını emzırebılırsın.Ben bunları cok ıyı arastırıp oldum.Sutun gelıyorsa sorun yok,bazılarınında sutu gelmıyor ama protezle alakası yokmus. Icını ferah tut....

bebişiniz hayırlı olsun sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah
bende protez düşünüyorum ama bebiş düşünmüyorum allah oğluma uzun sağlıklı ömür versin inş
ama ağrılarından dolayı korkuyorum doktorum belli ama ağrıları ödümü kopartıyor araştırmalara devam edicem yaza kadar inş cesaretimi toplarım :KK43:
bir yıldır yaptığım araştırmalarda emzirme döneminde zararı olmadığı kanıtlanmış bence içiniz rahat olsun :)

Çok sağolun arkadaşlar hepinize tek tek teşekkür ederim. Ben zaten emziremem diye korkmuyorum. Aslında hiçbir şeyden korkmuyorumda tek merakım memelerimin ne kadar deforme olacağı?? Ya da deformasyon olup olmayacağı?????

sevindikce tebrikler tatlim,hayirli olsun bebegin dert etme memelerini normal meme kadar deforme olacigini sanmiyorum saglikla bebegin dünyaya gelsin insallah sonrasi kolay.......

Sağol çilekklicim ya napalım alışmaya çalışıyorum hamişliğe bulantılar falan zorluyor biraz. Aylin hanımla görüştüm bayramda o da çok sevindi. O da diyor belli olmaz bozulursa da az toparlarız diye

öncelikle hayırlı olsun...ben önce bebek yaptım şimdide ameliyat olmayı düsünüorum...yanlız bi 5 yıl sonra 2.cocugu düsündügüm için bende cok merak ediyorum.bizibilgilendirirsen cok sevinirm sevindikce : )

Elimden geldiğince yazıcam kızlar, mmblackrose senin memeler küçükmü sadece yoksa sarktımı?? Hayırlısı olsun şimdiden

benim gögüslerim emzirmeden sonra hem sarktı hemde yok denecek kadar kücüldü...dogumdan öncesi böyle bir problemim yoktu...ayrıca ben dogumdan sonra cok zayıfladım bundan da kaynaklaniyor olabilir :)

benim gögüslerim emzirmeden sonra hem sarktı hemde yok denecek kadar kücüldü...dogumdan öncesi böyle bir problemim yoktu...ayrıca ben dogumdan sonra cok zayıfladım bundan da kaynaklaniyor olabilir :)

Hmmmm toplanacak yani seninkiler. Kime ameliyat olacaksın tatlım???

X