Psikiyatriye gidenler ?

Mebrure21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2021
134
29
26
Hanımlar ben kendimi bildim bileli takıntılı pasif agrasif bozukluğu olan biriyim.. Uçan kuşu kafaya takar günlerce bunun etrafında dolaşır dururum. Ufak bir olumsuzluk yaşıyım günlük yaşantıma devam edemem. Şimdi randevu aldım ama psikiyatriden. Sanırım o psikolog gibi terapi değilde ilaç tedavisine başlıyor. Bu çözüm olur mu? Psikiyatri doktoru anlar mı halimden.

Ben de insanlara tahammül edemiyorum artık. İlaç bir noktaya kadar destekliyor, yine öne çıkan çekirdek karakteriniz, sizin sabrınız.

Hanımlar ben kendimi bildim bileli takıntılı pasif agrasif bozukluğu olan biriyim.. Uçan kuşu kafaya takar günlerce bunun etrafında dolaşır dururum. Ufak bir olumsuzluk yaşıyım günlük yaşantıma devam edemem. Şimdi randevu aldım ama psikiyatriden. Sanırım o psikolog gibi terapi değilde ilaç tedavisine başlıyor. Bu çözüm olur mu? Psikiyatri doktoru anlar mı halimden.
Devlet hastanesindeki psikiyatri klinikleri en fazla 10 dk derdinizi dinleyip ilaç yazıp yollayacak. Psikologa gitmek bana daha faydalı geliyor şahsen ama ilaç etki etmez gibi bir şey söylemek de doğru olmaz.

Hem ilaç kullanın hem terapiye gitme imkanınız varsa terapi alın. Online uygun fiyata güzel tedaviler veren psikologlar var. Psikiyatri tanı koyar ve ilaca başlar. Terapi için psikologa gidin.

X