Psikolojim bozuldu galiba🙄

Asıl ben kendime acıyorum böyle kaynanam olduğu için. Yaptıklarını hiç unutmadım Oğlu maaşı ona götürüp verirken iyiydi bi orkid için bile onlara muhtaçtım kırk laf sayardı sabah çık onlarda ye iç akşam eve in özel isteğin vs olamaz. sonunda oğlu gözünü açtı evini ayırdı. Maaş günü götürüp vermeyince gelip beni rezil etti. Annem bu eve gelmeyecekmiş biz oğluna muska yapmışız evini ocağını yıkmışız.( bakın sıırff maaşı komple vermiyor diye) inşallah bi lokma ekmeğe muhtaç kalırmışız. Daha eşime ne küfürler afedersiniz b*ynuzlu p*ez*v*nk bile dedi daha hatırlamıyorum yarısını. Gelip gidip bağırıp çağırıyordu deli gibi. Para için .. Evet üstünden 4 yıl geçti ama unutamıyorum. Siz olsanız napardınız? Böyle bi kadına iyi niyet nasıl besleyebilirim varsa yol lütfen söyleyin. Şuan da konuşmuyorum görüşmüyorum kendileriyle fesatlık dolu hepsi.
Eşim eve 1 saat erken gelince gozune batıyor niye arsaya gelip yardım etmiyo diye azarlıyor. Onun istediği
, eteğinden ayrılmasın onla gitsin gelsin. Başka bişey yok

Burda asıl sorun kendi maaşını annesinin eline sayan kocanız. Sizin derdiniz hala kaynana ile ama. Hakaretleri de kocanıza etmiş o sindiriyor demek ki. Azarı da kocanız yiyor yine sizi ilgilendirmez. Sizi ilgilendiren sadece sizin şahsınıza söyledikleri, görüşmüyormuşsunuz zaten. Daha yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Eşiniz ister görüşür ister görüşmez. Burdan bile enerjimizi emdiniz. Bu takıntıyla boşanın herkes rahat etsin

Çok yuz göz olmuşsunuz. Bir saat içinde 15 kez aramak nedir? Niye yani sebep? Konuyu ailenize gitmenizi bağlaması çok kötü. Sizin çocukları göstermeme tehditiniz de çok can sıkıcı. İlişki biraz toksik görünüyor buradan bakınca

Selamlar. Kızlar benim galiba psikolojim bozuldu. Şimdi bugün eşimle baya tartıştık. Sebep ise o evden çıktığında, evde olmadığında benim onu sürekli aramam.

Cidden biraz aştım kendimi galiba. Meşgule atarsa peşinden tekrar arıyorum. Meşgulede atmaz kendi kendine çalıp kapanırsa tekrar arıyorum. Açıp sinirlenip yüzüme kapatırsa, yüzüme niye kapattın deyip onun yüzüne telefonu kapatmak için arıyorum. Açmazsa yine arıyorum..

Bugün de aynen böyle oldu. Genelde de arıyorum böyle üst üste. Eve baya gergin geldi. Neymiş ben annesigilin yanına gider diye korkumdan arayıp duruyomuşum rezil etmişim arkadaşlarına filan. Saydırdı herşeyden kavga bulmaya çalıştı gıcık olmuş ya salata yapmadığıma kadar tartışma yarattı.

Dik dik düşmana bakar gibi bakıp duruyordu. Her fırsatta sokakta. Sigara alicam der gider arkadaşları semaver yakmıştır orda takılır 2 saat. Neymiş onlarda evliymiş hiç eşleri aramıyormuş. Bende aileme gidince aynısını yapacakmış. Yok ben kalmayacakmışım annemgile gittiğim zaman akşamına gelecek mişim. En damarıma bastığı yer bura oldu ağzıma geleni saydım. Böyle şeyleri kafana sokan babanla annendir kesin benim ailemle uğraşmayın kendi işinize bakın gider onlardada rezillik çıkarırım bu çocuklarıda 1 saat göstermem dedim. Kalmayacaksam ayda 3 kere gider gelirim Ben sizin köleniz miyim aileme 5 ayda 1 gidip misafir gibi gelicem adamlar torununu kaç aydır görmüyor senin ki kapımdan ayrılmıyor torun torun diye dedim. Birsürü sey saydım daha.

Adım gibi eminim o anasıyla babası karışıyor ailemde kalmama. Allah bilir ne diyolarsa .. oyle geri kafalılar ki simdi yazmama değmez düşüncelerini. Ama hiiç umrumda değil. Kızlar haksız mıyım? Ya sık sık giderim, gidemiyorsam gittiğim zaman kalırım. Ki en son gittiğimde 2 gece kaldım, hafta sonu yasağı girecekti araya 2 günde kendisi kal istiyosan vs dedği halde ben kendim taksiyle geldim çocuklar durmuyor zaten en fazla 2 gece kalabiliyorz. Ailesinin tavırlar suratlar 5 karıştı tabi. Görüşmüyorum onlarla. ama altlı üstlüyüz karşılaşıyoruz. Şuan uyuyor elimden gelse kaldırıp bunun kavgasını edicem hâlâ. Ailesinede ayrı kin doldum ki daha yarın devamını getirirm bu kalma meselesinin
Haksızsın.

Asıl ben kendime acıyorum böyle kaynanam olduğu için. Yaptıklarını hiç unutmadım Oğlu maaşı ona götürüp verirken iyiydi bi orkid için bile onlara muhtaçtım kırk laf sayardı sabah çık onlarda ye iç akşam eve in özel isteğin vs olamaz. sonunda oğlu gözünü açtı evini ayırdı. Maaş günü götürüp vermeyince gelip beni rezil etti. Annem bu eve gelmeyecekmiş biz oğluna muska yapmışız evini ocağını yıkmışız.( bakın sıırff maaşı komple vermiyor diye) inşallah bi lokma ekmeğe muhtaç kalırmışız. Daha eşime ne küfürler afedersiniz b*ynuzlu p*ez*v*nk bile dedi daha hatırlamıyorum yarısını. Gelip gidip bağırıp çağırıyordu deli gibi. Para için .. Evet üstünden 4 yıl geçti ama unutamıyorum. Siz olsanız napardınız? Böyle bi kadına iyi niyet nasıl besleyebilirim varsa yol lütfen söyleyin. Şuan da konuşmuyorum görüşmüyorum kendileriyle fesatlık dolu hepsi.
Eşim eve 1 saat erken gelince gozune batıyor niye arsaya gelip yardım etmiyo diye azarlıyor. Onun istediği
, eteğinden ayrılmasın onla gitsin gelsin. Başka bişey yok
Baştan yüz göz olmayacaktın onların evinde oturup onları içeri sokmuyordun her şey batıyor. Biraz abarta abarta yazdığını düşünüyorum üzgünüm zira bütün konuların biliniyor. Madem öyle boşanın yani adamda bi nefes alsın bu gidişle zaten ben artık dayanamıyorum diyip boşanıcak şahsen ben çekemezdim adama tasma takmış gezdiriyorsunuz

Evet öyle ama birde şunu söyleyeceğim dün akşam çıktı biraz, bi kaç arkadaşı var semaver yakmışlar filan. 8 de gitti. Aramadım hiç kendisi 10 da aradı hayatım 5-10 dakikaya geliyorum, aramadığın içinde teşekkür ederim dedi. Bunu dedikten sonra eve 23:15 de geldi. Buna sinirim bozuluyor işte.5-10dk deyip 1 saatten fazla geldi. Ee yani beni arayip teşekkür ediyor sonra o 1 saat içindede mahçup olmamak için arayamadım zaten resmen 1 saat kazandı
Ne sebep sunuyo peki size
23h15 de geldin gec kaldin diyince

Selamlar. Kızlar benim galiba psikolojim bozuldu. Şimdi bugün eşimle baya tartıştık. Sebep ise o evden çıktığında, evde olmadığında benim onu sürekli aramam.

Cidden biraz aştım kendimi galiba. Meşgule atarsa peşinden tekrar arıyorum. Meşgulede atmaz kendi kendine çalıp kapanırsa tekrar arıyorum. Açıp sinirlenip yüzüme kapatırsa, yüzüme niye kapattın deyip onun yüzüne telefonu kapatmak için arıyorum. Açmazsa yine arıyorum..

Bugün de aynen böyle oldu. Genelde de arıyorum böyle üst üste. Eve baya gergin geldi. Neymiş ben annesigilin yanına gider diye korkumdan arayıp duruyomuşum rezil etmişim arkadaşlarına filan. Saydırdı herşeyden kavga bulmaya çalıştı gıcık olmuş ya salata yapmadığıma kadar tartışma yarattı.

Dik dik düşmana bakar gibi bakıp duruyordu. Her fırsatta sokakta. Sigara alicam der gider arkadaşları semaver yakmıştır orda takılır 2 saat. Neymiş onlarda evliymiş hiç eşleri aramıyormuş. Bende aileme gidince aynısını yapacakmış. Yok ben kalmayacakmışım annemgile gittiğim zaman akşamına gelecek mişim. En damarıma bastığı yer bura oldu ağzıma geleni saydım. Böyle şeyleri kafana sokan babanla annendir kesin benim ailemle uğraşmayın kendi işinize bakın gider onlardada rezillik çıkarırım bu çocuklarıda 1 saat göstermem dedim. Kalmayacaksam ayda 3 kere gider gelirim Ben sizin köleniz miyim aileme 5 ayda 1 gidip misafir gibi gelicem adamlar torununu kaç aydır görmüyor senin ki kapımdan ayrılmıyor torun torun diye dedim. Birsürü sey saydım daha.

Adım gibi eminim o anasıyla babası karışıyor ailemde kalmama. Allah bilir ne diyolarsa .. oyle geri kafalılar ki simdi yazmama değmez düşüncelerini. Ama hiiç umrumda değil. Kızlar haksız mıyım? Ya sık sık giderim, gidemiyorsam gittiğim zaman kalırım. Ki en son gittiğimde 2 gece kaldım, hafta sonu yasağı girecekti araya 2 günde kendisi kal istiyosan vs dedği halde ben kendim taksiyle geldim çocuklar durmuyor zaten en fazla 2 gece kalabiliyorz. Ailesinin tavırlar suratlar 5 karıştı tabi. Görüşmüyorum onlarla. ama altlı üstlüyüz karşılaşıyoruz. Şuan uyuyor elimden gelse kaldırıp bunun kavgasını edicem hâlâ. Ailesinede ayrı kin doldum ki daha yarın devamını getirirm bu kalma meselesinin
Yani arama o zaman salın adamları bi ya benim ablam da böyle enişte beyin poposu arşa çıktı sayesinde

Burda asıl sorun kendi maaşını annesinin eline sayan kocanız. Sizin derdiniz hala kaynana ile ama. Hakaretleri de kocanıza etmiş o sindiriyor demek ki. Azarı da kocanız yiyor yine sizi ilgilendirmez. Sizi ilgilendiren sadece sizin şahsınıza söyledikleri, görüşmüyormuşsunuz zaten. Daha yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Eşiniz ister görüşür ister görüşmez. Burdan bile enerjimizi emdiniz. Bu takıntıyla boşanın herkes rahat etsin
Kocam mükemmel demiyorum zaten ben... ozamanlar zaten boşanacaktım düzelmese ama iyiki o sebepten dolayı boşanmamışım o konularda iyi çünkü kendiside artık olgunlaştı çok şükür kimseye muhtac değilim. Aldığı gibi getirip eve koyar parasını. Bunuda cekemiyor kv para delisi eşim getirip bana verince gözü dönüyor
Buarada eşim bana kv o rezilllikleri yapınca "bu yuzden bunca zamandır paramı veriyodum işte dedi. Mahalledeki komşular bile duymuştu kvnin yaptıklarını uzunca süre huzur bozdu yani. Ya dediğimi yaparsın yada huzur vermem hesabı mecbur bırakıyordu . "Paranıda vereceksin tabi ben büyüttüm seni bu yaşa getirdim' diyen bi insan kafası bu yani.
Taşınacaktık ne güzel. sütümü helal etmem diye ayıldı bayıldı. oylelikle bıraktı huzur bozmayı..

Baştan yüz göz olmayacaktın onların evinde oturup onları içeri sokmuyordun her şey batıyor. Biraz abarta abarta yazdığını düşünüyorum üzgünüm zira bütün konuların biliniyor. Madem öyle boşanın yani adamda bi nefes alsın bu gidişle zaten ben artık dayanamıyorum diyip boşanıcak şahsen ben çekemezdim adama tasma takmış gezdiriyorsunuz
Abartmıyorum önceki konularımda zaten var kv nin bu söyledikleri yaptıkları. Neden abartacağım ya Allah aşkına. Ben çoğu zaman benı eleştirsinler ki kendime geleyim diye konularıma içimden ne gelirse yazıyorum zaten. Kv yi neden abartayim simdi durduk yere dolduruşa gelmeye niyetim yok

Ayrıca bütün konularımı bilenler kv ve görümcelerin bana yaptıklarını da bilir zira siz son 1 senedir açtıklarımı biliyosunuz galiba .

Sürekli arama nedeniniz ne peki niye yani..ailesine gitmesine karışmıyorsanız neden darlıyorsunuz adamı..sigara almaya çıkıp semaver yakmaya gitmez illa söylüyordur yapışık ikiz değilsiniz ki o da arkadaşlarıyla görüşür ister ailesine gider siz de.. o parlamış siz körükle gitmişsiniz üstelik haksızsınız. Ne demek aileme giderim çocuğu 1 saat gösterir ayda 3 kere gider kalırım gibi misilleme ne alakası var ki adamı darlamanızla..eşiniz haklı benim eşim ben dışardayken zırt pırr arasa kızıyorum artık asla aramaz önemli birşey olmadıkça

Sürekli aramak hem sizi yorar hem eşinizi kayınvalideniz ya da herkim ne yaparsa yapsın o onların ayıbı bu sorunu belki çözersin belki çözemezsiniz bilmem ama eşinizle aranızdaki sorunu konuşarak çözmeniz gerektiğini düşünüyorum kahve yapın eşinizle oturun onun sıkıntılarını dinleyın kendı sıkıntılarınızı anlatın tek yapmanız gereken suçlamamak ben buna kırıldım deyin senin yüzünden kırıldık demeyin suçlar gibi davranırsanız yine kavga edersiniz çünkü bizde eşimle kavga edıyorduk anlamıyorduk bırbırımızı bu şekilde çözüme vardık aynı zaman da siz annenize gitmek istiyorsunuz arkadaşlarınızla da buluşabilirsiniz bunlar çok normal eşinizin de arkadaşlarıyla buluşması normal (pandemi harici söylüyorum ) özgürlük alanı tanımazsanız her zaman yasaklar cazip gelir ben eşinizin de yaptıklarını doğru bulmuyorum sizin de ama insanız hepimiz yanlış yapabiliriz önemli olan konuşmak ve çözümlemek birde şu var eşinden senin gibi düşünmesini bekleyemezsin çünkü erkekler mantık tarafı olan sol tarafını kullanırlar bu farklılık kavga öncesinde de sonrasında da çok fazla kendini belli eder tartışma esnasında kadın detayları konuşur erkek sonuca bakar Çok ciddi bir tartışma değilse iki taraf da sustuğunda erkek için olay bitmiştir bu yüzden bile kavga ediyordum eşimle ama anladım ki ne yaparsam yapayım ne o benim gibi düşünebilir ne ben onun gibi kavga yapmanın da bir anlamı yok eşinle sorunlarını çözersen diğer sıkıntıların da çözülcektir inşallah Rabbim yardımcın olsun sıkıntılarını gidersin inşAllah 🤲🏻❣️

Allah eşinize sabır versin valla acıdım adama karabasan gibi çökmüşsünüz adamın üstüne.
Haaa bide bu çocukları da bir saat göstermem dediğiniz adam o çocukların babası,ananızın evinden getirmediniz o çocukları,sizin ne hakkınız varsa babasının da o kadar hakkı var evlatları üzerinde. Bu kafayla giderseniz bir çok şeye hasret kalan siz olursunuz ama zerre kadar özlenmezsiniz haberiniz olsun

Ailesi o sıra evdeydi. Ahira 5 gibi gidiyor onlar. Eşim gitmiyoda cook uzun suredir. Bide ne olduu yazmış iyice sinir oldum
Ne yapsın açamıyorsa teli? Benim eşim sadece soru işareti koyar açamadığı zamanlar. Önemli birşey var mı diye sanırım. Sorun yok yazarım bende. Elbet geri dönüyor sonuçta. Ne oldu yazmış işte :)

X