Psikolojim Bozuldu..!

ilkaycım yaaaa verdiğin cevaba bayıldımmmm :)) ablamda öle dioduu.. :)) kim bizim gibi olmak istemezki cadı eltimede söylücem bunu :KK70::KK70::KK70:D aşkımda diodu dün o kendi baksın moralimi bozmuştu... hüngür hüngür ağlıodum öle görünce beni... aşkımda teselli, etti beni ayyyyy kızlar :KK70: mirtaronu sadece dün deneme fırsatım oldu allah sizi inandırsın ya tatlıdan nefret eden ben çikolata yedimmmm

ilkaycım yaaaa verdiğin cevaba bayıldımmmm :)) ablamda öle dioduu.. :)) kim bizim gibi olmak istemezki cadı eltimede söylücem bunu :KK70::KK70::KK70:D aşkımda diodu dün o kendi baksın moralimi bozmuştu... hüngür hüngür ağlıodum öle görünce beni... aşkımda teselli, etti beni ayyyyy kızlar :KK70: mirtaronu sadece dün deneme fırsatım oldu allah sizi inandırsın ya tatlıdan nefret eden ben çikolata yedimmmm

Ben çok zayıf değilim şişmanda değilim ama. Herkez çok zayıfsın diyo. 1.65 boyunda ve 48 kiloyum. Neler yiyorum bi bilseniz inanamazsınız. Her görenin ağzı açık kalıyo. Canınız çekmesin geçenlerde yemin ederimki 8-9 tane alabalık yedim tek başıma. Halada doymadım. Bi türlü doymak bilmiyorum okuldaki herkez aç diyo artık:) Her dk bişeyler yiyorum ama genede zayıfım. Yani yemekle hiç bi alakası yok bence. Ben 6 senedir böleyim bi faydasnı göremedim. Tek yazın kilo alıyorum 3 ayda 4-5 kilo ama okul açılır açılmaz veriyorum anında.Eğer kilo almak istiyosan uyu derim ben. Uyku aldırıyo diye duydum..

bende aynı durumdayım seninle arkadaşlarım hayret ediyorlar bana biz su içsek yarıyor sen neler yiyosun hala inceciksin diyorlar ve onların bu durumu çok hoşuma gidiyor :KK1::KK1::nazar:
ve aynen bende yazın kilo alıp kışın veriyorum dersane-okul derken her kış hep böyle oldu ben strese bağlıyorum,2 senedir üniversite sınavına hazırlanıyorum çok stresliyim yani,okulu kazandıktan sonra rahatlarım diye düşünüyorum
ve bu kilo meselesi tamamen psikolojik:KK50:

sevgili tubabu sende aynen böyle söyle eltine :) seni kıskanıyor emin ol,boşver bee salla gitsin eninde sonunda alıcaz o kiloları biz sağlıklı olalım yağsız yaşayalım gerisi önemli değil dimi :)
bu dediğin şey ilaç mı canım :)

Bir arkadaş uyku kilo aldırıyor falan demiş. Doğru değil... gunde 12 saat uyudugunu duşun, 12 saat boyunca vucuduna hıcbı besın maddesi girmıyo nasıl kılo alasın... cok uyumak zayıflık yapar. Uyku halınde değil surekli zinde olmalısın, aç olmasan bile yemek yemelısn uyumadan 1 saat oncede yemek yiyip oyle uyumalısın ve uykun 7 saatı gecmesın kı kalkıp bişeyler yiyebılesın... gun ıcınde sureklı uyursan nasıl kılo alacaksın boş mideyle saçmalamyn..

Cevaplar ve ilginiz için çok teşekkürler :-)
sayenzde biraz toparladım yaz geliyo nanayı yedik çubuk gibi kollarım yne gözükecek ama olsun :))
lise 1. sınıftaym herkrez bnden büyük ve tuhaf baakacaklar eminim ne yapacaqimm ?

Cevaplar ve ilginiz için çok teşekkürler :-)
sayenzde biraz toparladım yaz geliyo nanayı yedik çubuk gibi kollarım yne gözükecek ama olsun :))
lise 1. sınıftaym herkrez bnden büyük ve tuhaf baakacaklar eminim ne yapacaqimm ?

aa oldumu şimdi amaa:)bırak başkaları susamlı kalın çubuk kraker olsun sen ne güzel narin olacan(bendeee:):KK60:
bende seneler önce okulun maskotuydum..bırak kiloyu boyda yoktu..sıraya otursak beni arıcaklar nerdeyse:) sonradan değiştim ben..denmeyen laf kalmadı bana..dalgamı geçilmedi..ağlardım hep..ondan anlıyorum seni çok ii..şimdi ise kendimle bile dalga geçiyorum baksana:KK60:
susamları dökülmüş çubuğuz işte:)

sevgili tubabu sende aynen böyle söyle eltine :) seni kıskanıyor emin ol,boşver bee salla gitsin eninde sonunda alıcaz o kiloları biz sağlıklı olalım yağsız yaşayalım gerisi önemli değil dimi :)
bu dediğin şey ilaç mı canım :)

evet canım benim ilaçç .. ama rahat olasın die sende bi araştır istersen

Bir arkadaş uyku kilo aldırıyor falan demiş. Doğru değil... gunde 12 saat uyudugunu duşun, 12 saat boyunca vucuduna hıcbı besın maddesi girmıyo nasıl kılo alasın... cok uyumak zayıflık yapar. Uyku halınde değil surekli zinde olmalısın, aç olmasan bile yemek yemelısn uyumadan 1 saat oncede yemek yiyip oyle uyumalısın ve uykun 7 saatı gecmesın kı kalkıp bişeyler yiyebılesın... gun ıcınde sureklı uyursan nasıl kılo alacaksın boş mideyle saçmalamyn..
Haklisin guzelim, devamli uyku insani sersem eder.. yanli$ hatirlamiyorsam, 1 saat uyumak 62 kalori yaktirir !

Her ne yaparsaniz kalori kaybi oluyor elbette kilonuzu dengede tutmak için daima ati$tirmaniz gerek.. hele zayiflar için bu çok onemli.

keçiboynuzu pekmezi iç cnm hergün..ekmek,hamur işi,ekmek arası şeyler kilo aldırıyo canım.

Ya ben bıktım böyle sayıf incecik diğerlerinden farklı olmaktan..!
N'olur ya of..!
çoğu zamanda dalga geçiyorlar geçenlerde arkadaşımda iskelet anahtarı vardı.
beni çağırdı ve dedi ki melisa (gerçek adım bu değil ) bak bu sen...
adını melisa koydum dedi....
:KK36: çok üzüldüm ağladım..
lütfen bir yöntem veerin kilo alayım her gece ağlıyorum..:84::84::KK58::KK59::KK59:
SANA 2 AYDA KİLO ALDIRCAM BANA DUA EDECEKSİN :)
bende küçüklüğümden beri hep zayoftım artık okadar bıkmıştımki ama bir türlü kilo alamıyordum.
en sonunda bir arkadaşım kendü küçük kızına yemek yemediğinden dolayı bak yemezsen sende böyle olursun diyene kadar! bir ağladım bir ağladım. en sonunda kafaya taktım.
biraz zorlayaca seni ama zorlamdan da olmuyor değilmi? dinle şimdi beni
bir kere 3 öğün mutlaka ye. SAKIN ÖĞÜN ATLAMA! atlarsan olmaz.
tahin helvası var ya (ki ben nefret ederdim) her öğün yemekten sonra 200 gr kadar ye. su ile yut bişey yap ben muz ve suyla yiyordum mesela. her ÖĞÜNDEN sonra ye ama mutlaka! birde akşam yemeğinden sonra ne bulursan ye özellikle tatlı. ben yaş pasta tuzlu kraker, jelibon çikolata.
artık eline ne geçerse.
gece yatarken inan midemdekiler ağzıma glirdi artık. uyuyamazdım tokluktan o derece yedim ve 2 ayda tam 12 kilo aldım. hala inanamıyorum bu benmiyim diye. ramazan bayramında beni 48 kilo bilenler kurban bayramında 60 kilo olarak gördüler. tüm akrabalarım hepsi şok oldu. bir ayda 6 kilo alınmaz diye. eskiden derdim bunları duyunca olurmu öle şey diye ama oluyormuş. doğru insan kendiyle barışık olmalı ama psikoloji çok öenmli o da sağlık çünkü. ben seni çok iyi anlıyorum ve başlığını görünce dayanamadım yazdım. çok uzun oldu yazım. Nneyse dediğimi tam tamına yap ve 2 ay sonra bana mesaj yaz :KK70:

SANA 2 AYDA KİLO ALDIRCAM BANA DUA EDECEKSİN :)
bende küçüklüğümden beri hep zayoftım artık okadar bıkmıştımki ama bir türlü kilo alamıyordum.
en sonunda bir arkadaşım kendü küçük kızına yemek yemediğinden dolayı bak yemezsen sende böyle olursun diyene kadar! bir ağladım bir ağladım. en sonunda kafaya taktım.
biraz zorlayaca seni ama zorlamdan da olmuyor değilmi? dinle şimdi beni
bir kere 3 öğün mutlaka ye. SAKIN ÖĞÜN ATLAMA! atlarsan olmaz.
tahin helvası var ya (ki ben nefret ederdim) her öğün yemekten sonra 200 gr kadar ye. su ile yut bişey yap ben muz ve suyla yiyordum mesela. her ÖĞÜNDEN sonra ye ama mutlaka! birde akşam yemeğinden sonra ne bulursan ye özellikle tatlı. ben yaş pasta tuzlu kraker, jelibon çikolata.
artık eline ne geçerse.
gece yatarken inan midemdekiler ağzıma glirdi artık. uyuyamazdım tokluktan o derece yedim ve 2 ayda tam 12 kilo aldım. hala inanamıyorum bu benmiyim diye. ramazan bayramında beni 48 kilo bilenler kurban bayramında 60 kilo olarak gördüler. tüm akrabalarım hepsi şok oldu. bir ayda 6 kilo alınmaz diye. eskiden derdim bunları duyunca olurmu öle şey diye ama oluyormuş. doğru insan kendiyle barışık olmalı ama psikoloji çok öenmli o da sağlık çünkü. ben seni çok iyi anlıyorum ve başlığını görünce dayanamadım yazdım. çok uzun oldu yazım. Nneyse dediğimi tam tamına yap ve 2 ay sonra bana mesaj yaz :KK70:

Ama Yapabileceğimi hiiç sanmıyoruumm :))
ama denerim..

X