Pubis, dış dudak küçültme estetiği olmak istiyorum lütfen okuyun

dorindas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2022
3
0
25
Merhaba, 23 yaşında bir kadınım. Bebeklik fotoğraflarımda bile olan, kilomla alakasız genetik bir problemim var. Pubik bölgem ÇOK yağlı, yan durduğumda sanki oraya peçete tıkıştırmışım gibi çıkık duruyor. Bununla beraber dış dudaklar da büyük, uzun ve kaba. Önden baktığınızda kocaman bir V görüntüsü var. Artı iç dudaklardan biri de çok dışarıda, dantelli çamaşır vs giyemiyorum takılıyor. Özetle baya problemli, günlük hayatıma çok yansıyan sorunlarım var. Tayt giyemiyorum, sadece 3 pantolonum var çünkü belli etmeyen pantolon bulmak çok zor. Dar etek giyemiyorum pot yapıyor dışa doğru. Tek başına bu sorunlardan biri olsa inanın sorun etmezdim. Pubik bölgesi yağlı olan ama dış dudaklar normal olan çok kadın fotoğrafı gördüm, keşke böyle olsaydım dedim inanın. Neremi nasıl gizlesem şaşıyorum. Bazen kapatamıyorum, arkadaşlarımın dikkatini çekiyor. Yogayı, platesi bıraktım bu yüzden.

Senelerdir para biriktiriyorum, bu yaz ameliyat olacağım umarım. Bütçem öyle çok değil ama Ankara ve İstanbulda işinin en iyisi doktorları lütfen bana söyleyin, bana benzer böyle komplike sorunları olan varsa yazsın nolur. Dış dudak, pubik yağ alma ve iç dudak aynı anda yapılır mı bilmiyorum, jinekoloğa mı estetik cerraha mı yaptırmalıyım bilmiyorum. Dümdüz küçük bir özel bölge istiyorum, v görüntüsü değil düz görüntü istiyorum. Takıntılıyım sürekli reddit'ten, tumblrdan kadınların çıplak fotoğraflarına bakar oldum, istediğim istemediğim tipleri kaydediyorum ki doktora göstereyim, iyi anlaşalım. Kurtulmam lazım bu durumdan. İstediğim çamaşırları (anneanne donları dışında giyemiyorum ağ kısımları geniş olmalı ki kapatsın), ,istediğim kot-tayt-etek-bikinileri alabilmek istiyorum. Her pantolon denediğimde kabinde ağlamaktan bıktım inanın. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Görsellere temsili 2 fotoğraf ekliyorum. Nasılım, nasıl olmak istemiyorum, nasıl olmam lazım diye sırayla.

Eklentiler

• 8969-vagina_vulva_female-732x549-thumbnail.JPG
    8969-vagina_vulva_female-732x549-thumbnail.JPG
    106,2 KB · Görüntüleme: 723
  • IMG_3480.jpg
    IMG_3480.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 659
  • IMG_3481.jpg
    IMG_3481.jpg
    151,7 KB · Görüntüleme: 659
Merhaba bende lapioplasti yaptırdım ama Bursada özel doktor kliniğinde yaptırdım ve gerçekten çok memnunum. Keşke sizinde bursaya gelme imkanınız olsaydı

X