Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Pudra seçimi??

founda

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
917
44
Arkadaşlar ben fondoten kullanmayı sevmiyorum..
Çok fazla toz olmayan bir pudra istiyorum? Kompact pudra diyolar sanırım..
Önerebileceğiniz bir marka varmı??
Geçen max factorden sordum aradığım bişeye benziodu 36 ytl dediler:1shok:

max factor 36ytl pahalı geldiyse sana cnm diğerleri cok daha pahalı gelir,kaliteli bir şey arıyorsan en ucuz max factor'de bulursun, ben clinique ve la prairie kullanıyorum

Teşekkürler arkadaşlar..
Ten rengim beyaz benim.
Sanırım max factor alıcam.
İstediğim şey aslında fondoten gibi çok kapatıcı, yoğun olmasın ama pudra gibi tozda olmasın.
Sıkıştırılmış pudralar acaba bu özelliktemi?

loreal in varlar cnm fiyatlari orda ne kadar olur bilmiyorum ama cildinin rengine uyum sagliyolar dogal bi gorunum veriyolar

loreal true match mineral burda £13.99
eherofi3.jpg

max factorun yeni cikan miracle touch illusion war bide cnm bende kullaniyorum, kabinda dokundudunga fondoten gibi sivi oluyo ama yuzune surdugunde pudra gibi sonuc veriyo yani fondotenin o agirligi fln yok onada bak bi istersen. ben fircayla suruyorum onu sungeriyle diil daha guzel dagiliyo

ya beyaza ygun var mı bilmiyorum ama çok güzel gerçekten tavsiye ediyorum güzelim 21 ytl

cnm max factor oneririm.tek basına kullnıldıgında cok kapatıcı,loreal maybelline fln max factorun ynndan gecemez bence pudra konusundayerimseniben

max factorun yeni cikan miracle touch illusion war bide cnm bende kullaniyorum, kabinda dokundudunga fondoten gibi sivi oluyo ama yuzune surdugunde pudra gibi sonuc veriyo yani fondotenin o agirligi fln yok onada bak bi istersen. ben fircayla suruyorum onu sungeriyle diil daha guzel dagiliyo

ben dün tam da o fondotene baktım,fkt renkler acayip koyuydu beyaz tene uygun renk tonu yoktu yoksa bende alıcaktıma.s

Arkadaşlar ben fondoten kullanmayı sevmiyorum..
Çok fazla toz olmayan bir pudra istiyorum? Kompact pudra diyolar sanırım..
Önerebileceğiniz bir marka varmı??
Geçen max factorden sordum aradığım bişeye benziodu 36 ytl dediler:1shok:

canım merhaba bende max factor kullanıyorum pahalı ama çok güzel ben çok memnunum yüzdeki sivilce ve izleride kapatıyor harika bir görünüm sağlıyor devamlı kullanmıyorsun sana bayağı gider bence al pişman olmayacaksın sevgilerrr

Teşekkür ederim arkadaşlar ilginize..:)
Bende sanırım max factorden alıcam. Rimelini falanda kullanıyorum zaten baya memnun kaldım..

bence kalitelisi kullanılmalı...sonuçta kullandığınız yer yüzünüz...en hassas nokta.......pudra ve fondöten ikisinin karışımı olan ürünler var.....ayrıca fondötönler genelde yağlı oluyor..onların su bazlısı çıkmış...cildi tahriş etmiyor...yağlı ve sivilceli bir yüzde yağlı föndöten ne kadar zararlı olur düşünsenize.

Max factor aldım ve asla esmer ten dışındakilere önermiyorum.

O ne ya öyle? En açık rengi bile kapkara...

Verdiğim parama yazık oldu. Öyle abartılan kadar kapatma özelliği falanda yok bence. Sıradan bir şey işte...

Ha flormar ha max factor.

Ben max factore çok güvenirdim, hayal kırıklıgına uğradım pudrasında....

ben dün tam da o fondotene baktım,fkt renkler acayip koyuydu beyaz tene uygun renk tonu yoktu yoksa bende alıcaktıma.s

ben creamy ivory aldim cnm en acigi rengime cok uydu ama ilk nemlendirmeden surmusum igrenc durdu simdi nemlendirip fircayla suruorum cok hos ve dogal gorunuo bide isik vurunca parlioosırnaşık şey

Max factor aldım ve asla esmer ten dışındakilere önermiyorum.

O ne ya öyle? En açık rengi bile kapkara...

Verdiğim parama yazık oldu. Öyle abartılan kadar kapatma özelliği falanda yok bence. Sıradan bir şey işte...

Ha flormar ha max factor.

Ben max factore çok güvenirdim, hayal kırıklıgına uğradım pudrasında....

evt cnm bana da cok cok koyu geldi bir iki ton acıgı olsa bile koyu dururdu, cok asırı koyu yapmışlar, beyaz tenlileri düşünmemişler sanırım yaparkena.s

bende pudramı max factor aldım ama alerji yaptı yuzumde yanagımda kızarıklık olustu daha once hıc boyle bısey olmamıstı sımdı doktora gıttım gectı allahtan kullanmıyorum artık..renkleride gercekten cok koyu..

X