Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Pudra seçimi??

Merhaba arkadaşlar bende aldım bugün max factoru..
Evet cidden koyu. bide ben koyu rengini almışım 42 koyubej, bi açığı vardı 41 ama ben istedim 42'yi
Gerçekten ilk başta koyu geliyo ama hoşuma gitti..zaten ben biraz bronzlaşmak istiyodum güneşsiz bronzlaştırıcıda aldım..heralde ikisi iyi gider.
Kapatıcı özelliği açısından gerçekten çok güzel..
Tavsiye edebilirim ama evet rengi koyu:)
25 ytl aldım bu arada..almak isteyenlere duyurulur.
Siz kaç numara almıştınız?

40 benimkisi ilk makyaj yapmaya basladiimda 41 almistim turuncu turuncu dolaniodum :KK70:

Yaa valla benimki 42 ..Artık ne haldeyim sen düşün:)) Ama bana yinede çok kötü gelmedi..Pudrayla istediğim bronzluğu yakaladım:pP
Sen hala kullanıomusun..Olmasza kışa doğru alırım bi tn daha açık renk..Ne biliyim ama koyusuda hoşuma gitti..En azından yüzümde toz varmış gibi durmuyo:))

Yaa valla benimki 42 ..Artık ne haldeyim sen düşün:)) Ama bana yinede çok kötü gelmedi..Pudrayla istediğim bronzluğu yakaladım:pP
Sen hala kullanıomusun..Olmasza kışa doğru alırım bi tn daha açık renk..Ne biliyim ama koyusuda hoşuma gitti..En azından yüzümde toz varmış gibi durmuyo:))

eet ben zaten 1 kac hafta once kullanmaya baslaidm ama solaryuma giriyorum rengim karario galiba 41 i kullanicam gerektiginde biraz daha kararirsam bu cok acik durur :KK70:sırnaşık şey

bir arkadaşım alix avien soft&sılky 13 numarasını getirdi bana şipariş üstüne
buda fena sayılmaz ama max factor farklı

avon color trend pudra kullanıorm ..translucent ..
memnunum .. :)canım pudram benimm :)

ben de avon kullanıyorum ama memnun degılım yanı sursem de surmesem de oluyor arada pek fark yok

kızlar ışıltılı,yarı saydam (yani tam kapatıcılığı olmayan ) önerebileceğiniz bir pudra var mı ? içinde kocaman simleri olanlardan bahsetmiyorum.. çok hafif ışıltısı olacak ve beyaz olacak ve mümkünse çok profesyonel bir ürün de olmasın yani her yerde bulabileceğim tarzda bir ürün olsun. böyle bir ürün bileniniz var mıdır ki :uhm:

kibele...
benim 2.pudram tam senin istediğin gibi..
avon magic dust..ışıltılı-pırıltılı yüz ve vücut pudrası..
tavsiye ediyorum..böyle pembe puf ..
güzel..

kibele...
benim 2.pudram tam senin istediğin gibi..
avon magic dust..ışıltılı-pırıltılı yüz ve vücut pudrası..
tavsiye ediyorum..böyle pembe puf ..
güzel..

hmm bu her katologta oluyor mu yoksa belli zamanlar mı çıkıyor ? ben çok takip etmiyorum da avonu mesela kampanya 10 katologları çıktı sanırım onda var mıdır canım senin bi bilgin var mı ??

kızlar ben bişey sorucam size benım cıldım karma ama yaqlıya donuk sizce ne çeşit bir pudra kullanmalıyım sıkıstırılmıs ,sabitleyici qibi türleri var ama ben pek anlamıyorum o işten (=

Arkadaşlar ben fondoten kullanmayı sevmiyorum..
Çok fazla toz olmayan bir pudra istiyorum? Kompact pudra diyolar sanırım..
Önerebileceğiniz bir marka varmı??
Geçen max factorden sordum aradığım bişeye benziodu 36 ytl dediler:1shok:

max factor loreal flormar avon oriflame falan geç bunlari
boşuna para verme
ben sue devitt kullanıyorum
çok memnunum :içelim:

kızlar ben bişey sorucam size benım cıldım karma ama yaqlıya donuk sizce ne çeşit bir pudra kullanmalıyım sıkıstırılmıs ,sabitleyici qibi türleri var ama ben pek anlamıyorum o işten (=

yağlı ciltler için matlaştırıcı pudralar var,onlardan seçmelisin.iyi markalarda var,ben lancome mat finish kulanıyorum.

X