Pufy'in Diyet Günlüğü

pufy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2011
276
0
Merhaba arkadaşlar :KK16: Diyet yolculuguma kendime ait açtıgım günlüğümde devam edeceğim.Daha once ramazanda açtıgım optikle 20-25 arkadaşımla birlikte 1 ay boyunca 69 kilodan 65 kadar düştüm fakat bugün farkettim ki ramazan bitti biteli icimde kilo vermek icin icimde tasıdıgım heyecanımı kaybetmiş bulunmaktayım..Ve sonucunu aksam yemeğimle gördüm.Vee berbat bi duygu icerisindeyim.Hemen bi optik acarak yeniden hic bir sey olmaamıs gibi devam ediyorum.Hedefim 60.5 kilom kaldı..Ekime kadar dayanıp kurtulmam gerek..Yediğimi,ictiğimi ve yaptıklarımı paylasacagım...

-Bugün yediklerimi paylasmıcam utanıyorum kendimden..

|Nick|B.kilo|H.Kilo|1.Hafta|2.Hafta|3.Hafta|4.Hafta|Toplam
| Pufy| 65 | 60 | | | | |
|balpamuk|63,7 | | | | | |
|elmayrahh|62 |56 | | | | |
|sumerya | 62 | 50 | | | | |
|kelebek2005| 62,8| | | | | |
|merve_ahmet|56 | 52 | | | | |
|tuysorunu | 59.5 | 55 | | | | |
|leyya88 | | | | | | |
|zeynepselin|67,3 | | | | | |

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar :KK16: Diyet yolculuguma kendime ait açtıgım günlüğümde devam edeceğim.Daha once ramazanda açtıgım optikle 20-25 arkadaşımla birlikte 1 ay boyunca 69 kilodan 65 kadar düştüm fakat bugün farkettim ki ramazan bitti biteli icimde kilo vermek icin icimde tasıdıgım heyecanımı kaybetmiş bulunmaktayım..Ve sonucunu aksam yemeğimle gördüm.Vee berbat bi duygu icerisindeyim.Hemen bi optik acarak yeniden hic bir sey olmaamıs gibi devam ediyorum.Hedefim 60.5 kilom kaldı..Ekime kadar dayanıp kurtulmam gerek..Yediğimi,ictiğimi ve yaptıklarımı paylasacagım..Diyet kardeşi arıyorum aslında benimle aynı duyguları paylasan biri..Motivesiz olmaz biliyosunuz.Umarım dikkate alırsınız..Katılmak isteyen mesaj atsın konu baslıgımı değiştiricem.Hadi bakalım kacamaksız günlerim olması dileklerimle..

-Bugün yediklerimi paylasmıcam utanıyorum kendimden..
Cnım öncelikle merhaba.benimde 5 kg fazlalığım var ve aynen ekime kadar vermeyi planlıyorum ama bii türlü irademe hakim olamıyorum..gecmişimde cok kilo vermiştim simdi ise o irade yok bende :KK43:(( diyet kardesin olabilir miyimm :)))

ben de olurum :) benim de vermem gereken 4.5 kilo var ben de 1 ayda vermek istiyorum

mrb cnım :)) bende 56 kgyim 52 olmak istiyorum ya ama diyet yapamıyorumm :KK43:(( sen yapabiliyor musun

meraba cnm :) yok valla ben verdigim kilolari da diyetsiz verdim yani diyetsiz dedigim belli bi diyete bagli kalmadim. bence diyet yapmak zaten sacma, mesela ben kahvaltida 2 dilim ekmek ve bir kasik bal yemem genelde ama diyette sana dayatilan seyler var onlari yemek zorundasin ben de onu sevmiyorum.

ben her zaman yedigim seylerden azaltarak ve spor yaparak kilo verdim ama simdi azim kalmadi bende bi de herkes 'cok zayiflamissin' deyince iyice gevsedim :) aslinda sen de kilolu degilsin boyun kac ki?

meraba cnm :) yok valla ben verdigim kilolari da diyetsiz verdim yani diyetsiz dedigim belli bi diyete bagli kalmadim. bence diyet yapmak zaten sacma, mesela ben kahvaltida 2 dilim ekmek ve bir kasik bal yemem genelde ama diyette sana dayatilan seyler var onlari yemek zorundasin ben de onu sevmiyorum.

ben her zaman yedigim seylerden azaltarak ve spor yaparak kilo verdim ama simdi azim kalmadi bende bi de herkes 'cok zayiflamissin' deyince iyice gevsedim :) aslinda sen de kilolu degilsin boyun kac ki?
Cnım aynı dert bende de var ya önceden 75 kg ididm azimle diyet ve spor yaptım 53e kadar düştüm ama sonra 3 kg aldım işte 52 olsam yeter ama önceki azim yok :KK43:(( herkes cok zayıflamıssın dedkce kendimi saldım,daha da kilo almaktan korkuyorum.yok ya ben kilolu değilim ama zayıf da değilim boyum 1.63 1.64 filan

Cnım öncelikle merhaba.benimde 5 kg fazlalığım var ve aynen ekime kadar vermeyi planlıyorum ama bii türlü irademe hakim olamıyorum..gecmişimde cok kilo vermiştim simdi ise o irade yok bende :KK43:(( diyet kardesin olabilir miyimm :)))

Tabikide canım, banada herkes ay ne kadar kilo vermişsin, iyisin boylee vermee, incecik kalmıssın gerek yok diye diye saldım kendimi gerçekten ve pismanlık icerisindeyim.Bugünde o toplam 4 baklavadan sonra ben ne yapıyorum ya? diye kızdım kendime.Hatta tokat bile attım kendime inanır mısın?Çok kötü hissettim kendimi ve hemen yarım saat yürüyüş yaptım.Gerçekten ben artık kacamak yapmayınca mutlu oluyorum kacamak yapıncada sadece yerken mutlu oluyorum.Ondan sonraki saatlerim zehir oluyo..Çok mutsuz oluyorum ve bir an once 60 kiloya düşmem gerek..Beraber verelim tatlım..Ekime kadar sıkı bi şekilde dikkat edersek gider diye düsünüyorum.

ben de olurum :) benim de vermem gereken 4.5 kilo var ben de 1 ayda vermek istiyorum

Tamam canım.Tanıyorum zaten seni hosgeldin..:KK16: Cok kisi almak istemiyorum en fazla 5 kişi hadi bakalım bol şans bizee :KK61:

merhaba
beni de alın aranıza. ramazan da 2,8 kilo vermiş 62,6 olmuştum. bu sabah 62,8 ile uyandım. aslında ben pufy nin daha önce verdiği başka bir arkadaşın (rumuzunu hatırlamıyorum) topiğine yazmıştım ama pufy yi görünce butaya katılmak istedim. ben hergün menümü paylaşamayabilirim. çok yoğun bir işim var

merhaba
beni de alın aranıza. ramazan da 2,8 kilo vermiş 62,6 olmuştum. bu sabah 62,8 ile uyandım. aslında ben pufy nin daha önce verdiği başka bir arkadaşın (rumuzunu hatırlamıyorum) topiğine yazmıştım ama pufy yi görünce butaya katılmak istedim. ben hergün menümü paylaşamayabilirim. çok yoğun bir işim var

Hoşgeldin canım.Rainbowcolors arkadaşımın optiginde pek güncel değiller.Onun icin yeni bi günlük acmak istedim.Burdan devam ederiz.

Simdiye kdar 3 lt. bitirmiş bulunmaktayım

arkadaşlar daha önce 68 iken dukanlar 58 kadar düştüm daha sonra 1 yılda tekrar aldım neredeyse ama kaçamak ne kelime tabiri caizse öküz gibi
yedim..ramazan önce 67 iken ramazanın sonunda 62 oldum ve hazır açlığa alışmışken devam edeyim diyorumm hedef 50 bakalım olur mu?
size takılsam uyar mı acep???:nazar::nazar::nazar:

merhaba herkese,bende 62 kg ım ve hedefım 56.hiç düzenli olarak diyet yapmadım.Ama artık giyemediğim kıyafetler ve aynadaki görüntüm sinyal veriyor.Hem 56 ya düşmek hemde hayatıma beslenme düzeni getirmek ıstıyorum.bende sıze katılabılır mıyım:KK30:

Ben de diyet kardeşiniz olabilir miyimmm :KK43: Bugün 2. günü tamamladım diyette. İsveç Diyetini uyguluyorum ama şu saatlerde zor dayanmaya başladım kendimi tutmaya çalışıyorum. Diyete başlamadan önce 65 kiloydum 2 gün oldu bugün 63.7 çıkıyorum ama bozmamak için motivasyona ihtiyacım var sizden güç alabilir miyim :))

Tabikideee :) Hoşgeldiniz 'sumerya,elmayrahh,balpamuk' :KK16: .. Kızlar sizden tek istegim güncel olmanız. Gecen ki açtıgım optikte 60 kişiyle baslamıstık 20 kisiyle devam ettik.Nedeni güncel olmamaları..

Simdiden ilk menümü paylasıyorum.Benim diyette büyük bi sorunum var yani saat 10.30 ya da 11.00 gibi kalkıyorum.Telefonumu 8'e uyandırsamda nafile uyanamıyorum.Sonuc itibariyle kahvaltım olmuyo.Ama öğleyi kahvaltı gibi yiyorum.Yani kısa ogle-ara-aksam-ara seklinde besleniyorum.2 öğünüm eksik :KK43:

10:30 ; 1 kase meyveli k-fleks, yesilcay

selam pufy, diger topicte tani$iyoruz, ben rainbowcolors'un topigine takildim biraz ama kilolarimiz çok farkli oldugu için motive olamadim sanirim kendisi bende 15 kiloya yakin hafif bu yüzden. Benide araniza alin.

Dün diyetetisyendeydim, ve 2 ayda 3 kiloya yakin aldigim çin kizdi, çünkü verdigi diyete uyamiyorum, uymak için hep evde kalip kendime ayri yemek yapmaliyim, oysa ben çali$iyorum annem ne yaptiysa yiyorum, bana dediki sende motivasyon yok, harfi harfine uyman gerek dedi ama nerde, yapamam 3 aydir çali$iyorum ve yakinda okulum açiliyor, ben nasil okuldan gelipte kendime özel yemek yapayimki :KK43:

beni araniza alirsaniz çok memnun olurum kizllaaarrr motive olmam gerek.

bu arada bir %100 bitkisel bir zayiflama programi var, onu almayi dü$ünüyorum, 10 günlük ba$langiç $urubu var ve 30 günlük yag yakici özelligi olan haplar var gece ve gündüz alinacak, fiyati 53 tl ve çok güvenilir bir butikten, sizce aliyimmi? annem çok kar$i oldugu için eve degilde ba$ka bir yere getitirecegim sadece 30 gün kullanmayi dü$ünüyorum. vermem gereken 15 kilo var ve 10 ay zamanim var ama çok yava$ veren biriyim yani genelde ayda 1 kilo versem bile çok iyi benim için

selam pufy, diger topicte tani$iyoruz, ben rainbowcolors'un topigine takildim biraz ama kilolarimiz çok farkli oldugu için motive olamadim sanirim kendisi bende 15 kiloya yakin hafif bu yüzden. Benide araniza alin.

Dün diyetetisyendeydim, ve 2 ayda 3 kiloya yakin aldigim çin kizdi, çünkü verdigi diyete uyamiyorum, uymak için hep evde kalip kendime ayri yemek yapmaliyim, oysa ben çali$iyorum annem ne yaptiysa yiyorum, bana dediki sende motivasyon yok, harfi harfine uyman gerek dedi ama nerde, yapamam 3 aydir çali$iyorum ve yakinda okulum açiliyor, ben nasil okuldan gelipte kendime özel yemek yapayimki :KK43:

beni araniza alirsaniz çok memnun olurum kizllaaarrr motive olmam gerek.

bu arada bir %100 bitkisel bir zayiflama programi var, onu almayi dü$ünüyorum, 10 günlük ba$langiç $urubu var ve 30 günlük yag yakici özelligi olan haplar var gece ve gündüz alinacak, fiyati 53 tl ve çok güvenilir bir butikten, sizce aliyimmi? annem çok kar$i oldugu için eve degilde ba$ka bir yere getitirecegim sadece 30 gün kullanmayi dü$ünüyorum. vermem gereken 15 kilo var ve 10 ay zamanim var ama çok yava$ veren biriyim yani genelde ayda 1 kilo versem bile çok iyi benim için

Hoşgeldin canım, katılabilirsin.Ramazanda takip ettiğim kadarıyla gercekten yavaş veriyosun.Öğünlerinde ya bi sorun var (bize soylemediğin) ya da hormonlarında.Diyetisyenine gittiğine göre baktırmışsındır? Her neyse bence hap ya da suruba hic karısma derim.Cünkü onların yan etkileri büyük.Onun dısında belki istedigin vermen gereken 15 kiloyu verebilirsin.Ancak ya sonra? Suanki halinin üzerine bi 15 daha ekleyebilirsin.Bence düşün derim, bosuna parana yazık.Eğer haplarla suruplarla zayıflansaydı türkiyede şişman kavramını taşıyan insanlar kalmazdı dimi? :)

Bu arada kızlar en fazla 2 kişi daha alabiilirim.10 kişi yeterde artar.Daha cok kalabalık oldugumuzda başa cıkamıyorum.Ama soyle olur yedekler olabilir.Listeden cıkan arkadaşlarımızın yerine eklenirisniz o ayrı.Hepinizi beklerim.

Günaydın kızlaaaarrr.kahvaltımı 10.30da yaptım
yarım dilim ekmek, 2 kaşık menemen yedim bol bol çay içtim midemi şişirsin diye... ekime kadar gitmesi lazımmm bu kilolarınnnn,inat ettimmmmmm

Tabikideee :) Hoşgeldiniz 'sumerya,elmayrahh,balpamuk' :KK16: .. Kızlar sizden tek istegim güncel olmanız. Gecen ki açtıgım optikte 60 kişiyle baslamıstık 20 kisiyle devam ettik.Nedeni güncel olmamaları..

Simdiden ilk menümü paylasıyorum.Benim diyette büyük bi sorunum var yani saat 10.30 ya da 11.00 gibi kalkıyorum.Telefonumu 8'e uyandırsamda nafile uyanamıyorum.Sonuc itibariyle kahvaltım olmuyo.Ama öğleyi kahvaltı gibi yiyorum.Yani kısa ogle-ara-aksam-ara seklinde besleniyorum.2 öğünüm eksik :KK43:

10:30 ; 1 kase meyveli k-fleks, yesilcay

pufy ben de sendenim aynen bende erken kalkamıyorum 11 e doğru ancak... Ama uyguladığım diyet zaten çok düşük kalorili olduğu için kaçta kalkarsam farketmiyor zaten kahvaltısı yok :)) Zaten sürekli güncellemezsek motive olamayız. Ben dün 63.7 dim bugün 63.2 yim yarım kilo daha gitmiş diyette 3. günüm azimle tutuyorum kendimiiiii :KK66:

Yahu birisi bana şu kilo çizelgesinin nasıl güncellendiğini anlatabilir mi bulamıyorum bir türlü...

X