Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Pure beauty bb cream harıka kızlar....

ve de nisana kadar pure beauty bulamayacağım bir yerdeyim.. :KK43: Ya da hangi ülkelerde watsons var ? :KK1:

ben bu urunun mor olanini aldim ama bunu surdugum gun yuzum kipkirmizi oluyor sonra kasiniyor daha ilerki gunlerde aciyor ve iyilesmeye yakin kuruyor
bu urunu gunesten korunmak icin pudrasiyla birlikte aldim ama yuzumu cok beyaz yapiyor e cok yagli bir krem

ben bu urunun mor olanini aldim ama bunu surdugum gun yuzum kipkirmizi oluyor sonra kasiniyor daha ilerki gunlerde aciyor ve iyilesmeye yakin kuruyor
bu urunu gunesten korunmak icin pudrasiyla birlikte aldim ama yuzumu cok beyaz yapiyor e cok yagli bir krem

Aynı şey bende oldu. Mor olanını kullanıyordum bende. Sürüyorum 10 dk sonra yüzüm nasıl kaşınıyor anlatamam. Sivilce çıkmayan yerlerde sivilce çıkardı. Kesinlikle bir daha almam ben.

Ya kızlar bir şey sorucam ilk zamanlarda çok güzeldi her şey ama 1 hafta geçtikten sonra bende aşırı sivilcelenme yaptı bu.. Yanaklarım deli gibi kaşınıyor. Yüzümde hiç olmadığı kadar sivilce çıktı. Cildim T bölgesi yağlıdır sadece. Benimle aynı durumda olan var mı?:KK14:

tek değilsin bu konuda aynısı bende de oldu bayan çok met etti aldım bende bi kaç gün güzeldi sonra yüzüm her sürdüğümde kaşınmaya başladı ve sonrasında kötü son sivilceler çıkmaya başladı . bıraktım kullanmayı cildim düzeldi sonra tabi maskelerle

tek değilsin bu konuda aynısı bende de oldu bayan çok met etti aldım bende bi kaç gün güzeldi sonra yüzüm her sürdüğümde kaşınmaya başladı ve sonrasında kötü son sivilceler çıkmaya başladı . bıraktım kullanmayı cildim düzeldi sonra tabi maskelerle

Bu sorunu yaşayan birtek biz değiliz çok yorum okudum öyle.. Bende bıraktım hemen kullanmayı. Sürer sürmez nasıl kaşınıyordu benimde şuan yeni yeni iyileşmeye başladı sivilcelerim..

Bende geçenlerde aldım cok memnun kaldım benim yüzümde pek hasar yok ama yinede rengi esitliyor pürüzsuz gösteriyor sivilce de yapmadı

ben de çok memnunum arkadaşlar, her ciltte aynı etkiye belki sahip değildir ama denemeye değer :)

Mor olanını aldım geçen gün ama rengi çok açık...
Esmer yada buğday tene uyacağını düşünmüyorum...
Bende diğer bb kremim ile karıştırarak kullanıyorum ziyan olmasın :)

Mor olanını aldım geçen gün ama rengi çok açık...
Esmer yada buğday tene uyacağını düşünmüyorum...
Bende diğer bb kremim ile karıştırarak kullanıyorum ziyan olmasın :)

Bende bugün mor olana baktım ama çok tuhaf geldi rengi.Garnier'ın renkleri daha iyi gibi.

mor olanını bende aldım. uzun bi müddet kullandım ama pütür pütür sivilce yaptı bende. kaşıntı da cabası. ilk önce başka şeylere yordum. kullanmayı bırakmadım. ama sonra anladım ki pure beuty yüzündenmiş. bi daha kullanmam :KK50:

Ben pure Beauty BB kremlerini aylardır almak istiyordum ama hep vazgeçiyordum. Pure beau dan başka seçeneğim yok çünkü istediğim en açık renk onda mevcut. Yalnız BB kremi uzun vadede sonuçlarını değerlendirmek için kullanacağım. Kısacası yağlanma kapatıcılık önemli değil bir şekilde hallolur benim için. Tek sorun uzun süreli kullanımda gerçekten vaatlerini yerine getiriyor mu? Demek istediğim cilt tonunu düzenlemek, gözenek görünümünü azaltamk vs. deneyimi olan arkadaşlarpaylaşırsa sevinirim. İyileştirici etkisi çok yoksa fondötenden bir farkı yok demektir benim için. Bun alacağıma ki herzamanki fondötenim de bitti onu da alacağım ikisinin fiyatıyla nars siberia ya yı alabilirim.

Ben de pure beauty bb kremlerini çok merak ediyorum . Şuan maybelline bb krem kullanıyorum . Maybelline bitince pure beauty denemeyi düşünüyorum . Kullanan arkadaşlar mor ambalajlı mı yoksa pembe ambalajlı olanını mı tavsiye edersiniz ? Ambalaj farklarından başka , birbirlerinden farkı nedir ?

Ben de pure beauty bb kremlerini çok merak ediyorum . Şuan maybelline bb krem kullanıyorum . Maybelline bitince pure beauty denemeyi düşünüyorum . Kullanan arkadaşlar mor ambalajlı mı yoksa pembe ambalajlı olanını mı tavsiye edersiniz ? Ambalaj farklarından başka , birbirlerinden farkı nedir ?

pembe ambalajlı yani bulgarian rose serisini kullanıyorum gerçekten süper sashamm tavsiye ediyorum maybelline kullandım bunu kullandıktan sonra maybellineinin hiçbir işe yaramadığını anladım

Son düzenleme:
Mor olanı kullanıyorum. Ama içine başka bb ler karıştırdım...
Çünkü o kadar açık bi renk ki sadece süt beyaz tenlilere gidicek bi bb krem bence...
Ayrıca da çok mat...
Ben memnun kalmadım. Başka bb ile karıştırarak kullanılcak kıvama getirdim...

selam aylardır merak ettıgım pura beaty bb kremımıe kavustum artık ole cesıt cesıt gelmıyormus sadece pembe bulgarıan yazan serı gelıyormus bırde mor olan vardı o cok acıktı bu krem mucıze gıbı kapatıcılıgı dıger bb lere gore cok fazla parlama yapmıyor duru saglıklı bır gorunum verıyor sanslıyım ındırımdeydı 18 tl ye aldım ama yedekleyemedım sonunu ben aldım tek dezavantajı 30ml dıger bbler 50ml...bu arada gratıste calısan bır bayanın yuzundede garnıer vardı cok guzel durmustu onuda denedım hosuma gıttı pura beauty cabuk bıter dıye yedekledım dıaderm acık renk olanıda aldım

kızlar bu bb kremi denemeyi çok istiyorum
ama esmerim çok değilim ama yinede esmerim işte :KK50:
morun çok beyaz olduğu söylenmiş
pembe olanını alsam uyum sağlar mı ?
çok bembeyaz olmasın yeter.üstüne pudrayla falan dengelerim diye düşünüyorum
yardım ederseniz sevinirimm :KK16:

pembe olanı gonul rahatlıgıyla alabılırsın benımkını esmer tenlı arkadasım sıurdu bayıldı oda aldı cok memnun...

arkadaşlar aylar öncesinde sormuştum size uzun vadede tavsiye eder misiniz diye. Sonra watsons a gittim ama malesef yoktu. Aylar sonra tekrar aklıma geldi ve bulgarian rose olanını aldım. Öncelikle içeriğindeki kolajenden midir nedir harika bir esneklik kazandırıyor. Nemlendirmesi tek başına yeterli değil ama nemlendiricimin üzerinde harika. Cildiniz kesinlikle porselen gibi oluyor. Renk olarak bana yine bir tık koyu geldi ama yaz olduğu için sorun değil.Güneş koruyucu özeelliği ne kadar yüksek olsa da ben biotherm 50+ spf mi kullanıyorum. Çünkü 25 tl lik bir kremin güneş korumasına çok güvenemedim. Ne de olsa cildimi mahveden tek şey güneş. Güneşe asla ve de asla koruyucusuz çıkamıyorum. anında reaksiyona giriyor. Kremin Tek dezavantajı içinde çok çok az bir miktar krem var. Ben bunun yerine missha alacaktım ama no13 stokta yoktu. no13 stoğa girer girmez alana kadar benim piyasadaki en sevdiğim BB krem budur. Keşke tedavi edici özellğinden faydalansam bitene kadar... Hemen bitecek çünkü.

X