Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Pure beauty bb cream harıka kızlar....

arkadaşlar aylar öncesinde sormuştum size uzun vadede tavsiye eder misiniz diye. Sonra watsons a gittim ama malesef yoktu. Aylar sonra tekrar aklıma geldi ve bulgarian rose olanını aldım. Öncelikle içeriğindeki kolajenden midir nedir harika bir esneklik kazandırıyor. Nemlendirmesi tek başına yeterli değil ama nemlendiricimin üzerinde harika. Cildiniz kesinlikle porselen gibi oluyor. Renk olarak bana yine bir tık koyu geldi ama yaz olduğu için sorun değil.Güneş koruyucu özeelliği ne kadar yüksek olsa da ben biotherm 50+ spf mi kullanıyorum. Çünkü 25 tl lik bir kremin güneş korumasına çok güvenemedim. Ne de olsa cildimi mahveden tek şey güneş. Güneşe asla ve de asla koruyucusuz çıkamıyorum. anında reaksiyona giriyor. Kremin Tek dezavantajı içinde çok çok az bir miktar krem var. Ben bunun yerine missha alacaktım ama no13 stokta yoktu. no13 stoğa girer girmez alana kadar benim piyasadaki en sevdiğim BB krem budur. Keşke tedavi edici özellğinden faydalansam bitene kadar... Hemen bitecek çünkü.

canım peki bulgarian rose un en açık rengi beyaz tenliler için uygun olur mu sence ben beyaz tenliyim.dışı mor olan pure beauty bb kreme göre bulgarian rose daha çok beğeniliyo galiba onun için sordum

canım peki bulgarian rose un en açık rengi beyaz tenliler için uygun olur mu sence ben beyaz tenliyim.dışı mor olan pure beauty bb kreme göre bulgarian rose daha çok beğeniliyo galiba onun için sordum[/QUO

Bu bb krem tek renk ve açık renkte açık tenlilere uygun yani. Ayrıca artık sadece bulgarian rose üretiliyor mor ambalajlı olan jasmine water bb krem üretimde değil artık.

canım peki bulgarian rose un en açık rengi beyaz tenliler için uygun olur mu sence ben beyaz tenliyim.dışı mor olan pure beauty bb kreme göre bulgarian rose daha çok beğeniliyo galiba onun için sordum
Ben de beyaz tenliyim hatta sana referans olarak fondöten rengimi söylüyorum. mac nc15 ten daha acik tenliyim, yani loreal true match c1 tam rengim.bb kremi surdugumde cildimle rengi bütünleşti. Ve rengi de cok açık. Ilk surdugunde hafif bir grilik oluyor ama hemen cildinin rengini alıyor. İlk kullandığım zamanlarda koyuluk hissettim ancak butunlesiyor yani tam beyaz tenlilere göre bir bb krem. çok memnunum hic bir sorunla karşılaşmadım. Tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Ben de beyaz tenliyim hatta sana referans olarak fondöten rengimi söylüyorum. mac nc15 ten daha acik tenliyim, yani loreal true match c1 tam rengim.bb kremi surdugumde cildimle rengi bütünleşti. Ve rengi de cok açık. Ilk surdugunde hafif bir grilik oluyor ama hemen cildinin rengini alıyor. İlk kullandığım zamanlarda koyuluk hissettim ancak butunlesiyor yani tam beyaz tenlilere göre bir bb krem. çok memnunum hic bir sorunla karşılaşmadım. Tavsiye ederim.

teşekkür ederim canım beni aydınlattığın için en yakın zamanda watsons'n yolunu tutmalıyım..

canım peki bulgarian rose un en açık rengi beyaz tenliler için uygun olur mu sence ben beyaz tenliyim.dışı mor olan pure beauty bb kreme göre bulgarian rose daha çok beğeniliyo galiba onun için sordum[/QUO

Bu bb krem tek renk ve açık renkte açık tenlilere uygun yani. Ayrıca artık sadece bulgarian rose üretiliyor mor ambalajlı olan jasmine water bb krem üretimde değil artık.

teşekkür ederim canım..

benim hafif kusurlu karma bir cildim var buğday tenliyim renk seçeneği yokmuş acaba bana uyar mı renk tonu?parlama ve sivilce yapmaz değil mi?kalıcılığı ne kadar?fondoten sürünce kendimi rahatsız hissediyorum ve yüzüm çok terliyor ama cildim güzel görünsünde istiyorum yardımcı olun arkadaşlar yarın almaya gideceğim ona göre:KK14:birde body shopınkide varmış ikisi arasında kaldım.doğal görünmesi benim için en önemlisi bir arkadaşım sürmüş geçende ama hangi marka bilmiyorum yüzü çok doğal ve ışıltılı görünüyordu keşke sorsaydım:44:

benim hafif kusurlu karma bir cildim var buğday tenliyim renk seçeneği yokmuş acaba bana uyar mı renk tonu?parlama ve sivilce yapmaz değil mi?kalıcılığı ne kadar?fondoten sürünce kendimi rahatsız hissediyorum ve yüzüm çok terliyor ama cildim güzel görünsünde istiyorum yardımcı olun arkadaşlar yarın almaya gideceğim ona göre:KK14:birde body shopınkide varmış ikisi arasında kaldım.doğal görünmesi benim için en önemlisi bir arkadaşım sürmüş geçende ama hangi marka bilmiyorum yüzü çok doğal ve ışıltılı görünüyordu keşke sorsaydım:44:

uyar sana da merak etme. pure beauty bulgarian rose'u şiddetle tavsiye ediyorum. :KK34: üstelik güneş koruma faktörü de epey yüksek. :KK51:

ben hiç sevmedm bunu ya,
elimle sürüyorum yüzüme sabunlasam da çıkmıo elimden çamur gibi
ıyy

ben buğday tenli olduğum için bende beyaz durmuştu ve üstüne hep parlamasın diye pudra sürmem gerekiyordu. Yine de seviyorum porselen görüntü oluyo:21: Ama missha bi tane!!!:KK16:

aldın mı bilmiyorum ama aynen benimki gibiymiş cildin. parlama biraz yapıyo ben bulgarian rose kullanıyorum üstüne pudra geçiyorum kendi ten rengimde daha iyi oluyo çünkü fazla beyaz kalıyo cildimde. pek doğal değil ilk yarım saat, sonra oturdukça güzelleşiyo. sivilce yapmadı bende ama haftada 1 anca kullandm. İlla doğal bişi istiyosan missha perfect cover çok daha iyi:KK34:

günaydın kızlar dün pure beauty nin bb cremini aldım pembe ambalajlı.. yani hiç açılmamış ama sıktıgımda boş hava cıkıyor ilk kez aldım anlam veremedim yardımcı olur musunuz?

bende almayı düşünüyorum ama sivilce yapmasından korkuyorum yağlı bi kremmi bu arkadaşlar ?zaten sivilce problemim var bu yaşda bi de kremden olsun istemem

Kızlar ben de missha kullanıyorum ve inanılmaz memnunum, pure beauty nin pembe ambalajlı olanının yarısı boş çıktı bende, bana mı kötüsüd enk geldi anlamadım üstelik inanılmaz parlama yaptı cildimde :KK14:

merhaba arkadaşlar ürünü uzun süre kullanan varmı? yağlı-karma bir cildim var baya kararsızım, missha diye 60 lira bayılmak da istemiyorum.

ben hiç sevmedm bunu ya,
elimle sürüyorum yüzüme sabunlasam da çıkmıo elimden çamur gibi
ıyy
Çamur gibi :) bu yorumuna çok güldüm ama doğru çamur gibi :) kapatıcılığı ve kalıcılığı çok yüksek ama çamur gibi olduğundan, ben bunu artı bi özellik olarak görüyorum :) pembesini kullanıyorum ben de, morda sivilce sorunu yaşamış birçok kişi.maybelline e gelince hiç beğenmedim, sıfır kapatıcılık, önermiyorum.

Pure Beauty Bulgarian Rose yani pembe renklisini kullanıyorum.Memnunum diyebilirim.Bu kremi tercih etmemin sebebi yüksek güneş koruma faktörü(42) ve açık renkli oluşu.Bütün asya kökenli bb kremler gibi baya bi açık renkli ve hafif küllülük var içinde ama sürdükten 5 dakika sonra ciltle bütünleşip gidiyor o grimsilik.Pure Beauty dışında uygun fiyatlı bb kremler arasında en açık rengi Maybelline'de buldum ama onun kapatıcılığı çok daha az ve daha sıvı kıvamlı,hemen hemen hiçbirşey sürmemişim gibi duruyor bir daha almam Maybelline.Fakat Pure Beauty sürdüğümde çok iltifat aldım cildime.Şimdi cc krem çıkarmışlar fakat güneş koruması bana göre düşük olduğu için ancak bi dahaki kış alırım heralde

X