Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Pure beauty bb cream harıka kızlar....

çamur gibi katılıyorum rem dokusu hiç hoşuma gitmedi akıcı ama yağsız cilde hemen çeken kremler hoşuma gidiyo

Qizlar salam necesiz? Men de esmerem bb kremini facede kizlarda soyluyordu. Ama hangisi iyi diye bilmiyorum. Siz burada penbe rengliden cok razisiz. Ne olursunuz weklin atinda yada facede hanginiz varsaniz mene arkadawlik atin orda gonderin lutfen. Seva S-li menim adresimdi burdaki arkadawlardan olabi varsa facebukda mene yazsin twk qizlar. :KK16:

Kizlar bu bb kremi haqqinda facebookda mene yazarmisiniz? Bir Azeri arkadawiniz olarak sizden xaiw edirem. Lutfen Seva S-li yuzumde hic bir problem yok ama duyune falan giderken ayna kimi olsun istryirem. Mene yazin lutfen

berbat gri alt tonlu zombi gibi gosteriyor, gozenek kapatiyor yagli his veriyor en kotusu de gri tonu berbat

Cildn kuru olduğu için ne kullandiysam çatlakbi ggörünüm oluyordu yuzumde ama bu urun hayati da rastladgm en harika şey nemlendirici gerekmeden çok rahat kullaniliyo hem nemlendiriyo hem isilti veriyi hem de ufak kusurları kapatiyo haaaaarika şuan asigim ona:KK68::KK68::KK68:

Kuru ciltler için bence bulunmaz esi benzeri olmaz bi urun ama yagli ciltler için bilemen:KK69:

Kızlar ben blogumda pure beauty bb ve cc kremin ayrıntılı incelemesini yazdım fotoğraflarla birlikte, bakmak isterseniz beni çok mutlu edersiniz :) buraya tıklamanız yeterli bloguma girmek için

Son düzenleyen: Moderatör:
Morumsu olanını kullandım çok memnundum çünkü rengi cildime tam olarak uyumluydu ama sanırım piyasadan kalktı. Bulgarian Rose'un ise rengi bana koyu geldi ve çok sarı duruyor o yüzden rengi azıcık koyu kalsa da Missha no:13 e devam...

Son düzenleme:
X