puset (otokoltuğu) kullanmaya nezaman başlamalı ?

kimse

sevdiğim baba oldu :)
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2010
1.424
34
puset otokoltuğunu bebeğiniz kaç haftalıkken kullanmaya başladınız ?

2 haftalıkken doktorumuz onu kullanmak için daha erken dedi.

27 günlük olduk artık kullanmak istiyorum ama emin değilim.

siz nezaman kullanmaya başladınız ?

2 aylığa kadar altına minder koyarak kullandım,, sonra mindersiz kullanabilirsin,, gerçi şu sıra çok ağırlaştı bazen direkt kucağıma alıp götürüyorum,, arabaya monte etmedik pusetini o yüzden evde içine koyup o şelkilde taşımak çok zor oluyor.

ben 2 gunluktu daha hastaneden eve gideiderken kullanmıstım..

Son düzenleme:
bizde hataneden çıkarken kullandık.doktor randevularımıza giderkende arabada otrtturuyoz..sakıncası varmı ki puset kullanmanın

pusettekı bosluguu doldurark kullanıorum benn belini incitmemek içinn . . dr um oyle soyledıı dıger turlu oturur vazıyette oluo neredeysee ılerıdee sıkıntı cekersınız dedıı . . sızın de bılgınızee mutlaka altına mınder veya bnzerı seyler koyunn

doktorun neden kullanmakta sakınca var dedi acaba? ben ilk kızımda doğar doğmaz kullanmaya başlamıştım çünkü. sadece altına şu elyaf alt açmalardan koyuyordum ve onun için de normalden daha da güzel yatıyordu.
ve kuzenim yurtdışında yaşıyor doğum yaptığında hastane hemşiresi arabaya gelip kontrol etmiş koltuk yoksa hastaneden çıkarmayız demişler. zararlı olsa öyle bi koşul koymazlardı diye düşünüyorum.

2 aylığa kadar altına minder koyarak kullandım,, sonra mindersiz kullanabilirsin,, gerçi şu sıra çok ağırlaştı bazen direkt kucağıma alıp götürüyorum,, arabaya monte etmedik pusetini o yüzden evde içine koyup o şelkilde taşımak çok zor oluyor.

Ben ilk kızımda 2 günlükken kullanmaya başladım ta ki 1 yaşına kadar hemde çok seviyordu.Şimdi 2.kızımda hastaneye götürdüm ana kucağını onunl açıkış yaptık hastaneden.Zaten o olmadan belli hastaneler izin vermiyor artık Tr de b bile...

Bende oğlum 2 aylık olduktan sonra kullanmaya başladım.İçindede ince bir minderimiz var..çok kullanışlı bişey iş yaparken özellikle

X