Rabbimin nimeti ve soğan kürü mucizesi ! Tarafımca test edildi, onaylandı ! :):):)

bende polikistik overdim.1 sene tedavi gördüm..bi tane tutmayan aşılamam var.doktor tup bebek demişti..daha 24 yaşında ne tüp bebeği dedim :S tedaviyi bıraktım..gectiğimiz kasım ayının 7 sinde soğan kürünü uyguladım.21 kasımda bitirdim.18 aralıktada hamile olduğumu öğrendim.üstelik bebeğin rahme düşüş zamanı 22 kasımdan hesaplanıyor..Allah ol dedi oldu...soğan kürü vesileydi..ama herkesin demesi gerekiyo..asla olmaz diye düşünmemek lazımmış onu anladım..

hiç ummadığım zamanda öğrendim hamile olduğumu..asla ihtimal bile vermiyodum doğal yolla hamile kalacağıma..asla inancınızı yitirmeyin..e tabi birazda rabbimin izni yazdığı zaman var..Allah isteyen herkese nasip etsin..

herkese Allah şifa versin .. bende pkos dan müzdaribim ne yazıkki..
bekarım adetlerim benimde düzensiz 4 aydır adet olmuyorum bir buçuk aydır adaçayı içiyorum söksün diye ama olmadı maalesef dün adet söktücü ilaç aldım mecburen..
bende denemiştim soğan suyunu ama düzenli kullanmadım gerçekten mucize gibi..inanılmaz akıntı yapıyor buda iyi geldiğine işaret..bakalım adet olunca tekrar 15 gün adaçayına devam edicem olmazsa soğan suyuna bende başlıyıcam..
haa bu arada tadı da güzel bence soğan suyunun ertelemesin kimse tadından dolayı :)

ilk aşılamam negatif ikinciyi de yaptırıp sonra ki inş gerek kalmaz kalırsada soğanla yoluma devam etcem masrafssız stressiz dogal

Bende pko'luyum malesef... 8 ay kadar diena35 kullandım adetlerim düzene girdi... 2 aydır yine sekti... bugün doktora gittim dayadı doğum kntrl hapını soğan kürünü duymuştum bende deneyeceğim Allah razı olsun...

canım daha erken iken uyarayım dedim çaresine bak bu hastalık öyle bir illet ki 1.5 yıldır kullanmadgm ilaç yemedgm ot bitki çayı kalmadı bende bekarken 2 yada 3 ayda bi adet olurdum hiç kulak asmadım umursamadım amabi arkdş bekarken pko oldgnu öğrenince diane35 mi ne öyle bi ilaç kullandı 6 8 ay evlendi 1 yıl a bebeğine gebe şimdi ilaçla oldu ben geç öğrendim

bakıyorum canım çaresine bakmaz mıyım..bende çok doktora gittim doğum kont. hapı verdiler senin dediğin diane 35 te doğum kont hapı..içtim ama bıraktım tamam düzene sokuyo ama çokda yan etkisi var..
bekarken tedavisine bakmak daha zor yani hap içmekten baska çare yok..
şimdi söktürücüyle adet olayım da adaçayına baslıycam yok olmazsa soğan suyu bizim derdimize deva..

mrb arkadasım msjını okuyunca çok mutlu oldum gercekten allahım sağlıkla sıhhatle dünyaya getirmeyi nasip etsin inş. :) bnde pko hastasıyım ve yeni soğan suyu kürüne başladım 15 gün devam edicem sonrasında hamile kalmamıs olursam yeniden denemelimiyim? yani fazla olmasının zararı varmıdır acaba araştırdım ama bulamadım. yardımcı olabilrsem çok sevirim

bunun adı mucize şükretmemek eldemi:)

Arkadaşlar ben de pcos hastayım iki sene evvel 1 yıllık tedavim olmuştu.O zaman her ay geliyordu düzenli olarak ama ilacı bırakınca eski haline döndü sonra soğan kürünü duydum 15 gün boyunca denedim aşırı akıntı geldi ama adet olmadım zaten soğanı sevmiyordum muhtaç bi duruma düştüm.İlk 15 günlük sürem bitip de adet olmayınca onu da bırakıp başka doktora gittim o da bir yıllık tedavi verdi.Sizce soğan kürünü uygulamalı mıyım tekrar faydası olur mu bi de her ay içsem olur mu sizce?

keşke bırakmasaydın canım..devam et sen soğana ilk ay gelmediyse ikinci ay mutlaka gelecektir..
biliyorsundur pko da rahimde çok fazla kistler mevcut oluyor..akıntının olması da iyi ordaki kisti iltihabı temizlediğini gösteriyor..

peki denemeye başlıycam o zaman , teşekkürler :) bi de dün benden 1 tl den daha büyük bir şekilde ciğer parçası gibi beyaz et düştü adetliyken.bunun anlamını biliyo musun?çok korkuttu beni 8 aydır ilk kez adet olmuştum.

canım adetliyken olabiliyor öyle şeyler benimde başıma gelmişliği vardır ama seninki biraz iriymiş..belki 8 aydır olmadığın için kan pıhtılaşmış diycem ama yanlış da yönlendirmeyeyim seni..bence sürekli olursa doktora görün..
8 ay çok uzun süre ya kendiliğnden mi adet oldun yoksa ilaç kullandın mı cnm?

bilmiyorum umarım dediğin gibi önemli bi şey değildir ilaç kullandım yasmin onun sayesinde geldi yoksa hiç olmayacaktım.GGittiğim 4 doktor da ümitsiz konuştu zaten ileride çocuğun olmaz felan şimdilik bir kere oldu bi daha da olmadı inş. olmaz çünkü görnce bayılıyorum

aman sen doktorlara bakma Allah bilir o işi..burda okuduğum pko olup da nice hamile kalanlar var..üstelik tedavisiz bile..
sende bekarsın galiba benim gibi..ben pek ilaç kullanmıyorum bitkisel yollarla çözmeye çalışıyorum bakalım hayırlısı..ilaç ilaç nereye kadar yani

valla çok haklısın tamam bitki çayları da içcicem soğan kürü de allah bu durumdaki herkesin yardımcısı olsun inş. biz de o tedavisiz hamile olanlardan oluruz. :)

valla çok haklısın tamam bitki çayları da içcicem soğan kürü de allah bu durumdaki herkesin yardımcısı olsun inş. biz de o tedavisiz hamile olanlardan oluruz. :)

inş canım inş :) adaçayını tavsiye edrim bitki çayı olarak hormonları da adeti de düzenliyor..tadı da güzel :)

Bende de pko var, hic adet düzensizligi olmazken son 6 aydir cok düzensiz adet oldum
Sogan kürünü iki defa uygluadim.. ikinci bitteli yarin 1 hafda olcak, adet olacakmisim gibi hic bi hiss yok
Fazla okumayim diyorum okudukca moralim bouzuyo, herkezde farkli etkiliyor bünyeyi demek ki...
Sizde de mi öyle oldu? yani hemen sogan kürü bittikden sonrami adet oldunuz yoksa bi kac gün sürdümü ??
Rabbim herseyin hayirlisi vesin ...

amin , teşekkürler...Evet sanırım bünye meselesi ki bana etki etmedi maalesef ilkinde adet olamadım ama tekrar başlıycam en kısa zamanda ada çayı da içicem vazgeçmemek en iyisiymiş , bir olmadı iki olmadı, üçüncüde mutlaka olur diyorlar bence siz de pes etmeyin ben yılda 1 kere anca adet görüyorum mesela hastalığın derecelerine göre de etki ediyor olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…