radyolog un 7 aylık evi

Angelo bianco

Bir garip sağlıkçı
Pro Üye
14 Mayıs 2010
14.653
17.495
...............

Son düzenleme:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-01-2022

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 81 gün kaldı.

Her geçen gün bebeğinizi doğuma daha da yaklaştırıyor ve bebeğinizin doğum öncesi gelişiminin tamamlanmasının sonuna getiriyor. Her geçen gün bebeğiniz rahminiz dışında yaşama becerisini geliştiriyor. Rahminiz hamile kalmadan önce yaklaşık 56 gr iken hamileliğinizin sonunda yaklaşık 986 gr. olacak. Bebeğiniz vücut yağı toplayıp depoluyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Angelo bianco

Bir garip sağlıkçı
Pro Üye
14 Mayıs 2010
14.653
17.495
fotograf makınasının ayarını yapamadıgım için cok canlı cıkmadı resımlerım inşallah beğenirsinz :KK70::KK70: dekorasyona henüz girişemedik en kısa zamanda yapacaz aslında hersey alındı ama montaj yapılması gerek :KK70::KK70:

Her geçen gün bebeğinizi doğuma daha da yaklaştırıyor ve bebeğinizin doğum öncesi gelişiminin tamamlanmasının sonuna getiriyor. Her geçen gün bebeğiniz rahminiz dışında yaşama becerisini geliştiriyor. Rahminiz hamile kalmadan önce yaklaşık 56 gr iken hamileliğinizin sonunda yaklaşık 986 gr. olacak. Bebeğiniz vücut yağı toplayıp depoluyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

muzoo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2012
129
5
Canım çok şık, hoş, ferah bi evin var. Çok begendim. Oda içi herşey birbiriyle konbineli uyumlu. Ailenle birlikte güzel günlerde kullanın inş...

Angelo bianco

Bir garip sağlıkçı
Pro Üye
14 Mayıs 2010
14.653
17.495
çok tşk ederım bi orta sehpa alabılrsem cok iyi olacak ortası bomboş kaldı

Angelo bianco

Bir garip sağlıkçı
Pro Üye
14 Mayıs 2010
14.653
17.495

gecemavisy

Guru
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2011
2.419
2
Tatlım herşeyin çok cici çok güzel güzel güle güle kullan allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin..:nazar::nazar:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2909 gün geçti.

gulsengo

♥26.08.2012♥
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2011
806
0
canım çok hoş pozitif bir ev :KK16: benim de az kaldı evliliğe..yalnız birşey sorucaktım,seninkinin modelinden baharatlık takımını bende gördüm beğendim ama çok kararsızım nasıl birşey alsam diye,sen memnunmusun yoksa şöyle model baksan daha iyi olur dediğin birşey varmı?birde mutfak için şunu da alsan işini çok görür diye önerebileceğin fikir vereceğin konular varmı?

Angelo bianco

Bir garip sağlıkçı
Pro Üye
14 Mayıs 2010
14.653
17.495
canım çok hoş pozitif bir ev :KK16: benim de az kaldı evliliğe..yalnız birşey sorucaktım,seninkinin modelinden baharatlık takımını bende gördüm beğendim ama çok kararsızım nasıl birşey alsam diye,sen memnunmusun yoksa şöyle model baksan daha iyi olur dediğin birşey varmı?birde mutfak için şunu da alsan işini çok görür diye önerebileceğin fikir vereceğin konular varmı?

cok tşk ederım valla ben memnunum en azından tezgah ustunde yer kaplamıyo cıkarıp takması kolay diğer gülen suratlardan da memnunum renklı olması mutfagı guzel gösterıyo tabı zevk senın zevkın ama tavsıye ederım...

tupperware urunlerınden en azından saklama kaplarından almanı şiddetle tavsıye ederım calısıyosan yorgun gelıyorsan birebır ben haftalık salatamı yapıyorum bozulmadn tuketıyoruz ayrıca peynır falanda uzunca bir süre saklanabılıyo yanı bir araştır bence ama onuda cok cok tavsıye ederım

nepertes

Guru
Kayıtlı Üye
20 Mart 2010
1.124
451
çok hoş evin var yalnız salondaki masanın pufu diğer tarafta olması gerekmiyormu?öyle daha şık ve kullanışlı oluyor

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2409 gün geçti.

askTanem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2011
552
0
Oturma odanız çok şık bir de mutfaktaki ♥ FENERBAHÇE ♥ kupası dikkatimi çekti :KK1: Bir fanatik olarak gözümden kaçmadı :KK34: Güle güle oturun inşallah

ilimonn

'Kızım herşeyim
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2010
1.316
28
canım gule gule otur evınde. bısey sorucam tülü fon olarak mı kullanıyorsun;?, salonunda

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2499 gün geçti.