radyolog un 7 aylık evi

fotograf makınasının ayarını yapamadıgım için cok canlı cıkmadı resımlerım inşallah beğenirsinz :KK70::KK70: dekorasyona henüz girişemedik en kısa zamanda yapacaz aslında hersey alındı ama montaj yapılması gerek :KK70::KK70:

Canım çok şık, hoş, ferah bi evin var. Çok begendim. Oda içi herşey birbiriyle konbineli uyumlu. Ailenle birlikte güzel günlerde kullanın inş...

canım çok hoş pozitif bir ev :KK16: benim de az kaldı evliliğe..yalnız birşey sorucaktım,seninkinin modelinden baharatlık takımını bende gördüm beğendim ama çok kararsızım nasıl birşey alsam diye,sen memnunmusun yoksa şöyle model baksan daha iyi olur dediğin birşey varmı?birde mutfak için şunu da alsan işini çok görür diye önerebileceğin fikir vereceğin konular varmı?

canım çok hoş pozitif bir ev :KK16: benim de az kaldı evliliğe..yalnız birşey sorucaktım,seninkinin modelinden baharatlık takımını bende gördüm beğendim ama çok kararsızım nasıl birşey alsam diye,sen memnunmusun yoksa şöyle model baksan daha iyi olur dediğin birşey varmı?birde mutfak için şunu da alsan işini çok görür diye önerebileceğin fikir vereceğin konular varmı?

cok tşk ederım valla ben memnunum en azından tezgah ustunde yer kaplamıyo cıkarıp takması kolay diğer gülen suratlardan da memnunum renklı olması mutfagı guzel gösterıyo tabı zevk senın zevkın ama tavsıye ederım...

tupperware urunlerınden en azından saklama kaplarından almanı şiddetle tavsıye ederım calısıyosan yorgun gelıyorsan birebır ben haftalık salatamı yapıyorum bozulmadn tuketıyoruz ayrıca peynır falanda uzunca bir süre saklanabılıyo yanı bir araştır bence ama onuda cok cok tavsıye ederım

Oturma odanız çok şık bir de mutfaktaki ♥ FENERBAHÇE ♥ kupası dikkatimi çekti :KK1: Bir fanatik olarak gözümden kaçmadı :KK34: Güle güle oturun inşallah

cok tşk ederım valla ben memnunum en azından tezgah ustunde yer kaplamıyo cıkarıp takması kolay diğer gülen suratlardan da memnunum renklı olması mutfagı guzel gösterıyo tabı zevk senın zevkın ama tavsıye ederım...

tupperware urunlerınden en azından saklama kaplarından almanı şiddetle tavsıye ederım calısıyosan yorgun gelıyorsan birebır ben haftalık salatamı yapıyorum bozulmadn tuketıyoruz ayrıca peynır falanda uzunca bir süre saklanabılıyo yanı bir araştır bence ama onuda cok cok tavsıye ederım

hıı süpermiş yaa :) ,evet çalışıcam bende evlendikten sonra bu yüzden doğru söylüyorsun o tarz birşeye çok ihtiyacım olucak.teşekkürler tavsiyen için :KK31:

birşey daha sorucaktım yaşam ünitesinin sol kısmında ince uzun bir vitrin tarzında raf var o rafa neler koydun acaba?ben küçük bir vitrin alıcam ama neler koymam gerektiğini bilmiyorum.işlemeli kadehler falan satılıyor onlardan alsammı kararsızım:26:çoook eksik var çoookkk..

çok hoş evin var yalnız salondaki masanın pufu diğer tarafta olması gerekmiyormu?öyle daha şık ve kullanışlı oluyor

oda olabilir tabi ama duvar tarafa koymamızın sebebı orda oturan kısı sırtını duvara yaslayabılsın dıye diğr tarafta boşta olacaktı sırtı ama denıcem bı belkı daha guzel durur tşk ederım :KK70:

eviniz çok güzelmiş çok beğendim özellikle zigon sehbalarınız çok hoşuma gitti nerden ne kadara aldınız acaba

sıradan bi mobılyacıdan aldım ama benzrlerını cok gördum 160 tl falan dı 3lü fiyatı

Oturma odanız çok şık bir de mutfaktaki ♥ FENERBAHÇE ♥ kupası dikkatimi çekti :KK1: Bir fanatik olarak gözümden kaçmadı :KK34: Güle güle oturun inşallah

tabaklarımda var da onları koyamadım :KK70:

canım gule gule otur evınde. bısey sorucam tülü fon olarak mı kullanıyorsun;?, salonunda

yok canım kruvaze tül o normal tül olarak kullanıyorum altınada guneslık olarak zebra perde var ama onun resmını cekemedım

hıı süpermiş yaa :) ,evet çalışıcam bende evlendikten sonra bu yüzden doğru söylüyorsun o tarz birşeye çok ihtiyacım olucak.teşekkürler tavsiyen için :KK31:

rica ederım ne demek:KK70:

birşey daha sorucaktım yaşam ünitesinin sol kısmında ince uzun bir vitrin tarzında raf var o rafa neler koydun acaba?ben küçük bir vitrin alıcam ama neler koymam gerektiğini bilmiyorum.işlemeli kadehler falan satılıyor onlardan alsammı kararsızım:26:çoook eksik var çoookkk..

ünitemi kendım çizdiğim için koyacagım seylerı dusunerek yaptım ve o uzun rafta kadeh takımı almıstım paşabahce özel serisi onları koydum aynı serının cay ve su bardak takımıda var yanıguzel duruyo ama bu tarz bi camlı bölme yaptırcaksan cam biraz koyu renk olsun duz beyaz cam cok sırıtıyo bende ılk önce duz beyaz dedım takıldıktan sonra begenmedım koyu bi renk tercıh ettım ıcındekıler bellı oluyo ama göz tırmalamıyo

X