rahim acilmasi icin öneriler istiyorum lütfen

sensen99

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2010
657
171
selam arkadaslar, bugun 40+1 olduk. sancim yok rahmim kapaliymis.
doktora gittim nst felan guzel cikdi. günün 1gün gecmis 10gün gecikince suni sanci veriyoruz dedi
(bebekde bi problem cikarsa daha erken veriolarmis)

tecrubeli arkadaslardan oneriler bekliyorum lutfen, rahmim acilmasi icin ve sancim gelmesi icin neler yapabilirim.
yürüyüs yapiyorum merdiven inip cikiyorum bi faydasi olmuyor. :KK59:

selam arkadaslar, bugun 40+1 olduk. sancim yok rahmim kapaliymis.
doktora gittim nst felan guzel cikdi. günün 1gün gecmis 10gün gecikince suni sanci veriyoruz dedi
(bebekde bi problem cikarsa daha erken veriolarmis)

tecrubeli arkadaslardan oneriler bekliyorum lutfen, rahmim acilmasi icin ve sancim gelmesi icin neler yapabilirim.
yürüyüs yapiyorum merdiven inip cikiyorum bi faydasi olmuyor. :KK59:

hurma yemeyi denedinmi ? 7-8 tane ye bakalım hatta yiyebilirsen daha fazla ye bi dene bakalım maşallah senin miniğinin çıkası yok anne karnı hoşuna gitmiş olmalı

Ay canımmm ben seni takip ediyordum.İnşallah hemencik hayırlısıyla sancılanırsın.Beklemek çok zor.Ben bile artık gelsin istiyorumki sen ne hissediyorsundur.Sağlıkla gelsin bebişin.

son dönemde ilişki yardımcı oluyor diye duydum ama en sağlıklısı doktoruna sorup onay verirse eşinden yardım almak bence:)

sıksık ilişkiye gir...yerlerını egılerek bacaklarını acarak sil...bol hurma ye...onune bır sehba koy , ondan tutun ve çömelerek ayaga kalk..(hem sırtın agrımaz hem vajınanın acılması kolay olur...kegel egzersızlerı var..(oturdugun yattıgın ayakta durdugun her an yapılabılır...vajına kısmını sık bır kac sanıye bırak(netten bakabılırsın)..bol yuruyus yap yapabılıyosan ..parklarda egzersız aletlerı var(bacak actıran aletlerden de var onları kullan..

bırcogu doktor onaylıdır..dıgerlerınıde yapıp yapmamaya kendın karar vermelısın..ben hepsını yapıyorum egzersızler dahıl..34 haftalık hamıleyım ..en basından berı yapıyorum hemde ne agrım ne sancım var nede en ufak bır saglık sorunum oldu..2 gundur yapamadım bacaklarım agrıyor kalca kemıklerım sancıyor..vucud alısıyor cunku egzersıze..doguma kadar yapıcam ınsaallah..

ya ben de internette okumuştum eskiden ebeler doğum yapamayanlara ahududu çayı veya suyu içirirmiş ama sen bilirsin bi araştır istersen

kizlar bende okudum iliski cok yardimci oluyomus sperm sanci veriomus, amaaaaaaaa malesef kocam yanimda degil ben baska ülkedeyim :KK43: yarama tuz bastiniz :KK59:

Canım ben bir tavsiyede bulunamıcam ama, önerileri yaparken bebeğin plezanta bağına zarar verecek bir şey yapma allah korusun. :KK6:

denilen seyleri yapma sakin bebege zarar verirsin yada kendine , rahmin acilir acilmazsa alirlar bebegini sezeryanla, kendini rahat birak..kafani bulandirma akisina birak..oyle egileyim yer sileyim falan aman sakin...alalaaa

selam kizlar ben geldim hala dogurmadim 40+3olduk :)
ama doktordan geldim suan 2bucuk-3cm acilmam varmis alla sukur ama sancim yok :KK66::KK66::KK66:

Cinsel ilişki diyeceğim, ama eşiniz yanınızda değilmiş.
Düzenli yürüyüş, ben son 1 hafta her akşam düzenli yürümüştüm.
Onun faydası olduğunu düşünüyorum.

yok canim malesef daha tik yok, isyanlardayim.
yarin saat 14 de doktorda randevum var. suni sanci verin dogurmak istiyorum diycem :KK43:

X