rahim ağzında yara

SaskinAnne

Zeynep'im... babasının süsü annesinin ömrü...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2011
7.754
8.268
40
kızlar merhaba
bu ayın sonunda doktora gidip smear testi yaptıracağım çünkü rahim ağzında yaradan şüpheleniyorum. sürekli devam eden kokusuz ve beraberinde kaşıntı olmayan beyaz akıntılarım ve ilişki sırasında ağrı ile acı var. aranızda bu durumu geçiren varmı? belirtiler ona benziyor değilmi

öncelikle çoook geçmiş olsun tarif ettğiniz şikayetlerinize göre muayene olmanız gerçekten çok doğru bir karar . Rahimağzında yara olmasa bile sürekli devam eden ve tedavi edilmeyen akıntılar yaraya sebep oluyor.Muayene sonrasında eğer fitil tedavisi verilirse muhakkak kullanmanı ve bitiminde muayene olmanı tavsiye ederim. :KK9:

kızlar merhaba
bu ayın sonunda doktora gidip smear testi yaptıracağım çünkü rahim ağzında yaradan şüpheleniyorum. sürekli devam eden kokusuz ve beraberinde kaşıntı olmayan beyaz akıntılarım ve ilişki sırasında ağrı ile acı var. aranızda bu durumu geçiren varmı? belirtiler ona benziyor değilmi

merhaba öncelikle geçmiş olsun canım,benimde rahimağzında yara vardı ekim ayında yakıldı canım
ben herhangi bir şikayetten doalyı gitmedim rutin kontorlde çıktı, ama akıntım çok vardı biraz kokulu ama onun dışında ilişkide rahatsızlık yoktu,
iki defaantibiyotik tedavisi uyguladı dr um birini tek başıma kullandım geçmedi diğeirni eşli verdi o geçti ama yineledi yakalım dedi drum yaktık şuanda sıkıntılı bir durumum yok,benim yaram küçük olduğu için yakma işlemimm 20 san sürdü bebiş istiyorduk olmuyordu bu durum engel olur dedi dr sperm yönünü değiştirirmiş, yaktırdık hakatende 2.ayında bebişimiz geldi.
muhakkak gitmelisin canım dr yaran küçüksee acı his hissetmiyorsun biraz büyüksee uyuşturmasını rica et dr undan.
tekrar tekrar geçmiş olsun

Son düzenleme:
kızlar teşekkür ederim cevaplarınız için. gidicem doktora mutlaka ama biraz korkuyorum smear testinden falan

X