Rahim dinlendirme sürecinde olanlar gelin transfere kadar beraber bekleyelim;)

Canım gözünaydın Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin
benim bebiste 4 aylık oldu teyzesi bebekle internete girmeye fırsat bulamıyorum
4 aydır yapışık ikiz gibi yaşıyoruz
Masallah buyutmussun epey...bebekle hayat zor...ilk evliligimden 13 yasinda kizim var bi de...o bu aralar daha da zor...esim de sehir disinda...sadece haftasonlari geliyor...tum yük bende yani...rabbim yardimcimiz olsun...ne cok dertlendim..rabbime şükür evlatlarimiz iyi olsun da napalim:KK66:

Bu topik baya uğurlu hepsini okudum 😊 inş bizede uğurlu gelir.
Transfer için ne kadar su içtiniz kızlar. Geriliyorum sıkışık olmaktan ben normalde çünkü. 😁😁

Bu topik baya uğurlu hepsini okudum 😊 inş bizede uğurlu gelir.
Transfer için ne kadar su içtiniz kızlar. Geriliyorum sıkışık olmaktan ben normalde çünkü. 😁😁
Ilk denememde asiri sikisiktim doktor birazini bosaltmak zorunda kaldi...ikincide de az icmisim ama sikinti olmadi.. ikinci de oldu zaten cok sukur...ortasini bulamadim yani ben bu su icmenin:KK66:

Nissara Nissara ne yaptın canım en son tekrar başlıyorum yazmışsın??
Canım merhaba uzun zaman oldu yazışamadık ben geçen sene iki kere rahim hazırmaya başladım fakat bi türlü rahim kalınlaşmadı transferim olamadan iptal ettirdim bende 1 sene ara verdim şimdi adet olmayı bekliyorum bu ay tekrar bismillah dicez bakalım şuan ağrılarım ve lekelerim var yarın adet olurum büyük bi ihtimal yarın merkezi araryıp randevu alıcam inşallah

selam herkese..
1 tane 2bb kalite dondurulmuş embriyom var.. pgt den sağlıklı geldi
transfer için adet olmayı bekliyorum.
embriyo kalitem düşük olduğu için endişeliyim.
2bb ile hamile kalan var mı aranızda
Merhaba benimde bugün 2bb transferim gerçekleşti.sizin sonucunuz ne oldu acaba

X