Rahim dinlendirme sürecinde olanlar gelin transfere kadar beraber bekleyelim;)

Sağol canım evet 12 temmuzda opu yapıldı. 2 sekiz hücreli 1 yedi hücreli 3 embriyo 3. günde donduruldu. İnşallah canım. Senin kaliteleri nasıl haber verdilermi nerede yaptırdın
Sizinle aynı gün opu olmuşuz bana opudan sonra ilk adetten 45gün sonra transfer dediler şimdi Yasemin kullanıyorum lucrin iğneye başlıcam bu Hfta

Selam canım benimde bir aksilik olmazsa eylülde olacak transferim önümde bir ameliyat var. Polip oluştu tedavi sırasında onu alacak doktorum.
Merhaba bende kismetse eylulde transfer olcam 3.gun embriyolari ile size bi sorum var 22 eylul de opu oldu adet olmak uzereyim goguslerim hamileymisim gibi agriyor (daha once dogal yoldan 4 kez hamile kaldigim icin biliyorum) hatta omuzlarim koltuk altlarim bile ayni sekilde aciyor bu normal mi sizce?

Kızlar benimde 11 temmuz opu 5. Günde 1 .kalite 2 tane söndürüldü eylül başı transferi olacak inşallah allah hepimizi mutlu etsin yüzümüzü guldursun

selam herkese..
1 tane 2bb kalite dondurulmuş embriyom var.. pgt den sağlıklı geldi
transfer için adet olmayı bekliyorum.
embriyo kalitem düşük olduğu için endişeliyim.
2bb ile hamile kalan var mı aranızda

Evet ben de rahim dinlendirme asamasindayim. Nasipse Eylül'de transferim olacak. Eylülde kimlerin transferi olacak? Bayanlar haberleşelim. Bugün embriyolarımin üçüncü günü arayacağız demişlerdi hala aramadilar çok merak ediyorum
benım de polip ameliyatı sonrası beklemedeyım eylül de olucak transferim kısmetse

Merhaba,
Benim de opu sonrası 2 tane 1.kalite embriyom donduruldu. Miyomlarımı dr. riskli bulduğu için temmuz sonu ameliyat oldum. Şimdi yaraların iyileşmesini bekliyorum. Muhtemelen eylül sonu veya ekim başı transfer edilir bana 2 ay beklemem gerektiğini söylemişti dr. Şimdi benim regl başında doktora haber vermem gerekiyor sanırım, o zaman iğne/ilaç tedavisi mi başlıyor? Bir de transfer sürecinde folikül oluşumu istenmiyor mu?

Merhaba canım adet oldun mu benim transfere çok az kaldı ama adet olmadım tekrar yumurtlama olmasin diye bu ay adet olmıcaz sanırım ilaçların etkisiyle
Slm kızlar 2.ci adeti olmadım ona göre ayarlanmış herhalde ilaçlarla.
Dün transfer oldum bakalım bekleyeme geçtim hayırlısı 💕

X