Rahim duvarım 18 mm

annelerbal

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2023
36
3
27
Kızlar merhabalar. 4-5 i gibi adet olmam gerekirdi olmadım. Zaten gebelikten şüpheleniyorum. Bugün doktora gittim. Vajinal ultrasonla kontrol etti kese falan göremedi. Zaten daha çok erken biliyorum. Niye baktı onu da anlamadım ama rahim duvarı 18 mm dedi kafam karıştı. Beta HCG istedi fakat 18 mm adetten öncesi kalınlaşma mı yoksa gebelikte de oluyor mu ? İnanın kafam karıştı. Tecrübesi bilgisi olan varsa lütfen yardım edebilir misiniz ?

Kızlar merhabalar. 4-5 i gibi adet olmam gerekirdi olmadım. Zaten gebelikten şüpheleniyorum. Bugün doktora gittim. Vajinal ultrasonla kontrol etti kese falan göremedi. Zaten daha çok erken biliyorum. Niye baktı onu da anlamadım ama rahim duvarı 18 mm dedi kafam karıştı. Beta HCG istedi fakat 18 mm adetten öncesi kalınlaşma mı yoksa gebelikte de oluyor mu ? İnanın kafam karıştı. Tecrübesi bilgisi olan varsa lütfen yardım edebilir misiniz ?
Adete yakın da kalınlaşır rahim duvarı. Gebelikte de aynı şey olur. Zaten hcg istemiş gebelik yoksa muhtemelen adet olacaksınız o yüzdendir.

Arkadaşlar merhaba 2 aydır regli olamıyorum pko var 20 Nisan da doktorum Duphaston verdi 5 gün kullan dedi kullandım 11 gün geçti olmadım koşa koşa gittim rahmin güzel kalınlaşmış ama kese göremedim regli olacaksın dedi fakat kan almadı sizce gebelik olabilir mi ? Umutlanmalı mıyım . 2 haftadır göğüs hassasiyetim var dokunamıyorum resmen ve kaşık batmalarım. Normalde ilacı bırakınca hemen olurdum regli 11 gün geçince acaba mı dedim

Merhaba ,hamile misiniz acaba?

X