Popüler Konu Rahim filmi çekilecek ve çektirmiş olanların paylaşım alanı

Kızlar ben vajinismusum . AnestezisiZ nasıl çektireceğim. Çok korkuyorum. Anestezili çektirsem. Anesteziden de korkuyorum , uyuyup uynamamaktan ne yapacağım bilmiyorum. Vajinaya ne yerleştiriliyor, bunu da anlamadım açıklarsanız sevinirim

selam arkadaşlar
ben de geçen ay hsg çektirdim. anestezili olmasını istedim yazılanları okuyunca çünkü ağrı eşiğm düşük benim.. 20 dakika kısa bir uyku sonrası bitmişti. uyandığımda kasıklarımda adet sancısı gibi sancı vardı başım dönüyordu çarşafta da az bir leke vardı. giyindim eşim geldi epey bir baş dönmem geçmedi sancım da öyle...sonucu sorduğumda tüpler açık dendi ama anezteziye rağmen kıpramışım...neyse sonrasında 3 gün ara ara lekelenmem oldu... önceden taşıdığım şeyler ağır geldi ağrım oldu falan tabi ben korktum noluyor diye... doktor verilen ilacın karında kasılmalara neden olacağını söyledi enfeksiyon falan olmadığını söyledi. şimdi bekliyoruz bakalım 3 ay geçince aşılama düşünüyoruz Rabbim hayırlısını versin hepimize inşallah:KK34:

bende bugün çekildim rahim filmi Bursa'da oturuyotum ren tıp'da çekildim o kadar rahat ve kolay olduki çook korkuyordum ama korktuguma değmedi çok şükür...

Ankara zekai tahir burak araştırma hastanesinde çektirdim. Emekli sandığı güvencemiz vardı sadece ilaç için 33 lira ödedim eczaneye. Onun haricinde beş kuruş odemedim. Sabah kan aldılar hamilelik olmadığına dair. Öğleden sonra da röntgen odasına gittim. Kapıda benim gibi bekleyenler vardı. Sabahtan konuştuğum birisi beni okadar korkuttu ki!! Yalnız niye geldin, yürüyemezsin, öncesinde tatlı bişeyler ye ki miden bulanmasin basın dönmesin dedi. Kapıda da daha önce cekinmis bir bayan hepimizi korkuttu. Aslında amacı rahatlatmaktı ama korkuttu açıkçası:KK1:
Neyse içeri girdim ve öncesinde bir majezik aldım. Sadece.alt kısmı ultrason muayenesindeki gibi çıkardım üstüm kaldı. Ilacı bir doktor veriyordu, içeride birkaç uzman ekranda izliyordu. Okadar çok kıpırdama demelerine rağmen birkaç kez kaydim hareket ettim istemdışı ve azarı duydum :KK1:
Aslında ultrason muayenesi gibi ama aletle ilacı rahime verirken bir ağrı duydum 5-10 saniye kadar. Hatta duyduğum ağrıyı 1-10 arası derecelendirin dediler 8 dedim. Işlem tamamlandığında hiçbir ağrım yoktu. Bu kadar uzun yazdım, çünkü bazılarının ağrı eşiği düşük olduğu için çok fazla ağrıları olduğunu söylüyorlar. Korkutmasın bu sizi.. Benden sonraki kadin nasıl korkmuşsa bayılmış kalmış masada :KK43:(
Korkmayın sakın. Ben ki ultrason muayenesinde, ilişkiye girerken bile dayanamam, boşuna korkmusum gözümü korkutmusum diyorum..
Bir de tavsiyem, eğer ankara istanbul gibi büyük bir şehirde ve araştırma hastanesinde çektirme imkanınız varsa oralarda cektirin. Hem paranız boşa gitmez, hem de okadar sistematik çalışıyorlar ki.
Vajinismusu olan arkadaş doktoruna bunu belirtirse zaten anestezi veriyorlar diye biliyorum..
Anestezi almak isteyen arkadaşlar anestezi de çok kolay değil emin olun. Onun sersemliğini yaşamaktansa, 5-10 saniyelik bir acı çok daha iyi inanın :)

sağol canım ben gaziantepteyim burda 2 hastane çekiyordu zaten bitanesi üniverste hastanesiydi anestezi yapmadıkları için özelde yaptırdım ben inş adet olmazsın da gerek kalmaz filme sennde hakkından hayırlısı olsun saana nekadar dediler ki fiyat 300 bile bana çok fazla geldi

canım hangi hastanede çekildin?
bende araştırıyorum adetim bitince yaptırıcam.

bende haziranda çektirmiştim 400 TLye . benimde açık çıkmıştı kanallar. Ağrı sadece işlem sırasında oluyor o aleti aldıklarında hiç bişey olmamış gibi geçti . daha sonra hiç ağrım sızım olmadı benim .
Ama o an aklıma gelen tek şey bu işlem böyleyse doğum sancısı nasıldır dedim! . . Yani ordayken eşim kapıda benden daha tedirgin beklemiyor olsaydı mutlaka dayanamaz ağlardım. . Zaten hemşireler yardım ediyor sürekli derin nefes aldırıyorlar ... bir kaç dakikaya herşey bitiyor'''' Aaaaa bu kadar mı bitti mi'' diyorsun

Bende çektirdim bu hsg den uzun süre denemiştik olmamıştı.ben birde daha önce yumurtalıklar tümör aldırmak için laparoskopik bir operasyon geçirmiştim. Ameliyata bağlı yapışıklık olabilir dendi ve normal çalışan tek yumurtalığımın tüpü tıkalı çıktı hsg nin 2. Ayında gebe kaldım.

bende bugün çektirdim biraz ağrım oldu kanamam da yoğun oldu hatta dktr 2 kere çekti sol açıldı sağ açılmadı dedi sanırım o bahsedilen ağrı tüpler tıkalıysa oluyor 2. çekişte ağrımadı ilkin de ağrıdı sonuç biri açık biri tıkalı bakalım kendi doktorum ne diycek :18:

slm kızlar beni bilgilendirirseniz sevinirim benimde yumurta takibinde 4. ayım doktorum bu ay adet görürsen rahim filmi çektirmemi istedi ben araştırmalara başladım istanbul avrupa yakasındayım devlet hastanesi hsg için dışardan hasta kabul etmediklerni söledi ya orda sil baştan tedaviye başlıcam yada özelde çektircem ama özellerde ki fiyatlar baya pahalı uygun çektirebileceğim bir yer arıyorum 8 sene öncede çektirmiştim özelde tedavi oluyordum ve hsg yi devlette çektirmiştim hiçte zorlanmadım ne ağrı nede kanama ki benim tüpler tıkalı çıkmıştı bana kaç tl yaptırdığınızı adres yada tlf no özel msj la iletirseniz çok memnun olucam ALLAH hepinzden razı olsun sağlıklı hayırlı evlatlar doğurup büyütmek nasip olsun tüm isteyen herkese a.e.olun :KK16:

merhaba anım ben de bugun hgs cektirecem beylikdüzü medilife hastanesinde çekecem özel burasıda narkozlu 350 tl narkozsuz 247 tl ben halen kararsızım 2 gibi çekecem bana dua et ıns tüplerim açıktır inş sende de bir sıkıntı yok bana dua et

merhaba arkadaşlar bende az önce çektirdim eve geldim benımkı anestezili idi ilkinde uyutamadılar ikinci kez narkoz verdiler sonrasını zaten hiç hatırlamıyosunuz benim eşim de doktor olduğu için iki kişi berbaer çektiler uyandığımda sersemlik ve çokkk az kasıklarda sızı vardı başkada bişey yok şükür ki açık çıktı. o soguk odaya gidipte kasılmamak elde değil imkanınız varsa anestezili olun bu arada sadece bir hafta korunun yeterli dedi.

bende bugün çekildim rahim filmi Bursa'da oturuyotum ren tıp'da çekildim o kadar rahat ve kolay olduki çook korkuyordum ama korktuguma değmedi çok şükür...

Merhaba geçmiş olsun. Bende Bursa'da oturuyorum. 5 şubatta bende Rentıpta rahim filmi çektiricem. Sizden de böyle bir yorum okuyunca içim biraz daha rahatladı. Toplamda işlem ne kadar sürdü acaba?

bende rahim filmi çektiricem sedat evlioğlu doktorum henüz tarih belli değil ama bilgisi olan varmı acaba narkozlu olunca fiyatta nekadar değişiklik oluyor

kızlar bede 2 gün önce çekildim numune hastanesinde çok şükür açık çıktı tüplerim.çeken kişiler çok tatlıydılar yaptıkları her şeyi anlattılar işte şimdi ilacı veriyoruz ağrı olursa lütfen söyle kendini kasma .gerçekten biraz ilacı verirken yanma oldu birazda kanamam oldu ama gerçekten korkulacak bir şey yok .bence o acıma kişiden kişiye değişiyor

Slm bende 19unda cekildim..1 saat önce agrıkrsici alarak. İllaki agrısı oluyo ama dayanılmıycak turden degil..lakin benim cekildikten sonra anlamsızlıklar oldu. Hsgden 7 gun sonra kanamm basladı azcık azcık geldi 3 gun sürdü kahverengi adet degıldi yani.. şimdidekarnımda gerginlik var bide adet olacam hissi sancı var ama sancının nerden geldiğini hissedemiyorum cok tuhaf acaba hsgyle baglantısı varmıdır ki..

Slm bende 19unda cekildim..1 saat önce agrıkrsici alarak. İllaki agrısı oluyo ama dayanılmıycak turden degil..lakin benim cekildikten sonra anlamsızlıklar oldu. Hsgden 7 gun sonra kanamm basladı azcık azcık geldi 3 gun sürdü kahverengi adet degıldi yani.. şimdidekarnımda gerginlik var bide adet olacam hissi sancı var ama sancının nerden geldiğini hissedemiyorum cok tuhaf acaba hsgyle baglantısı varmıdır ki..

.......bu konuda fikri yok galiba kimsenin :KK43:((( cvp alamıyorum kimseden

canım bendede kahverengi akıntı şeklinde adet kanaması var hatta bahsettiğin ağrı ve sancı oluyor galiba hsg debn kaynaklanıyo

OTE]

canım bendede kahverengi akıntı şeklinde adet kanaması var hatta bahsettiğin ağrı ve sancı oluyor galiba hsg debn kaynaklanıyo
E......
Tek korkum alttaki enfeksyonu gözardı edip hsg uygulamış olma olasılıgı.. ilaçla birlikte enfeksyonun vücuda yayıldıgını duymuştum..

X