Rahim filmi Çekilenler

Hayatsuyumm

Musmutlu
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2016
11
16
29
Arkadaşlar ocakta Rahim filmi çekildim.ve sonraki adetim öncekilere göre daha yoğun,ağrılı ve sancılı geçti.
Doktoruma sordum: - stres dendir dedi.Ama bu beni tatmin etmedi.
Aynı durumu yaşayan var mı aranızda.?
YANİ Rahim filminden sonra önceki adete göre ağrılı olanlar:110:

Arkadaşlar ocakta Rahim filmi çekildim.ve sonraki adetim öncekilere göre daha yoğun,ağrılı ve sancılı geçti.
Benimki yoğun geçmişti ve son günü çamur renginde gelmişti korkmuştum hatta. Her zaman ağrılı geçtiği için ağrı olayı için birşey diyemeyeceğim. Zaten o son adetim oldu sonrasında hamile kaldım :)

cok anormal bir durum degil. geçmiş olsun...

Ne kadar güzel ya.Masallah:KK56:çok sevindim.Öyle arkadaşlarım var çevremde.Özeniyorum.ve bende bu ay o yüzden midir bilmiyorum çok bekledim.her farkli etkiyi ona dayandirdm.ama maalesef bu ayda adet oldum.

Yani çok anormal değil elbette de.yine de aklımda olmadık sorular var.mesela
Acaba gebelik oluyor da kendinden mı düşüyor filan diye düşünmeye başladım.:sinirli::KK43:
1- düşük oldu ise bu cok kötü gibi görünsede azıcık da iyi. saglıksız embriyo tutunmaz düşer. regl ile atılan embriyo inanılmaz agrılar cektirmez. ama düşük agrısı daha farklı.
2- rahim filmi sonrası agrı ise normaldir.
zaten rahim filmi sonrasında cinsellik yaşanmasını ben dogru bulmuyorum.

1- düşük oldu ise bu cok kötü gibi görünsede azıcık da iyi. saglıksız embriyo tutunmaz düşer. regl ile atılan embriyo inanılmaz agrılar cektirmez. ama düşük agrısı daha farklı.
2- rahim filmi sonrası agrı ise normaldir.
zaten rahim filmi sonrasında cinsellik yaşanmasını ben dogru bulmuyorum.
Rahim filmi sonrası 1haftadan sonra ilişki
Öneriyor doktor bizde o şekilde olmuştu zaten

X