Gebeliğe Hazırlık Rahim filmi çektirdiği ay hamile kalan varmı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiç öyle düşünmeyin bi kere, biz bir yıldır ikinci çocuk İçin uğraşıyoruz, 3 defa çatlatma iğnesi yaptı doktor, yumurtlarım olgunlaşması iyiydi hap kullanmadım. Filmden sonra hem kendi doktorum hem de danıştığım ikinci bi doktor yaşınızda 35 üzeri uzun süredir de deniyorsunuz tüp bebek öneririm dediler. Ben de diyordum artık tüp bebek olur DİE. Üstelik eşimin sperm değerleri de çok parlak değil. Tüm bunlara rağmen çekindiğim ay hamile kaldım. Yani sağlıkla ilerler ilerlemez orasını allah bilir ama oldu. Rahim filminden sonra hamile kalan çok. Doktorumda ihtimali artırıyor demişti. Gayet de kalırsınız inşallah
şöyle benim adetimin 8. günü 20mm olmuştu doktor cok erken olgunlaşmış istediğimz bir şey değil ama çatlatma yapalım hemen dedi.
rahim filminden sonra giderken de bu aydan sonra ara ver istersen, sonra tüp bebek düsünmeye gecelim aşılama önermiyorum dedi
ondan bir tık umudumu kaybetmiş olabilirim.
çok teşekkür ederim insallah olur :dua:

şöyle benim adetimin 8. günü 20mm olmuştu doktor cok erken olgunlaşmış istediğimz bir şey değil ama çatlatma yapalım hemen dedi.
rahim filminden sonra giderken de bu aydan sonra ara ver istersen, sonra tüp bebek düsünmeye gecelim aşılama önermiyorum dedi
ondan bir tık umudumu kaybetmiş olabilirim.
çok teşekkür ederim insallah olur :dua:
Ben de yumurta gelişimi iyiydi o yönde birşey yapılmadı. Ama bir yıldan fazladır deniyoruz. Ama doktorum rahim filminden sonra 3 adet dönemi dene, ovulasyon testi al yumurtlama günlerine göre ilişkiye gir dedi. Bu ay testle takip ederek ilişki planlaması yaptım ama bence filmin etkisinden oldu hamilelik. 3 adet dönemi deneyim siz de mutlaka, bi de eşinizin de tabi ki belli testleri yaptırması lazım. Benim eşime de tat sonuçlarından sonra antioksidan vitamin takviyesi verdi doktoru. Bu arada ilk gebeliğimde de çatlatma iğnesi oldum bi kere o ay hamile kalmıştım ve bir tane çocuğum var. Yani o da normal yolla olmadı gibi. Eğer sonuç sizi tüp bebeğe götürürse de dert etmeyin ben araştırmıştım bi tüp bebek doktoruyla bile görüşmüştüm; artık dolu çift bu şekilde çocuk sahibi oluyor. Eminim yaşınız da gençtir olur inşallah 🙏

Ben de yumurta gelişimi iyiydi o yönde birşey yapılmadı. Ama bir yıldan fazladır deniyoruz. Ama doktorum rahim filminden sonra 3 adet dönemi dene, ovulasyon testi al yumurtlama günlerine göre ilişkiye gir dedi. Bu ay testle takip ederek ilişki planlaması yaptım ama bence filmin etkisinden oldu hamilelik. 3 adet dönemi deneyim siz de mutlaka, bi de eşinizin de tabi ki belli testleri yaptırması lazım. Benim eşime de tat sonuçlarından sonra antioksidan vitamin takviyesi verdi doktoru. Bu arada ilk gebeliğimde de çatlatma iğnesi oldum bi kere o ay hamile kalmıştım ve bir tane çocuğum var. Yani o da normal yolla olmadı gibi. Eğer sonuç sizi tüp bebeğe götürürse de dert etmeyin ben araştırmıştım bi tüp bebek doktoruyla bile görüşmüştüm; artık dolu çift bu şekilde çocuk sahibi oluyor. Eminim yaşınız da gençtir olur inşallah 🙏
eşimde test yaptırdı bir sorun çıkmadı. evet yaşım genç 25 yaşındayım. hep genç anne olmak istemişimdir ondan bu çabam :dua: bir de annemin ve anneannemin 10 yıl cocukları olmamıs 10 yıldan sonra olmus o yüzden de paniktim doktora gitmeye erken basladım ve iyi ki gitmişim. geç gitsem tedavi süreci daha da uzarmış

bende bu ay cektirdim anestezili, hiç ağrı cekmedim cok rahattı.
fiyatı 1500dü.
--
doktor bana korun demedi. hatta bu ay çekilmeden önce de gonal f yumurta geliştirici iğneye devam ettim. çektirdim. sadece benim yumurtalarım iğneden dolayı erken olgunlaşmış ertesi günde çatlatma iğnesi yaptım bekliyorum. korun diyenlerde varmış şaşırdım. bu aydan cok umudum yok zaten de
İnşallah olur canım ne kadardır istiyosunuz

Biraz anlatır mısınız naptınız bu yıl içinde tahlil falan eşiinz test yaptındı mı
şöyle ben zaten iki yıllık evliyim baştan beri hiç korunmadım olursa olur dedim. 1 yıl olmayınca, simdi 1 yıldır da doktora gidiyorum. öncelikle eşim test verdi onda bir sorun yok. ben direk özel hastaneyle başladım. hormon testi yaptı doktorum amh 5 cıktı yani bir tık yüksek onun dısında problem yoktu. ilk iki üç ay klomenle devam ettik olmadı, sonra iğneye dönücez dedi gonal f verdi neredeyse 5. ayım filan olması lazım ve hep çatlatma iğnesi yaptırdım ama hiç biri tutmadı. yani hiç çift çizgi göremedim henüz. bu ay rahim filmi cekildi. doktor girdiğimde yapışıklılık var mıydı anlamadım ama basıncla sıvı gönderince su an varsa da açık tüplerin dedi bu ayda çatlatma iğnesi yaptım olmazsa ara ver biraz sonra tüp bebek düsün dedi.

Rahim filminden sonra akıntınız kaç gün oldu kızlar bide benimki sarı geliyor du sizdede öylemi oldu pedi doldurmuştu ilk gün özellikle gelen sıvı

şöyle ben zaten iki yıllık evliyim baştan beri hiç korunmadım olursa olur dedim. 1 yıl olmayınca, simdi 1 yıldır da doktora gidiyorum. öncelikle eşim test verdi onda bir sorun yok. ben direk özel hastaneyle başladım. hormon testi yaptı doktorum amh 5 cıktı yani bir tık yüksek onun dısında problem yoktu. ilk iki üç ay klomenle devam ettik olmadı, sonra iğneye dönücez dedi gonal f verdi neredeyse 5. ayım filan olması lazım ve hep çatlatma iğnesi yaptırdım ama hiç biri tutmadı. yani hiç çift çizgi göremedim henüz. bu ay rahim filmi cekildi. doktor girdiğimde yapışıklılık var mıydı anlamadım ama basıncla sıvı gönderince su an varsa da açık tüplerin dedi bu ayda çatlatma iğnesi yaptım olmazsa ara ver biraz sonra tüp bebek düsün dedi.
Anladım inşallah olur ya rahim filmi sonrası hamile kalan çok duydum bende bakalım yeni gidicem özele nasıl olacak inşallah çok zaman geçmeden yıpranmadan olur isteyen herkesin

Ben de yarın rahîm filmi çektirecem. Üniversite hastanesinde. Ağrı kesici ve antibiyotik yazmış. Anestesiziz galiba. Ücreti 180 tl. Acı eşigim çok düşük.Biraz korkuyorum ama inş kendimi kasmam

Herkese merhaba hamile kaldığım Bugün kan testiyle kesinleşti:) rahim filmi gerçekten benim çözümüm oldu. Dileyen herkese tez zamanda inşallah 🙏
Hayırlı uğurlu olsun. Sağlıcakla kucağına al inşallah. Ben de bugün rahim filmi çekildim. Sen artık hamilesin hamilelerin duası kabul olurmuş. Benim için dua eder misin.

Hayırlı uğurlu olsun. Sağlıcakla kucağına al inşallah. Ben de bugün rahim filmi çekildim. Sen artık hamilesin hamilelerin duası kabul olurmuş. Benim için dua eder misin.
Tabi ki canım, gerçekten çok içten diliyorum senle beraber her isteyene Allah tez zamanda kavuştursun inşallah. Senin için de ayrı dua ettim.

X