Rahim filmi çektiren arkadaşlar yardımm lütfen

yasmin6734

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2014
356
8
34
Kızlar klomen ve çatlatma iğnesini iki kez kullandm gebelik olmadı bugün doktorum rahim filmi için cuma günü gel dedi çok korkuyorum bişey çıkar mı acaba yumurtalıklarımda bi problem yok çok şükür bi rahim filmi kalmıştı cuma günü çektirecegim inş. çok agrı oluyor çektiren arkadaşlar.....

kızlar klomen ve çatlatma iğnesini iki kez kullandm gebelik olmadı bugün doktorum rahim filmi için cuma günü gel dedi çok korkuyorum bişey çıkar mı acaba yumurtalıklarımda bi problem yok çok şükür bi rahim filmi kalmıştı cuma günü çektirecegim inş. çok agrı oluyor çektiren arkadaşlar.....

merhaba canım..
çektirdiğin yere göre değişir benim 5dk içinde işlemi tamamladılar..
2 dk adet sancısı çektim ve bittiiiii...
Hastanelerde genelde acılı oluyormuş.ben görüntüleme merkezine gittim 400 tl verdim ama oda hakkını verdii canım hiç yanmadı:KK34:

benim yengem çektirdi bayıldı, arkadaşım çektirdi nerdeyse hissetmedim dedi o derece yani.
bünyeden bünyeye ve yapılan yere göre çok çok farklılık gösteriyor demek ki.
ama sen kendini koşullandırma böyle, çoğu insan kolay bi şekilde çektiriyormuş.

merhaba canım..
çektirdiğin yere göre değişir benim 5dk içinde işlemi tamamladılar..
2 dk adet sancısı çektim ve bittiiiii...
Hastanelerde genelde acılı oluyormuş.ben görüntüleme merkezine gittim 400 tl verdim ama oda hakkını verdii canım hiç yanmadı:KK34:

bende özele gidiyorm benden de 400 istedi cuma günü çektirecegim bi sorun olmazsa inş. ama korkuyorm biraz inş. işe yarar gebe kalma şansını artırıyor mu peki

benim yengem çektirdi bayıldı, arkadaşım çektirdi nerdeyse hissetmedim dedi o derece yani.
bünyeden bünyeye ve yapılan yere göre çok çok farklılık gösteriyor demek ki.
ama sen kendini koşullandırma böyle, çoğu insan kolay bi şekilde çektiriyormuş.

ewet haklısın ben doktoruma güveniyorum inş. işe yarar hamile kalırım yada bi sorun çıkmaz inş.

bende özele gidiyorm benden de 400 istedi cuma günü çektirecegim bi sorun olmazsa inş. Ama korkuyorm biraz inş. Işe yarar gebe kalma şansını artırıyor mu peki

valla bende şuan yeni öğrendim bebişimi 2 ay önce çektirmiştim filmi ..
Kalan çok var benimkide sebep mi bilmiyorum ama oldu hamdolsun..
Valla bende çok ama çok korktum hiç deymedi ..rahat ol:KK34:

ewet haklısın ben doktoruma güveniyorum inş. işe yarar hamile kalırım yada bi sorun çıkmaz inş.

inşallah canım hamile kalırsın. hatta film çektirirken tüplerin kapalıysa açıyorlar, hop diye hamile de kalabilirsin hemen, böyle örnekler çok var.
Allah yardımcın olsun.

inşallah canım hamile kalırsın. hatta film çektirirken tüplerin kapalıysa açıyorlar, hop diye hamile de kalabilirsin hemen, böyle örnekler çok var.
Allah yardımcın olsun.

saol cnm inş. tüplerde bi sorun çıkmaz hamile kalabilirim allah isteyen herkese nasip etsin

X