Rahim filmi cektirip hamile kalmayi basaranlar bilgilerinizi paylasirmisiniz

Hande545865

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2016
1
0
36
Merhaba 4yildir evliyim cocugum olmuyor ilk evliligimden 9 yasinda oglum var klomen catlama ignesi tedavisi gordum sebebi belirlenemeyen infertilite klomende basarili olamadik kist olustu ve cok buyumus sorum su rahim filmi istedi doktorum bunu yapip basarili olan arkadaslar tecrubelerinizi paylasirmisiniz cok ihtiyacim var

Merhaba 4yildir evliyim cocugum olmuyor ilk evliligimden 9 yasinda oglum var klomen catlama ignesi tedavisi gordum sebebi belirlenemeyen infertilite klomende basarili olamadik kist olustu ve cok buyumus sorum su rahim filmi istedi doktorum bunu yapip basarili olan arkadaslar tecrubelerinizi paylasirmisiniz cok ihtiyacim var
Canım benimki bir mucize ki rahim filmi çekildiğim ay hamile kaldım Rabbim hayırllısı ile sana da nasip etsin inşallah

Normal yoldan olsun diye dua ettim hep. Bu yıl şubat ayında kendi kararımla hsg çektirdim.sağ tüp tıkalıymış. Hsg den sonra hamilelik şansının arttığını duymuştum. Aşılama düşündüm.Ama ona da cesaret edemedim sonrasındaki hayal kırıklığı ihtimali durdu beni belki de.Bu arada eşim Ersağ Maca besin takviyesi kullandı.Farklılık oldu ben faydası olduğuna inanıyorum birde fındık yedi. Kehf süresinin ilk 10 ve tekrar besmele ile son 10 ayetini okudum her gün. Çok dua ettik 25 mayısta hamile olduğumu öğrendim 1haziranda evliliğmizde 3.yılı bitirdik. umudu hiç kaybetmemek lazımmış onca zaman boşa üzülmüşüm.teslim olmak sabır ve dua ile istemek lazım. Rabbim tez zamanda sizlere de yaşatsın hamileliği ve kucağımıza alalım inşallah bebişlerimizi

X