Rahim filmi hamilelik

ays7

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2021
304
154
27
Merhaba arkadaşlar sayfaya yeni üye oldum bi konu hakkında fikirlerinizi almak isterim
25 yaşındayım 2 yıldır evliyim 1bucuk yıldır bebek istiyoruz fakat olmuyor bir çok doktora gittim geçen ay rahim filmi çekildim herşey temiz eşim ve benimsen hiçbir sıkıntım yok filmin üstünden 9 gün geçti adetime 9 gün kaldı 2 gündür halsizliğim var bugün daha fazla ben hafif mide bulantım oldu sizce bu bir belirti olabilir mi 🙏🏻

Bukadar erken belirti olmaz gibi. Bizim de 2 yıldır tüm tetkikler normal olmasına rağmen gebelik oluşmadı hiç. Rahim filmi çekineli 7 ay oldu ve nisanda klomen kullanmıştım. Adetim 1 gün geçti bugün test yaptım silik çıktı. Hiç belirtim olmadı benim .

Bukadar erken belirti olmaz gibi. Bizim de 2 yıldır tüm tetkikler normal olmasına rağmen gebelik oluşmadı hiç. Rahim filmi çekineli 7 ay oldu ve nisanda klomen kullanmıştım. Adetim 1 gün geçti bugün test yaptım silik çıktı. Hiç belirtim olmadı benim .
Klomen bende kullandım daha önce ama bir faydasını görmedim en son femare verdi doktorum sonrası rahim filmi çekildim tabi umarım çabanızın karşılığını alırsınız 🌸

Yanlış hatırlamıyor isem 2 ay kullandım
bende 2 ay klomen kullandım yumurtam oluştu çatladı fakat gebelik oluşmadı doktorum rahim filmi çekti bende bu ay çok umutlanmıştım fakat maalesef bugün adet oldum. sizin sonucunuz nedir acaba?

Merhaba arkadaşlar sayfaya yeni üye oldum bi konu hakkında fikirlerinizi almak isterim
25 yaşındayım 2 yıldır evliyim 1bucuk yıldır bebek istiyoruz fakat olmuyor bir çok doktora gittim geçen ay rahim filmi çekildim herşey temiz eşim ve benimsen hiçbir sıkıntım yok filmin üstünden 9 gün geçti adetime 9 gün kaldı 2 gündür halsizliğim var bugün daha fazla ben hafif mide bulantım oldu sizce bu bir belirti olabilir mi 🙏🏻
Hsg sonrası korunma önerdi mi doktorunuz?

Hsg sonrası korunmalı mıyız? Bu konuda bilgisi olan var mı? Doktora sormadık. Sadece hsg çekilme işlemi olunca...

Kızlar merhaba Pazartesi günü hsg çektiricem anestezi olmayacak yanımda giderken ekstra çamaşır ped vs bişey götürmem gerekiyor mu?

Ben sonomedde çektirmiştim. Kendileri ped vermişti
Ben de sonomedde çektirdim. Dün çektirdim hatta. Öncelikle eğer acı olur diye korkuyorsan hiç korkma. Acı olmuyor. Alttan muayene gibi. Sıvıyı verdiğinde çok hafif bir adet sancısı başlangıcı gibi oluyor. 2 dakikada bitiyor. Çamaşıra gerek yok. Ama istersen yanına bir tane ped al. Ne olur ne olmaz. Kanama olmadı bende.

X