Rahim filmi hsg

Gözün aydın kapalı olanlarda agri olurmus açık olanlarda pek olmazmış derler doğrumu bari
Teşekkürler. Benim ağrım çok oldu tansiyonum da düştü sonrasın da serum falan takıldı ama yine olsa yine anestezisiz çektirirdim çünkü uzun değil geçiyor.

ben ümraniye afiyet hastanesin 700 tlye çektim ama 7 ay oldu yılbaşından sonra eklemiş olabilirler
Benmde butun testkeeim yapildi sayilur bitek doktorum hsg istedi ama cektrmedim 1 sene dolmadi diye erkendir dediler cebremdekiler ama sizce cektirmelimiydim

Kesinlikle çektirmelisiniz ki kafanızda bütün soru işareti kalmasın bende bekledim pişman oldum beklediğime çünkü tüplerde hafif tıkanıklık varmış neredeyse 5-6 aydır boşa uğraşmışım doktorum dedi 2-3 ay denedikten sonra korktuğum için erteleyip durdum ama basit bir işlem 3-5 dk sürüyor

Benmde butun testkeeim yapildi sayilur bitek doktorum hsg istedi ama cektrmedim 1 sene dolmadi diye erkendir dediler cebremdekiler ama sizce cektirmelimiydim
bence 1 senenin dolması bekle sonra süreci adım adım yürütürsün ben baya korkmuştum bunalımdan gidip evliliğimin 6 ayında çekildim

Ben de dun cektirdim kizlar. Onceki hsg deneyimim cok agrili olmustu cunku tuplerden biri tikaliydi. Ben de bu sefer agri kesici icip gittim. Tuplerden biri yine tikanmis ama artik doktorun maharetimi, agri kesicinin etkisi mi bilemiyorum, cok rahat gecti 🥳🥳🥳 Sisli Memorialde cektirdim

Mrb benimde doğuştan sağ tüp kapalı yumurtam büyüyor çok sağlıklı ama başlangicta etten duvar olduğu için hamilelik çok zor kullandım ilaçlar sol yumurtamdan daha çok sag yumurtayı büyütüyor bunun için bana öneriniz varmı

Bende bugun cektirdim aralik ayinda aramistim en uygunu 805 tl idi bu ay aradigimda zam gelmis 1.000e yakin bi diyet oldu ama bende o hastanede degil ama baska hastanede cektirdim o fiyatta devlet hastanesi var ama tamamen zaman kaybi o kadar cok aradim ki bi turlu alamadim randevu oyuzden ozelde yaptirdim ve rahatladim 😊

Bende bugun cektirdim aralik ayinda aramistim en uygunu 805 tl idi bu ay aradigimda zam gelmis 1.000e yakin bi diyet oldu ama bende o hastanede degil ama baska hastanede cektirdim o fiyatta devlet hastanesi var ama tamamen zaman kaybi o kadar cok aradim ki bi turlu alamadim randevu oyuzden ozelde yaptirdim ve rahatladim 😊
Siz nerede çaktırdınız ayrıca devlette paralimi cekiliyor

Nerde çektirdin?

Siz nerede çaktırdınız ayrıca devlette paralimi cekiliyor
Hayir ama bi turlu randevu alamadim ben istanbulda ikamet ediyorum ve kos kocaman hastanelden sadece 1inde cekiliyor ve gunde sadece 5 hastaya randevu verebiliyorlarmis anliyicaniz ozelee gittim 980 tl filan verdim muayneyle beraber

X