Rahim filmi

Sonomedde cektirdim anestezi felan yok 3 4 dk surdu surmedi sifir aci ufak bir adet sancisi gibi agri girdi.ve bitti hepsi bu. Ni sorun kızlar fiyat alin anestezi ile ceken yerlere bsouna cok para odemeyin

Maşallah canım inşallah darısı başımıza tüplerin açık mıydi ben 25 Kasım'da çektim inşallah bakalım hayırlısı olsun
Merhaba ben Diyarbakir Memorialde tedaviye basladim. Doktorum benden de rahim filmi istedi ama o hastanede ucret yuksek geldigi icin farkli merkezde dun cektirdim. Daha yeni film cektirmis biri olarak şunu soyliyim anestesiz cektirmeyi dusunenler varsa tüplerde tıkanıklık varsa gercekten cok ama cok aci cekiyosunuz. dunden beri yeni yeni agrilarim azaliyo. 4 sene once de cektirmistim anestezili o zaman hiç bisey hissetmemistim. Şu sureclerde tedirgin etmek, strese sokmak icin kesinlikle yazmadim cunku ben de her asamada dogru bilgilere ulasmaya calisiyorum. Umarım sıkıntısız, ağrısız bi islem olur sizinki. Allah emeklerimizi boşa çıkarmasin

Anestezi altında çektim ben başka türlü yapamam eltim çok acı çekmiş ben onun için çok korktum ve ayrıca iki defa dir çekiyorum dört yıl önce çektim çocuk sahibi oldum ve yine olmuyor yani hiç korunmadim tekrar çektim hakimzda hayırlısı olsun inşallah Allah nasip etsin rabbim sağlıklı evlat versin isteyen herkese tüplerin acikmiydi canım

Benim de 7 senedir cocugum yok ve ikinci rahim filmi cekimi oldu. İlkinde anestezili yaptirmistim ben de, adet agrisi gibi agri olmustu uyanınca. Ama dun çekildikten bir saat sonrasinda öldüm öldüm dirildim diyebilirim Tuplerim kapaliymis ilac verilince açılmış dediler ve rahimde perde var denildi. 4 sene once histereskopi yapılmışti nasil olur dedim, doktorunuz ya perdeyi alamamis yada bir kismini almis dediler. Resmen hayal kırıklığı ile geri döndüm. Salı günü kendi doktorumla gorusucem net bilgileri ondan almis olcam

Allah büyük canım rabbim sağlıklı hayırlı evlat versin inşallah rabbim bekletiyosa güzelleşiyor inşallah sıkma canını diyecem kolay bi şey değil anlıyorum seni çok Zor bir durum süreç hayırlı haberler verirsin inşallah

Amin Allah razi olsun Allah isteyen ve hakeden herkese nasip etsin inşallah o duyguyu..

Pko vardı bendede 2 ay femera kullandım sonra doktorum rahim filmi çekelim 3. Denemede dedi o ay rahim filmi çekildi ve gebe kaldım bebeğim 7 buçuk aylık şükürler olsun o süreçlerden geçtim biliyorum inşallah en kısa sürede gebe kalırsınız

Sağlıkla yavrunuza kavusursunuz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…