Gebeliğe Hazırlık Rahim filminde sol tüp tıkalı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

asdfgh12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2020
430
184
29
Bugün çektirdim şişlide bi görüntüleme merkezi biraz paniğim burdan okuyarak gittim korka korka açıkçası korkum yaşayacağım ağrıdan yoksa kötü sonuç beklediğimden değildi ama maalesef hiç hoş geçmedi zaten pkoyum hormonlar falan düzensizdi tam normale döndü birde rahim de sıkıntı başlangıcım bile yapışıkmış ordan geçti açtılar sağ tüpe ilacı verdiler o da tıkalı ama ilk denemede geçti açıldı iyi dediler sol tüp asla olmadı 1-2-3 tam 5 defa denendi olmadı yapan hanımefendi bi ısrar bi kıyamet illa 2 gün sonra gel tekrar demeyeceğim böyle rapor yazamam ama nasıl canım yandı çldüm resmen böyle bi acı yok anlık bi ağrı evet ama benim 1 saat sürdüğü İçin zor oldu doktorumla görüşüldü bu mevzu istemiyorsa zorlamayın ben laporoskopi yaparım demiş tekrar aynı acıyı çekmek istemiyorum laparoskopi ne o da mı ayık canım yine yanar mı benim gibi olan var mı sizce Perşembe gitmeli miyim ha bide rahmin normal değil uçları kıvrık falan da dediler

İstersen az bi farkla anestezili çekilirsin. Ben oyle çekilmiştim sana öner mediler mi?

İstersen az bi farkla anestezili çekilirsin. Ben oyle çekilmiştim sana öner mediler mi?
Bu yeri doktorum önerdi hastanede normalde 1500 burası 600 anestezi kullanmıyorlarmış sadece 1 defa daha deneyeceğiz dediler bakalım mecbur gidicem perde falan var heralde

canım hangi merkezde çekindin eğer ecomarsa kesinlikle cevat hocaya gitmeni öneririm

Hayır o kesin açıyor mu
canım ben geçen yıl sivasta laparoskopi olmuştum ama açılmamıştı tüplerim şişli ecomar Cevat Bayrak hocaya gittim. yarım saatlik uğraş sonucu hsg sonrası selektif salpingografi tekniği ile tüplerimi açtı ağrıda çok hafif olmuştu. 1 ay sonra hamile kaldım ama kalbi durdu kürtaj oldum malesef. geçen ay tekrar gittim istanbula kürtajdan dolayı acaba yine sıkıntı oldumu diye, tahmin ettiğim gibi yine kapanmıştı tüplerim daha kısa sürede açtı yine cevat hoca

Son düzenleme:
Kızlar bugün tekrar denediler ve açıldı benim rahmim biraz arkaya yatıkmış kıvrımları biraz değişik falan derken şükür halloldu inşaallah daha da sıkıntı olmaz

X