Kontakt Lens rainbow sky blue kullanan var mı ??

ceys

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2010
23
0
rainbow astigmatlı gözler için sadece fıstık yeşili ve gök mavisi uretiyor gozlerim cok koyu o yuzden yesil degilde belki mavi olabilir diye dusundum acaba sky blue kullananız var mı ??

gözlerin çok koyuysa rainbow önermem şaşı bakıyorsun resmen ben hiç memnun kalmamıştım zaten 2hafta sonra da yırtıldı lens sevilmediğini anladı heralde gitti 150milyon :) ayrıca da rahatsız bir lens aynı paraya solotica al bence hem de soloticalar rahatlık açısındanda doğallık açısından da çok önde rainbowdan..mavi istiyorsan da cor grafite çok güzel duruyor =)

Son düzenleme:
cevap yazdıgın için cok tesekkurler
evet nerdeyse siyah :KK43: astigmat oldugu içinde hepsini kullanamıyorum doktor rainbow deyince ya gok mavisi yada fıstık yesili olacak hemen yırtıldıı mı oylee yaa off :KK43:(( solotica da var mı astigmat hemen bakıyım o zamnn

cevap yazdıgın için cok tesekkurler
evet nerdeyse siyah :KK43: astigmat oldugu içinde hepsini kullanamıyorum doktor rainbow deyince ya gok mavisi yada fıstık yesili olacak hemen yırtıldıı mı oylee yaa off :KK43:(( solotica da var mı astigmat hemen bakıyım o zamnn

canımm rica ederim benimki yırtıldı sanırım tırnağıma değdi çıkarırken tam çözemedim sebebini ben de =)) astigmat var diye biliyorum sen yine de bir bak evet :) kolay gelsin sana bu arada benim gözlerim de çok koyudur nerdeyse siyah gibi ben charm mel kullanıyorum yeşil tonları düşünürsen tavsiye ederim gerçekten çok güzel ve doğal bir lens..

sorayyiimm =) toric varmıs ama renkli toric yokmuss :KK43: yine de sorayım ama =)

gözlerin çok koyuysa rainbow önermem şaşı bakıyorsun resmen ben hiç memnun kalmamıştım zaten 2hafta sonra da yırtıldı lens sevilmediğini anladı heralde gitti 150milyon :) ayrıca da rahatsız bir lens aynı paraya solotica al bence hem de soloticalar rahatlık açısındanda doğallık açısından da çok önde rainbowdan..mavi istiyorsan da cor grafite çok güzel duruyor =)

evet lens muaynesi gerekiyor benimde değerlerim sadece rainbowa uyuyor ondan rahatım bende gök mavisi sky blue aldım ama inş.memnun kalırım renginden:KK43::):KK8:

öle demeyin ya bende yaklaşık 11 aydır rainbow sky blue kullanıorum çok memnunum bnmde gözlerim siyaha yakın ama baya açıo bnm gözlerimi resim eklemeyi bilmiorum ama snn için eklemeye çalışıcam hala önerilere açıksan tabi...

Son düzenleme:
cnm ben profilime rainbow sky blue lensli resmimi ekledim göz rengim çok koyu siyaha yakın kahwe bakmak istersen bakabilirsin...:KK16:

astiğmatlı gözleriçin üretilen toric lenslerde 2 sene öncesine kadar renkli malesef üretilemiyordu. rainbow türk ürünü üretimi istanbulda yapılıyor ve firma sahibi ise çok yakın arkadaşım. çok titiz çalışıyorlar ve renklerini çok titiz tekniklerle boyamaktalar. şuan toric olup renkli olan ve en rahat kullanılan lenslerdir diyebilirm. skyblue koyu gözde etkileyici durur açık mavidir. müşteri memnuniyeti garantisi vardır(bende) 2 günde elinize geçer. ve astiğmatlı renkli sadece iki markada üretim vardır dünyada başka bir markada duymadım. diğer markamız ise yıllık elegance toric renkli. materyalleri biraz daha sert ve kalın lduğundan rainbow ile aynı renklerde olsada rahatlık bakımından rainbow daha iyi. ben en çok giallo vermekteyim ve çok sıcak renklerdir kolay kolayda lens olduğu belli olmaz bağırmayan bir renktir.

astiğmatlı gözleriçin üretilen toric lenslerde 2 sene öncesine kadar renkli malesef üretilemiyordu. rainbow türk ürünü üretimi istanbulda yapılıyor ve firma sahibi ise çok yakın arkadaşım. çok titiz çalışıyorlar ve renklerini çok titiz tekniklerle boyamaktalar. şuan toric olup renkli olan ve en rahat kullanılan lenslerdir diyebilirm. skyblue koyu gözde etkileyici durur açık mavidir. müşteri memnuniyeti garantisi vardır(bende) 2 günde elinize geçer. ve astiğmatlı renkli sadece iki markada üretim vardır dünyada başka bir markada duymadım. diğer markamız ise yıllık elegance toric renkli. materyalleri biraz daha sert ve kalın lduğundan rainbow ile aynı renklerde olsada rahatlık bakımından rainbow daha iyi. ben en çok giallo vermekteyim ve çok sıcak renklerdir kolay kolayda lens olduğu belli olmaz bağırmayan bir renktir.

güzel reklam :) ama bence rainbowun hele hele koyu gözde lens olduğunu anlamayacak kimse olamaz kocaman bir pupil boşluğu var şaşı şaşı bakıyor insan..ama damarsız bir lens o bakımdan çok güzel..bence açık renk gözlerde süper duruyor ama koyu gözlere önermem..

güzel reklam :) ama bence rainbowun hele hele koyu gözde lens olduğunu anlamayacak kimse olamaz kocaman bir pupil boşluğu var şaşı şaşı bakıyor insan..ama damarsız bir lens o bakımdan çok güzel..bence açık renk gözlerde süper duruyor ama koyu gözlere önermem..

beğenin için teşekkürler. isteyene ücretsiz olarak deneme imkanı sunabilirim. ayrıca pupil dediğiniz mesafenin diğerlerine göre geniş olmasındaki amaç, loş ortamda gözbebekleriniz büyüdüğünde renkli alanın görüşünüze girip puslu görüş vermemesi içindir. yani daha saglıklıdır.

kızlar ben rainbow sky blue gok mavısınden cok memnun kaldım profılımde bır resmmım var merak eden bakabılır bu yuzden ekledım sımdı bıde yeşil tonu istiyorum giallo yada emeral green galıba dsuunuorum ama tam karar vremedım.lens muaynesı oldum ben bundan once cok farklı markada lensler kullandım seffafta dahıl ama hıcbırıyle bukadar rahat etmedım bazen gozumde varmı dıe suphe edıorum hıc hıssetmıyorum olduklarınıda.lens degerlerım sadece raınbowa uyuyormus belkıde ondan bukadar rahat ettım rahat edemeynlerın degerlerı uymuor olabılır.

sizce siyaha yakın kahve rengi göze solotica cristal mi b&l grey mi yoksa green ocean

göz yapısına gore degısır ıste o bende rainbowdan sıkıldım ama 14.00 mm çap başka bi lenste yok gıbı bısey o yuzden degıstıremıyorum bende şaşı goruntu olmadı hiç.bence rainbowa goz yapınız uymadıgından olabılır

Merhaba ilk defa kullanacağım ve nasıl bilemediğimden astigmatım da var üstelik yorumunuzu gördüm gönderme imkanınız var mı

X