Saç Bakım Ürünleri Raliss ürünleri

vm74

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2009
548
86
Herkese selam.
Bugün çok yıprandığını düşündüğüm ve zar zor uzattığım saçlarımı gözümü karartıp kestirmeye gittim. Kuaför ( iş arkadaşımın tavsiyesiyle ilk defa gittim) saçlarımın sadece uç kısmının kırık olduğunu, geri kalan kısmın çok kuru olduğunu ama kurtarılabileceğini söyledi. Bir de eğer tamamından kurtulmak istiyorsan çok kısaltmak lazım dedi (ki kulak üstüne kadar kupkuru-bence yanıktı-. Raliss all in one diye bir sprey verdi. İlk defa duydum. Saçlarımı gerçekten iyi bir maske uygulamış gibi yumuşacık yaptı. Bunu düzenli kullandığında saçların hep böyle olacak dedi. Bilmiyorum tabi kullanıp görmek lazım. Eve gelince hemen internetten araştırayım dedim ama bir yoruma rastlayamadım. Aranızda duymuş ya da kullanmış olan var mı? Şampuanım bitmişti bundan deneyeyim diyorum. Bakalım işe yarayacak mı...

Bir internet sitesinden tüm ürünlerini buldum. Keratin spreyi ve nemlendirici şampuanını aldım. Ürünler gerçekten çok etkili. Yumuşacık yapıyor. Yani en azından bende işe yaradı. Yalnız saçlarım normalde çabuk yağlandığı için şampuan biraz daha hızlandırdı. İkinci gün akşama doğru yıkama kıvamına geliyor. Genel olarak baktığımda güzel ama. Keratin spreyi ve bakım spreyini bitince tekrar almayı düşünüyorum.

X