Ramazan fırsatı ile tek öğün

2 kase bulgurlu havuçlu süt çorbası 7 tavuk kanat çoban salata 5 kaşık bulgur pilavı birkaç ceviz birkaç fındık kefir çörekotu yağı 1 portakal 2 ev yapımı şekersiz badem unlu kurabiye
Bugün biraz fazla kaçırdım sanki..yarın tartıya yansımaz inşallah :KK17:

Kilo güncelleme
10 Mart 79.600
17 Mart 79.300(-300 gr.adet olup bozmuştum bir sürü abur cubur yemiştim :KK22:
24 Mart 77.600 (-1.700)
Toplam 2 kg

Tartı 70.30 bu hafta çok rolanti gitti umarım haftaya daha iyi olur 73,80-70,30=3,5 2.hafta sonucum daha çok gider diye bekliyordum bakalım haftaya ne olacak?

Tartı 70.30 bu hafta çok rolanti gitti umarım haftaya daha iyi olur 73,80-70,30=3,5 2.hafta sonucum daha çok gider diye bekliyordum bakalım haftaya ne olacak?
Tartıya aslında çok da takılmamak lazım.. vücut kilo veremediği dönemde sıkılaşma da olabiliyor... istikrarlı gitmek önemli olan..eninde sonunda gidecek o yağlar

Merhaba güzellerim bende diyet yapıyordum ama regl oldum ve düzenim kactı simdi tekrar toparlamak istiyorum bayrama son 16 gün kaldı 65 dim 5 günde 68 olmuşum regl olunca bayrama kadar sizce diyet yaparak 60 görebilie miyim 🥹

Merhaba güzellerim bende diyet yapıyordum ama regl oldum ve düzenim kactı simdi tekrar toparlamak istiyorum bayrama son 16 gün kaldı 65 dim 5 günde 68 olmuşum regl olunca bayrama kadar sizce diyet yaparak 60 görebilie miyim 🥹
Neden olmasın.. stres yapmadan devam edin

Motivasyonum cok düştü🥹 86 dan düştüm geldim 1 yıldır 65 i kıramadjm hic 65 oluyorum altına düşeceğim hop düzenim kaçıyor tekrar 68’e çıkıyorum

Motivasyonum cok düştü🥹 86 dan düştüm geldim 1 yıldır 65 i kıramadjm hic 65 oluyorum altına düşeceğim hop düzenim kaçıyor tekrar 68’e çıkıyorum
Vücut uzun bir süre kaldığı kiloya inince orda bir direnç gösteriyor..benimki de 75...o kiloya gelince duruyor...sabırla devam etmek lazım muhakkak vermeye devam edecek..ama biz demorolize olup pes ediyoruz.. asıl o noktada inat edip devam etmek lazim

Vücut uzun bir süre kaldığı kiloya inince orda bir direnç gösteriyor..benimki de 75...o kiloya gelince duruyor...sabırla devam etmek lazım muhakkak vermeye devam edecek..ama biz demorolize olup pes ediyoruz.. asıl o noktada inat edip devam etmek lazim
kesinlikle evet öyle pes etmeden devam edersek bu durumda daha hızlı vereceğiz pes etek yok devam arkadaşlar buraya kada kolay gelmedik

Yemek öncesi
1 bardak kefir-karnıyarık otu tozu-çörekotu yağı-magnezyum-birkaç ceviz-3 hurma
Havuçlu bulgurlu süt çorbası/ıspanak yemeği/ev yoğurdu
Sabah 1 saat yürüyüş

mercimek çorba ve et sote yedim iftar öncesi 40 dk yürüyüş ara öğün bir vuç ceviz,fındık ve badem yedim taze sıkılmış portakal suyu

Yemek öncesi
1 bardak kefir-çörekotu yağı-magnezyum-birkaç ceviz-2hurma
Fırında Karnıbahar patates köfte/yoğurtlu mor lahana salatası/ezogelin çorbası/1 portakal
Sabah 1 saat yürüyüş

Yemek öncesi
1 bardak kefir-çörekotu yağı-magnezyum-birkaç ceviz-2hurma
Ezogelin çorbası yoğurtlu mor lahana salatası hindi fileto biraz fındık ve badem
1 saat yürüyüş

Ezogelin çorbası çörekotu yağı magnezyum köfte patates püresi yoğurtlu elma kereviz salatası birkaç ceviz birkaç fındık birkaç badem 2 hurma
1 saat yürüyüş

Bugünlük bir kase çorba 3 kanat mangal 3 köfte 6 kaşık bulgur pilavı yiyeceğim sanırım bugün regl olacağım ödem de var vücudumda

Ezogelin çorbası tavuk kanat 6 kaşık bulgur pilavı salata sarımsaklı dereotlu ayran 2 hurma birkaç ceviz birkaç fındık magnezyum
Sabah 1 saat yürüyüş
Yarın kardeşimin doğum günü..kaçamak yapicaz :KK22:

X