Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2019)

SLM kızlar,

Bugün eşimin doğum günü arkadaşıma iftara davetliyiz orda sürpriz pasta kesicez önceden alıp bırakıcam inşallah :KK200: eşim kutlama istemiyor 23 gün önce kayınvalidemi kaybettik çok zor günlerden geçiyoruz ama moral olur diye düşünüyorum, sizce ne yapmalıyım...:KK66:

SLM kızlar,

Bugün eşimin doğum günü arkadaşıma iftara davetliyiz orda sürpriz pasta kesicez önceden alıp bırakıcam inşallah :KK200: eşim kutlama istemiyor 23 gün önce kayınvalidemi kaybettik çok zor günlerden geçiyoruz ama moral olur diye düşünüyorum, sizce ne yapmalıyım...:KK66:
Güzel düşünmüşsünüz ama eşiniz istemiyorsa,tepkisiyle karsilasa bilirsiniz sanki, 23 gün kısa bı sure
Bu arada başınız sağolsun, Allah sabır versin

Uykucu geldi!!!:KK3:

Gece nasıl uyumuşum.
Bir uyandım saat 2 buçuk hemen 3 bardak su ve ilaçlarımı içip yattım.

Maalesef 4'e doğru çalan saati kapatmışız,uyumaya devam etmişiz,sahursuz oruç varmış nasipte bugün.
Ne yapalım sağlık olsun.:uykucu:

Bir de hep karşımda bugün lıkır lıkır şişeyle su içenler oldu,yanımdakilerin suyu bitmiş,yanımda su siparişi verildi, yedi tane bardak su yanımda tepsiyle duruyor şu anda duruyor. Öğle tatilinde çarşıda gezerken adamın biri tam önümde durdu,çantasından su çıkarıp içti.:KK70:

İçim yanıyor a dostlar!!!:olamaz:

İftar menümüzü planlamadık.
Su
Su :temizlik:
Su diyorum başka da bir şey demiyorum.
Rabbim yakmasın ya, ne zor susuzluk!:KK16:

Kocacım aradı ne istersin diye,hiç kafam basmadı,büyük ihtimalle kahvaltılık yapacaz.:KK24:

Tarhana çorbamız,klasik.
Yumurtalı patates kavurması
Peynir,zeytin yeter,Allahım bereket versin inşallah.:KK68:

Hepimizin ellerine kollarına sağlık.:KK74:
Allahım tuttuğumuz oruçları,kıldığımız namazları,ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah.:KK68:
Allahım olmayanlara da versin inşallah!:KK60:

SLM kızlar,

Hem başınız sağ olsun hem de eşinin doğumgünü kutlu olsun.
Bence iyi yapmışsın,adamın yüzü güler bence.
Sağlıklı,mutlu ömrü olsun seninle beraber inşallah.

Iftar Menüm
*Çorba(karar vermedim)
*Karnıyarık
*Salata
*Şeftali Hoşafı
*Kalburabastı
_Esim karniyarigin sadece icini yiyor .pilav yaparsam hiç yemeyebilir.O yuzden pilav yapmiycam :-)
Tatlıyı da dun iftar saatinde komşum göndermiş. Allah razı olsun .Bebekle yapamam diye düşünür ince fikirlidir .
Evdeki patlican yetersizdi. Bebitomla markete gittik .Hem de parka uğradık iyi oldu .Simdi uyuma zamani :uykucu:

SLM kızlar,

Başınız sağolsun.Eşinizin doğum günü kutlu olsun.
Biraz değişiklik olur.Kafası dağılır.Gerçi daha çok yeni Rabbim sabır versin...

Uykucu geldi!!!:KK3:

Gece nasıl uyumuşum.
Bir uyandım saat 2 buçuk hemen 3 bardak su ve ilaçlarımı içip yattım.
Maalesef 4'e doğru çalan saati kapatmışız,uyumaya devam etmişiz,sahursuz oruç varmış nasipte bugün.
Ne yapalım sağlık olsun.:uykucu:

Bir de hep karşımda bugün lıkır lıkır şişeyle su içenler oldu,yanımdakilerin suyu bitmiş,yanımda su siparişi verildi, yedi tane bardak su yanımda tepsiyle duruyor şu anda duruyor. Öğle tatilinde çarşıda gezerken adamın biri tam önümde durdu,çantasından su çıkarıp içti.:KK70:

İçim yanıyor a dostlar!!!:olamaz:

İftar menümüzü planlamadık.
Su
Su :temizlik:
Su diyorum başka da bir şey demiyorum.
Rabbim yakmasın ya, ne zor susuzluk!:KK16:

Kocacım aradı ne istersin diye,hiç kafam basmadı,büyük ihtimalle kahvaltılık yapacaz.:KK24:

Tarhana çorbamız,klasik.
Yumurtalı patates kavurması
Peynir,zeytin yeter,Allahım bereket versin inşallah.:KK68:

Hepimizin ellerine kollarına sağlık.:KK74:
Allahım tuttuğumuz oruçları,kıldığımız namazları,ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah.:KK68:
Allahım olmayanlara da versin inşallah!:KK60:
Uff cok kötü olmus bu .Allah kolaylik versin. 2 gundur tam alarma 1 dk kala oğlum uyaniyor .Sahuru yetistirmekte zorlaniyorum ben de. Belki biraz daha erken kalkar esimin sofrasini hazirlarim .

SLM kızlar,

Başınız sağolsun. Esiniz kutlama istememis doğal olarak. Siz de ona moral amaclı pasta almışsınız. Inşallah biraz keyfini yerine gelir .

Uff cok kötü olmus bu .Allah kolaylik versin. 2 gundur tam alarma 1 dk kala oğlum uyaniyor .Sahuru yetistirmekte zorlaniyorum ben de. Belki biraz daha erken kalkar esimin sofrasini hazirlarim .
Amin hepimize kolaylık versin inşallah. :KK74:
Zor oldu ama olsun saat 3'ü geçiyor,Allahımın izniyle akşam olur inşallah.
Senin oğluş seni uyandırıyor galiba. :KK70:

SLM kızlar,

Canim basiniz sagolsun. Bence kutlama istemiyorsa yapmayin. Daha cok kisa bir sure olmuş. Karakterini bilmiyorum ama ters tepmesin sonra tatsizlik falan olmasin.

X