Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Bakalım donut sevcek misiniz bir tek ben mi sevmiyorum gerçi denediklerim hep belli bir markanindi.
Aslında pek istediğim bir tatlı değilKızım tatlı yapmaya çok meraklıBugün buna karar vermişBen o sıra başka bir iş yapıyordum.Malzemeleri hazırlamış,ilk aşamayı yapmış.Bende karışmadım
İftar sonrası ağır bile olabilir.Umarım olmaz

Ellerine sağlık kızınızın ev yapımı olan biraz daha hafif olur sonuçta ,öyle düşünelim .Afiyet ,şeker olsun .

Allah kucağını doldursun canım sağlıklı bı bebiş nasip etsin inşallah su mübarek günler hurmetine

Herkese hayırlı iftarlar.Dün baş ağrısından mahvoldum.Kapanma olacak diye aşırı yoğunuz biz.Kurumun kapısındaki sıra yan kuruma sarkıyor o derece
İftar menümüz
Kremalı mantar çorbası
Sulu köfte
Kereviz yemeği
Tatlımızda kabak tatlısı

sahura kokulu üzüm suyumuz var
Kalan pidelerden sucuklu kaşarlı tost yaparız
Pazar gezmeyi bende çok severim bu arada.
Annemle erkenden karışmadan seçilmeden gider alışverişimizi yaparız.Öyle bol bol rengarenk görmek hoşuma gider her şeyi.
Burnuma burnuma kokar otlar

Ederim tabikine Rabim tez zamanda kucağını doldursun

Ezan okunuyor Allah, hepinizin oruçlarını kabul etsin.
Beni de affetsin inşallah bu yıl tutamadım.
Evlerimize huzur, vücudumuza sağlık, soframıza bereket versin.
Bebek isteyen arkadaşın kucağını doldursun.
Borcu olanlara ödemek, işi bozulanlara düzeltmek, çalışanlara helal kazançlar nasip olsun.
Hayırlı iftarlar, afiyet olsun hepinize...

Amin amin Allah razı olsun. Size de afiyet olsun

Allah razı olsun Rabbim size şifa versin

İsminiz ne kadar güzel.çok etkilendim.Allah bize bir kız evlat verirse ona koymak isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…