Saç Bakım Ürünleri Redist Saç Bakım Ürünleri ♥♥

İnternetten sipariş etmeyi düşünüyorum ancak kullanılmış veya son kullanma tarihi geçmiş ütün gelirse veya bana ulaşmazsa diye endişe duydum alacağım siteler hakkındaki yorumları okuyunca. Siz hangi siteden aldınız redist ürünlerini ?

Merhabalar hangi sitelerden aldığınızı da yazabilir misiniz acaba ben hangi site daha güvenilir emin olamıyorum

Redist'leri hepsiburada.com dan aldım. Diğerlerini Mecitefendi'den aldım. Gliserini her yerden alabilirsin.

Ben de keratinli olani kullaniyorum cok memnunum tuzsuz sampuanini aldim onu sa denicem simdi ama o serinin sac kremini bulamadim tuzsuz sampuandan sonra nasil bi krem kullanmalıyım bide tuzsuz sampuani her yikamada mi kullanmaliyim

hepsiburada.com dan aldım ben de. Berbat ötesi bir halde geldi, daha kullanmadım yarısı kutuya akmış, ki kutusu güya açılmamış gibi bant yapıştırmışlar : ) bence kesinlikle hepsiburada.com dan almayın.

Ben tuzsuz şampuanını kullanıyordum 2 aydır şampuan değistirdim dün tekrar döndüm rediste saçlarım kendine geldi. Keratin ve argan yağından da çok memnunum ama yinede saclarim çok kuru olduğu icin biraz hindistan cevizi kullanıyorum

Ben keratin yağını ve saç dökülmelerine karşı olan şampuanından aldım herkes saç yağından memnun bide şampuanını deneyeceğim bakalım nasıl gelecek

Slm kizlar
Redist in 40 çeşit yağını kullandım açıkçası memnun kalmadim saçımı oldukça sertlestirdi sonradan bu durum geçer diye düşündüm ve kullanmaya devam ettim yalnız değişen bişey olmadı ve sonuç yağ çöpe gitti. Şuan aynı markanın keratin yağını kullanıyorum yeni başladım sayilir gözle görülür bi değişim yok, kuaförüme söylediğimde tek başına çok işe yaramaz sampuan ve kremiyle birlikte kullanman lazım dedi kreminide alicam bakalım bi sonuç elde edebilecekmiyim.

Keratin yağını ben banyodan sonra nemli sac uçlarıma ve kuruttuktan sonra tekrar uclarına uyguluyorum eskı sert ve kuruluğu kalmadı ayrıca saçların ucları yanmıs ve asırı yıpranmıssa uclarını kestırıp ole kullanın kırılmayı ve yıpranmayı gecıktıreblır öbür türlü sacı azda olsa yumusatır ama ölü saça etkı etmez yanı ben ole kullanmaya basladım

Merhaba bende redist tuzsuz sampuan aldim icinede e vitamini ampul attim ama bsnyoda durulayinca sacimi kece gibi oldu boyle dolasmis sert gibi normalmi yoksa yaramadimi bilgisi olan varmı ysrdimci olun sizdede oldumu

Merhaba bede kullanmaya başladım fakat durulayinca banyoda kece gibi oluyor sert agir normalmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…