saç uzatma

Nilay5454

12 mart 65 k. hedef 👊
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2020
1.312
4.296
22
gelişmelerden haberdar et :)
Selam canım bende yıpranmış saçlarımı kestirmek zorunda kaldım saçlarımı uzakmak için bemix evigen bebahten alcm. Birde şu biotin ilacı gerçekten işe yarıyor mu?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 111 gün geçti.

sapphireee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2020
38
17
25
Selam canım bende yıpranmış saçlarımı kestirmek zorunda kaldım saçlarımı uzakmak için bemix evigen bebahten alcm. Birde şu biotin ilacı gerçekten işe yarıyor mu?
bemiks,bepanthen,evigen üçlüsünü bir kaç yağ ile kullanmıştım bir kaç ay içerisinde saçlarım omzumun biraz altından belime yakın uzamıştı işe yaradığına %100 eminim yeni saçlar da çıkarıyor, parlaklık veriyor ve besliyor.
biotine de yeni başladım 1 hafta olacak, çok yeni olduğu için yorum yapamıyorum ama eczanede teknikerlik yapıyordum çok işe yaradığını kullananlar söylüyordu.

Nilay5454

12 mart 65 k. hedef 👊
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2020
1.312
4.296
22
bemiks,bepanthen,evigen üçlüsünü bir kaç yağ ile kullanmıştım bir kaç ay içerisinde saçlarım omzumun biraz altından belime yakın uzamıştı işe yaradığına %100 eminim yeni saçlar da çıkarıyor, parlaklık veriyor ve besliyor.
biotine de yeni başladım 1 hafta olacak, çok yeni olduğu için yorum yapamıyorum ama eczanede teknikerlik yapıyordum çok işe yaradığını kullananlar söylüyordu.
Bence saç uzatan tek çözüm biotin vitamin Araştırınca benim küçüklüğümden beri uzamaz saçlarım çok sinir bozucu uzayan saçımda platin sevdası yaktı. Şu üçlü karışımı kaç ay kullanıyoruz.

Nilay5454

12 mart 65 k. hedef 👊
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2020
1.312
4.296
22
Birde emziriyorum bir zararı olur mu acaba zaten bebeğimde biotin kullanıyor

Nilay5454

12 mart 65 k. hedef 👊
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2020
1.312
4.296
22
Canım bu arada solgar biotin mi içiyorsun resmini atabilir misin pazartesi bende alcm

sapphireee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2020
38
17
25
Bence saç uzatan tek çözüm biotin vitamin Araştırınca benim küçüklüğümden beri uzamaz saçlarım çok sinir bozucu uzayan saçımda platin sevdası yaktı. Şu üçlü karışımı kaç ay kullanıyoruz.
en az 6 ay düzenli kullanımda sonuçlar gözle görülür derece de oluyor, ben yazın kullanmıştım saçlarımı kestirmeden önce 2 ay sonunda belli olmaya başlamıştı birde içerisine yağ ekle

sapphireee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2020
38
17
25
Selam canım bende yıpranmış saçlarımı kestirmek zorunda kaldım saçlarımı uzakmak için bemix evigen bebahten alcm. Birde şu biotin ilacı gerçekten işe yarıyor m

kesinlikle o üçlüyü kullan yıpranmış saçlar çok güzel onarılıyor ama içerisine yağ takviyesi de yap yumuşacık oluyor ve uzatıyor hint, hindistan ve zeytinyağı kullanmıştım iyi gelmişti jojoba yağı tatlı badem yağı da kullandım onlarda çok güzeldi, biotini kendim kullanmaya başlayalı daha 1 hafta olduğu için net bir şey diyemiyorum ama kullananlar çok memnundu

Nilay5454

12 mart 65 k. hedef 👊
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2020
1.312
4.296
22
mg yüksek kullanmadıktan sonra bir sorun olacağını düşünmüyorum ama sen gene de bi kan sayımına baktırıp doktora danışarak kullanmalısın bence
Sorucam doktora canım benim ama ben 5000 mg alsam daha iyi olur sanki peki sen doktora danışarak mı aldın

Nilay5454

12 mart 65 k. hedef 👊
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2020
1.312
4.296
22
kesinlikle o üçlüyü kullan yıpranmış saçlar çok güzel onarılıyor ama içerisine yağ takviyesi de yap yumuşacık oluyor ve uzatıyor hint, hindistan ve zeytinyağı kullanmıştım iyi gelmişti jojoba yağı tatlı badem yağı da kullandım onlarda çok güzeldi, biotini kendim kullanmaya başlayalı daha 1 hafta olduğu için net bir şey diyemiyorum ama kullananlar çok memnundu
Araştırınca doğru olan biotin ama o üçlüyüde alcm ben eminim bende eksik biotin çünkü hiç uzamaz saçlarım birde bebeğimdede biyodinaz eksikliği çıktı oda aynı şey işte

Nilay5454

12 mart 65 k. hedef 👊
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2020
1.312
4.296
22
yeni olduğum için fotoğraf yüklemeyi bilmiyorum desem :) ama solgar 1000 mg kullanıyorum
Resim atmak istiyorsan yazı yazdığın yerde yukarıda galeri resim kutucuğu gibi birşey var oraya tıkla yükle

sapphireee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2020
38
17
25
Araştırınca doğru olan biotin ama o üçlüyüde alcm ben eminim bende eksik biotin çünkü hiç uzamaz saçlarım birde bebeğimdede biyodinaz eksikliği çıktı oda aynı şey işte
yani emziirdiğin çok bir şey diyemiyorum belki kansızlık vardır veya çinko , ben ampulleri yazdırmaya gittiğimde doktorum bana çinko da kullan demişti tek başına kullanma demişti ben senin yerinde olsam önce kan sayımıma baktırırdım bir tek biotin demek olmaz şimdi